Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wnerwia Mnie ślepota i głuchota ludzi,którzy nie chcą dostrzec zagrożeń wolności jednostki jaką niosą rządy PIS

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
zero w ruletce puke

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A mnie denrwuje, że są już cztery tematy polityczne. Nie za dużo?
I w dodatku, w każdym wszyscy piszą to samo... mad

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by micha$
A mnie denrwuje, że są już cztery tematy polityczne. Nie za dużo?
I w dodatku, w każdym wszyscy piszą to samo... mad

Tylko chodzi o to, że w interesie władz forum jest to żeby propagować antyPiSowskie hasła. Dlatego powstaje coraz więcej tematów... tu nie chodzi o politykę tylko o własną kieszeń i zyski z mecz.pl...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jakiś układ? Myślisz, że Conrad dostaje kasę od PO i innych za te hasła?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Myślę, ze jest mu na rekę to żeby wygrało PO, bo gdy wygra PiS istnieje groźba, że strony i portale bukmacherskie mogą być opodatkowane lub może nawet zablokowane, a to oznacza mniejsze wpływy do kieszeni Conrada i moderatorów. To nie polityka tylko dbanie o własne interesy. Gdy napisałem to w jedynym z tematów to mój post został usunięty. Ciekawe jak bedzie teraz...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Pierniczek
Myślę, ze jest mu na rekę to żeby wygrało PO, bo gdy wygra PiS istnieje groźba, że strony i portale bukmacherskie mogą być opodatkowane lub może nawet zablokowane, a to oznacza mniejsze wpływy do kieszeni Conrada i moderatorów. To nie polityka tylko dbanie o własne interesy. Gdy napisałem to w jedynym z tematów to mój post został usunięty. Ciekawe jak bedzie teraz...

Juz czwarty pazdziernika a kasa od PO nie wplynela mi na konto mad

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale Experto ja nie napisałem, że płacą Wam partie polityczne tylko administrator. No nie powiesz mi chyba, ze jesteś moderatorem charytatywnym i że pełnisz tę funkcje za darmo...Obaj wiemy, ze tak nie jest. A teraz pytanie: płacisz od tego podatek? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Pierniczek
Myślę, ze jest mu na rekę to żeby wygrało PO, bo gdy wygra PiS istnieje groźba, że strony i portale bukmacherskie mogą być opodatkowane lub może nawet zablokowane, a to oznacza mniejsze wpływy do kieszeni Conrada i moderatorów. To nie polityka tylko dbanie o własne interesy. Gdy napisałem to w jedynym z tematów to mój post został usunięty. Ciekawe jak bedzie teraz...

Juz czwarty pazdziernika a kasa od PO nie wplynela mi na konto mad
no nie Panowie nie srajcie mi tu ze to forum jest finansowane przez jakas partie polityczna!!!! shocked

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Pierniczek
Myślę, ze jest mu na rekę to żeby wygrało PO, bo gdy wygra PiS istnieje groźba, że strony i portale bukmacherskie mogą być opodatkowane lub może nawet zablokowane, a to oznacza mniejsze wpływy do kieszeni Conrada i moderatorów. To nie polityka tylko dbanie o własne interesy. Gdy napisałem to w jedynym z tematów to mój post został usunięty. Ciekawe jak bedzie teraz...

Juz czwarty pazdziernika a kasa od PO nie wplynela mi na konto mad
no nie Panowie nie srajcie mi tu ze to forum jest finansowane przez jakas partie polityczna!!!! shocked

Ale w którym miejscu Ty to wyczytałes? To Experto nadinterpretował moje słowa...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
Ale Experto ja nie napisałem, że płacą Wam partie polityczne tylko administrator. No nie powiesz mi chyba, ze jesteś moderatorem charytatywnym i że pełnisz tę funkcje za darmo...Obaj wiemy, ze tak nie jest. A teraz pytanie: płacisz od tego podatek? smile

Ale pytania zadajesz shocked

Przeciez my pracujemy na czarno ,a ten zielony kolor to tak dla zmyły cop

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Na czarno nie znaczy za darmo smile A moje pytanie było potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej, czyli jak wygra PiS to istnieje mozliwość opodatkowania bukmacherstwa i Conrad dlatego bluzga po PiSie...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Pierniczek
Na czarno nie znaczy za darmo smile A moje pytanie było potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej, czyli jak wygra PiS to istnieje mozliwość opodatkowania bukmacherstwa i Conrad dlatego bluzga po PiSie...
ty tu nie sraj dobra ja bluzgam na PiS za darmo!!!!! laugh ba nawet jestem w stanie za to zaplacic!!!!!!!!!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Tylko, ze Ty to robisz ze względu na poglądy poltyczne, a zarząd forum ze względu na dbanie o własne interesy. Dostrzegasz różnicę?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Pierniczek
Tylko, ze Ty to robisz ze względu na poglądy poltyczne, a zarząd forum ze względu na dbanie o własne interesy. Dostrzegasz różnicę?
zgadza sie robie to ze wzgledu na poglady polityczne!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Pierniczek
Ale Experto ja nie napisałem, że płacą Wam partie polityczne tylko administrator. No nie powiesz mi chyba, ze jesteś moderatorem charytatywnym i że pełnisz tę funkcje za darmo...Obaj wiemy, ze tak nie jest. A teraz pytanie: płacisz od tego podatek? smile

Ale pytania zadajesz shocked

Przeciez my pracujemy na czarno ,a ten zielony kolor to tak dla zmyły cop

no nieeee laugh Pierniczek ale Ty pierniczysz laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
Tylko, ze Ty to robisz ze względu na poglądy poltyczne, a zarząd forum ze względu na dbanie o własne interesy. Dostrzegasz różnicę?

Nawet nie wiesz ,jakie są różnice.

Llama jak da ostrzezenie to kosi 3 razy tyle ,co Lupus i Rafał08.
Dlatego Ci dwaj ,zeby wyjść na swoje muszą dawac duzo wiecej ostrzezeń.

Najwieksza kase czesze Experto ,da 2-3 bany w miesiącu i jest ustawiony.

Jeszcze dochodzi tzw."modowe",czyli płaska stawka za moderowanie jakiegos działu.

Ja ,na przykład ,tez nie mam źle,bo jestem modem w 4 działach.
Jest to troche grosza ,ale nie kokosy ,wiec musiałem wyjechac za granice ,aby troche dorobić.
Podpadłem u Conrada za krytykowanie PO w temacie "Polityka".

A skoro mowa o Conradzie to Ci powiem w zaufaniu ,ze to nie Rydzyk jeździ "Maybachem".

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kurcze, mielismy szczegoly zachowac dla siebie mad

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
Kurcze, mielismy szczegoly zachowac dla siebie mad

Czas juz skończyc z "układem" ,prezes mówił o tym w TV cop

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, rymoholik, aker), 832 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1