Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
bitnap #1643904 04/10/2007 04:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by bitnap
mgr twoje analizy zwalaja mnie z nog smile

Dzial tenisowy upada coraz bardziej, przykre ...

Chyba powoli trzeba przywyknac do wpisow typu : "Polecam X bo kurs kusi" "grajcie Y bo kurs nie duzy ale pewny" "Z wygra, bo tak uwazam"

bez komentarza

kochany, można pisać elaboraty, a gówno z tego wychodzi.. nigdy mi się typów podawać nie chciało przez takie odpowiedzi, jak Twoja, ewentualnie szydzenie z nietrafionego typu. Ostatnio kilka wrzuciłem w tym temacie i o ile się nie mylę weszły 3/4, kursy przyzwoite..

Dobry typ, to trafiony typ i myślę, że zawsze lepiej coś napisać, niż widzieć kolejny pusty topic.

bez pozdrowień

Bonus: Unibet
bitnap #1643915 04/10/2007 04:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
czy elita specjalistów tenisowych może się wypowiedzieć n/t porannych ciekawych meczów? smile
Jak dla mnie ciekawe spotkanie Schuettlera z Ryśkiem. Można spróbować po kursie ponad 5 na Rainera.
Co myślicie o meczuu Karlovicia?

Pozdrawiam

VeRtO #1644078 04/10/2007 05:09
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a moze lepiej zaloz topic w PP ? bo poki co to nie napisales nic interesujacego, procz suchych typow, ktore de facto podac moze kazdy - a od tego jest chyba inny dzial

ja tutaj z nikogo nie szydze, ale twoje typy(byc moze i dobre) nie sa poparte zadnymi, nawet najmniejszymi argumentami, co ma prawo sie nie podobac smile

tekst w stylu : "Wygra Gienia, ponieważ uważam, że tak się stanie. Niezłe? ;\)
H2H 1-0" to juz naprawde gruba przesada i totalny minimalizm blush

Jesli masz jakiekolwiek pojecie, to napisz chociaz 2 zdania na temat meczu.No chyba, ze jedziesz totalnie po h2h.

A jesli zakladasz z gory, ze napisana analiza nie wejdzie i pisanie moze pojsc na marne to przestan w ogole sie tu udzielac i robic z siebie ... smile


VeRtO #1644117 04/10/2007 05:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W ofercie Gamebookers znajduje się handicap na Rainera +5,5 gema po kursie 1,85. Jeśli zamierzasz grać to spotkanie to proponuje wybrać tą bezpieczniejszą opcje. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Francuz, ale nie wydaje mi się aby w dniu jutrzejszym gładko pokonał Schuettlera. Niemiec którego już dawno spisałem na straty ostatnio popisał się kilkoma niezłymi wynikami i być może powalczy. Do tego po cichu licze na zmęczenie Ryśka po wspaniałym turnieju w Mumbai. To tyle ode mnie w temacie.

DATS #1644317 04/10/2007 05:31
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
Originally Posted by sano
Schwank to mlody zdolny Argentynczyk ktory praktycznie na swoich smieciach ( kolumbia) powinien sobie poradzic po ograniu w 1 rundzie solidnego Mirandy ze slabiutkim czechem Vejmelka bez kompletnie zadych sukcesow Moze i na granie Czecha czas jescze przyjdzie ale nie tu i nie teraz .

Guzi mimo swoich duzych gabarytow dobrze radzi sobie na cleyu a zwlascza w Ameryce Południowej zreszta mozna dodac iz jest obronca tego trofeumsprzed roku Cabal okrutnie meczyl sie w 1 rundzie z podworkowym Souza . Nie przypusczam by Guzi zakonczyl udzial w tym turnieju na 2 rundzie.

Schwanki Guci 10/10

przewiduje w obu przypadkach 2-0 ale jesli ktorys seta staci swiat sie nie zawali


Schwank beat Vejmelka 63 63

Gucione beat Cabal 76 62

DATS #1644403 04/10/2007 05:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25

Panie MGR podawaj dalej typy, jak dorzucisz jakąś drobną analizę to już w ogóle będziesz super tongue Jak na razie naprawdę dobre kursy Ci wchodzą.

VeRtO #1644585 04/10/2007 06:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Lee, Hyung-Taik - Karlovic, Ivo

Jakim prawem Ivo miałby przegrać z Lee? Chyba prawem Pascala lub jakimiś innymi czarami. Kort twardy, jak tu nie grać Karlovica z takim.. nieważne smile

Ivo @ 1.63


Lopez, Feliciano - Tursunov, Dmitry

To, że Feliciano ma zryty beret wie nawet Pani Maria z "Na Wspólnej". Mimo to, zaserwować raczej potrafi, a może Dmitry będzie chciał odpocząć po Bangkoku? Hope so.

