|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
mgr twoje analizy zwalaja mnie z nog  Dzial tenisowy upada coraz bardziej, przykre ... Chyba powoli trzeba przywyknac do wpisow typu : "Polecam X bo kurs kusi" "grajcie Y bo kurs nie duzy ale pewny" "Z wygra, bo tak uwazam" bez komentarza kochany, można pisać elaboraty, a gówno z tego wychodzi.. nigdy mi się typów podawać nie chciało przez takie odpowiedzi, jak Twoja, ewentualnie szydzenie z nietrafionego typu. Ostatnio kilka wrzuciłem w tym temacie i o ile się nie mylę weszły 3/4, kursy przyzwoite.. Dobry typ, to trafiony typ i myślę, że zawsze lepiej coś napisać, niż widzieć kolejny pusty topic. bez pozdrowień
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25 |
czy elita specjalistów tenisowych może się wypowiedzieć n/t porannych ciekawych meczów?  Jak dla mnie ciekawe spotkanie Schuettlera z Ryśkiem. Można spróbować po kursie ponad 5 na Rainera. Co myślicie o meczuu Karlovicia? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a moze lepiej zaloz topic w PP ? bo poki co to nie napisales nic interesujacego, procz suchych typow, ktore de facto podac moze kazdy - a od tego jest chyba inny dzial ja tutaj z nikogo nie szydze, ale twoje typy(byc moze i dobre) nie sa poparte zadnymi, nawet najmniejszymi argumentami, co ma prawo sie nie podobac  tekst w stylu : "Wygra Gienia, ponieważ uważam, że tak się stanie. Niezłe? ;\) H2H 1-0" to juz naprawde gruba przesada i totalny minimalizm  Jesli masz jakiekolwiek pojecie, to napisz chociaz 2 zdania na temat meczu.No chyba, ze jedziesz totalnie po h2h. A jesli zakladasz z gory, ze napisana analiza nie wejdzie i pisanie moze pojsc na marne to przestan w ogole sie tu udzielac i robic z siebie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W ofercie Gamebookers znajduje się handicap na Rainera +5,5 gema po kursie 1,85. Jeśli zamierzasz grać to spotkanie to proponuje wybrać tą bezpieczniejszą opcje. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Francuz, ale nie wydaje mi się aby w dniu jutrzejszym gładko pokonał Schuettlera. Niemiec którego już dawno spisałem na straty ostatnio popisał się kilkoma niezłymi wynikami i być może powalczy. Do tego po cichu licze na zmęczenie Ryśka po wspaniałym turnieju w Mumbai. To tyle ode mnie w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13 |
Schwank to mlody zdolny Argentynczyk ktory praktycznie na swoich smieciach ( kolumbia) powinien sobie poradzic po ograniu w 1 rundzie solidnego Mirandy ze slabiutkim czechem Vejmelka bez kompletnie zadych sukcesow Moze i na granie Czecha czas jescze przyjdzie ale nie tu i nie teraz .
Guzi mimo swoich duzych gabarytow dobrze radzi sobie na cleyu a zwlascza w Ameryce Południowej zreszta mozna dodac iz jest obronca tego trofeumsprzed roku Cabal okrutnie meczyl sie w 1 rundzie z podworkowym Souza . Nie przypusczam by Guzi zakonczyl udzial w tym turnieju na 2 rundzie.
Schwanki Guci 10/10
przewiduje w obu przypadkach 2-0 ale jesli ktorys seta staci swiat sie nie zawali Schwank beat Vejmelka 63 63 Gucione beat Cabal 76 62
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25 |
Panie MGR podawaj dalej typy, jak dorzucisz jakąś drobną analizę to już w ogóle będziesz super  Jak na razie naprawdę dobre kursy Ci wchodzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Lee, Hyung-Taik - Karlovic, Ivo Jakim prawem Ivo miałby przegrać z Lee? Chyba prawem Pascala lub jakimiś innymi czarami. Kort twardy, jak tu nie grać Karlovica z takim.. nieważne  Ivo @ 1.63 Lopez, Feliciano - Tursunov, Dmitry To, że Feliciano ma zryty beret wie nawet Pani Maria z "Na Wspólnej". Mimo to, zaserwować raczej potrafi, a może Dmitry będzie chciał odpocząć po Bangkoku? Hope so. Lopez @ 2.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Mysle ze spokojnie mozna stawiac na Murraya przeciwko Llodrze kurs 1.27 w unibecie. Murray to jakby nie patrzec singlista a Llodra deblista. Przewaza tu umiejetnosci singlowe. Nawet jak Llodrze zechce sie zabawic w Mirnego i zacznie begac do siatki to Murray bedzie go mijal a jesli bedzie gral na przebijanie pilki to z gory skazany jest na porazke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Guillermo Canas - Jürgen Melzer
Melzer wygra ponieważ:
- w tamtym roku w Metz był w finale, broni punktów.