Lopez @ 2.45

mgr #1644774 04/10/2007 11:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Mysle ze spokojnie mozna stawiac na Murraya przeciwko Llodrze kurs 1.27 w unibecie. Murray to jakby nie patrzec singlista a Llodra deblista. Przewaza tu umiejetnosci singlowe. Nawet jak Llodrze zechce sie zabawic w Mirnego i zacznie begac do siatki to Murray bedzie go mijal a jesli bedzie gral na przebijanie pilki to z gory skazany jest na porazke

devsman #1644818 04/10/2007 15:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Guillermo Canas - Jürgen Melzer

Melzer wygra ponieważ:

- w tamtym roku w Metz był w finale, broni punktów.

- przeszedł kwalifikacje, jest w rytmie meczowym, czego nie można powiedzieć o Canasie który męczył się z Ledo kimś niemiłosiernie.

- dużo bardziej sobie cenię to co prezentuje na korcie Melzer i jego tenis bardziej pasuje do tej nawierzchni

@2.83 c'mon

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Grosjean, Sebastien - Koubek, Stefan

Grożę wczoraj w pierwszym secie z Marachem wygrał 1 piłkę (słownie jedną) przy podaniu Oliviera. Oliviera nie lubię to i przegrał później 1:6 3:6 kolejne sety. I dobrze, bo patrzeć nie mogę jak on biega, jakby miał pełne gacie. Akurat wczoraj go nie widziałem więc mam dzisiaj dobry humor.

Sympatyczny Sztefek rozwalił Simona, zgodnie z planem. Następnego w kolejce też rozwali tongue

Sztefek @ 2.15

mgr #1644981 04/10/2007 18:41
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
Clement/Llodra- Canas/lapentii 1 1.25

coz Clement/llodra to obecnie para deblowa nr1 francji mieli grac z parą starace/seppi ale coz jak potito odpadl w singlu to juz spakował szczoteczke i opuscil Metz sadze iz egzotyczna para Canas/ Lapennti nie bedzie maila az tak duzo do gadania dzis tymbardziej na hali

Fryst/matkowski - Gicquel/Grosjan 1 1.55

wczoraj Polacy dobrze serwowali co im ostanio az tak nie wychodzilo w meczu z silniejsza parą Koubek/Kholi grosjan ma dzis singla zreszta to tez zaden wielki deblista tymbardziej Zikel Polacy powinni moim zdanem sobie poradzic a w Metz i tak wszyscy licza na clemnet/Llodra


RogerVasselin - Petezchner 2 kurs 2

Coz ostanie miesiace francuza slabiutkie czegonie mozna powiedziec o niemcu mlody zdolny z silnym serwisem typowy gracz ataku Sadze iz tak ustawiony kurs przez buków to dzis najwieksza ich pomylka


DATS #1648161 05/10/2007 06:54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
no Panowie co gramy w nocy/jutro rano? smile

VeRtO #1648386 05/10/2007 16:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
To ja dzisiaj tak:

Lleyton Hewitt - Ivo Karlovic 1 @1.5

Niby H2H 2:0 dla Chorwata ale tamte spotkania były rozgrywane spotkania, gdzie jego serwis odgrywa największą rol. Teraz mamy hard i po tym co Karlovic zagrał przeciwko Lee stwierdzam, że nie jest w formie i pare razy go kangur połamie.

Robredo na luzie z Groszkiem, który przypadkowo trafił do kolejnej rundy.


Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
polecam dzis spewnoscią Korolewa 8/10 i raczej tez Tsonge 7/10


DATS #1648410 05/10/2007 16:33
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
a masz jakieś zargumenty co do Korolewa i Tsongi! Oni nie graja ze słabiakami! i zastanwia mnie czemu jestes przekonany co do tych typow

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Murray - Canas

nie ogarniam z rana, ale @2.5 na Canasa? Oo Poszaleli, spawacz Murray może i ma talent może i kiedyś wygra jakiś ważny turniej, ale obecnie jest w słąbej formie, zwycięstwa nad Jo, Janko i Llodrą jakoś mnie nie przekonują. Licze na wyrównane spotkanie a kursy w okolicach 2.5 wyglądają fajnie ;]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
Wiedeń
Kubot - Haider Maurer 2 2,20
Haider to nadzieja Austriackiego tenisa w pierwszej rundzie kwalifikacji wyrzucił Navarro a teraz w meczu o awans zmierzy się z naszym Kubotem który wrócił dopiero z Tokio gdzie przegrał w pierwszej rzecz jasna rundzie
Z Gimelstobem(było to pierwsze singlowe zwycięstwo Amerykanina w tym roku!!)
Dla mnie to peffka!

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, rafal08, alfa, Sensei, bukma, rymoholik), 2,530 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1