- przeszedł kwalifikacje, jest w rytmie meczowym, czego nie można powiedzieć o Canasie który męczył się z Ledo kimś niemiłosiernie.
- dużo bardziej sobie cenię to co prezentuje na korcie Melzer i jego tenis bardziej pasuje do tej nawierzchni
@2.83 c'mon
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Grosjean, Sebastien - Koubek, Stefan Grożę wczoraj w pierwszym secie z Marachem wygrał 1 piłkę (słownie jedną) przy podaniu Oliviera. Oliviera nie lubię to i przegrał później 1:6 3:6 kolejne sety. I dobrze, bo patrzeć nie mogę jak on biega, jakby miał pełne gacie. Akurat wczoraj go nie widziałem więc mam dzisiaj dobry humor. Sympatyczny Sztefek rozwalił Simona, zgodnie z planem. Następnego w kolejce też rozwali  Sztefek @ 2.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13 |
Clement/Llodra- Canas/lapentii 1 1.25
coz Clement/llodra to obecnie para deblowa nr1 francji mieli grac z parą starace/seppi ale coz jak potito odpadl w singlu to juz spakował szczoteczke i opuscil Metz sadze iz egzotyczna para Canas/ Lapennti nie bedzie maila az tak duzo do gadania dzis tymbardziej na hali
Fryst/matkowski - Gicquel/Grosjan 1 1.55
wczoraj Polacy dobrze serwowali co im ostanio az tak nie wychodzilo w meczu z silniejsza parą Koubek/Kholi grosjan ma dzis singla zreszta to tez zaden wielki deblista tymbardziej Zikel Polacy powinni moim zdanem sobie poradzic a w Metz i tak wszyscy licza na clemnet/Llodra
RogerVasselin - Petezchner 2 kurs 2
Coz ostanie miesiace francuza slabiutkie czegonie mozna powiedziec o niemcu mlody zdolny z silnym serwisem typowy gracz ataku Sadze iz tak ustawiony kurs przez buków to dzis najwieksza ich pomylka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25 |
no Panowie co gramy w nocy/jutro rano? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja dzisiaj tak:
Lleyton Hewitt - Ivo Karlovic 1 @1.5
Niby H2H 2:0 dla Chorwata ale tamte spotkania były rozgrywane spotkania, gdzie jego serwis odgrywa największą rol. Teraz mamy hard i po tym co Karlovic zagrał przeciwko Lee stwierdzam, że nie jest w formie i pare razy go kangur połamie.
Robredo na luzie z Groszkiem, który przypadkowo trafił do kolejnej rundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13 |
polecam dzis spewnoscią Korolewa 8/10 i raczej tez Tsonge 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
a masz jakieś zargumenty co do Korolewa i Tsongi! Oni nie graja ze słabiakami! i zastanwia mnie czemu jestes przekonany co do tych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Murray - Canas
nie ogarniam z rana, ale @2.5 na Canasa? Oo Poszaleli, spawacz Murray może i ma talent może i kiedyś wygra jakiś ważny turniej, ale obecnie jest w słąbej formie, zwycięstwa nad Jo, Janko i Llodrą jakoś mnie nie przekonują. Licze na wyrównane spotkanie a kursy w okolicach 2.5 wyglądają fajnie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 559 |
Wiedeń Kubot - Haider Maurer 2 2,20 Haider to nadzieja Austriackiego tenisa w pierwszej rundzie kwalifikacji wyrzucił Navarro a teraz w meczu o awans zmierzy się z naszym Kubotem który wrócił dopiero z Tokio gdzie przegrał w pierwszej rzecz jasna rundzie Z Gimelstobem(było to pierwsze singlowe zwycięstwo Amerykanina w tym roku!!) Dla mnie to peffka!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|