Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Dobra. Przyznać z której familii pochodził "krulewicz"??

Ale żeby nie było OT:
http://wiadomosci.onet.pl/1617534,11,item.html

Oby, do jasnej cholery, się mylili

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przygod z paypalem ciag dalszy.

Udalo mi sie odzyskac konto.
Nawet wygralem aukcje na ebay.

I gdy przyszlo placic koles przycial mi koszty transportu do Polski.
Po moim uprzejmym mejlu, w ktorym podalem adres w USA zeby tam slac.
To mi napisal, ze musze zmienic w ustawieniac Paypal.
To wbijam na paypal udalo mi sie zmienic wszytko oprcz naziwska i kraju, mam podany adres w usa, stan NY, Poland smirk

nie zdziwilbym sie gdyby to nie przeszlo frown
A czas ucieka

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dzisiejszy dzień, jeden z gorszych w tym roku. Dopiero wieczorem wszystko zaczyna się "polepszać" (trochę polepszać).

Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
pseudo puchar UEFA puke

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Lens, dziady jedne strzelili o 1 minutę i 12 sekund za szybko bramkę laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Tragifarsa z TVP:

"Telewizja Publiczna nie zmienia lekceważącej postawy w stosunku do kibiców sportowych. Po przerwanych i niedokończonych transmisjach meczów, odwołanych do czasu wyborów relacjach z II ligi piłkarskiej, w czwartkowy wieczór TVP po raz kolejny po "macoszemu" potraktowała kibiców.
Zamiast bezpośredniej transmisji z rewanżowego meczu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu UEFA, z udziałem ostatniej polskiej drużyny w europejskich rozgrywkach, TVP zafundowała widzom kolejno: dwa odcinki serialu "Barwy szczęścia", 10-minutowy blok reklamowy oraz pogadankę red. Dariusza Szpakowskiego z trenerem Jerzym Engelem o środowych meczach Ligi Mistrzów.

Kiedy mijała 20. minuta meczu Crvena Zvezda Belgrad - Groclin Grodzisk Wlkp. redaktor Szpakowski zaprosił widzów na transmisję spotkania, nie informując przy tym, iż mecz już trwa, a kibice zobaczą go z blisko 25-minutowym poślizgiem.
Czytaj dalej
REKLAMA

Widzowie, którzy liczyli, że choć drugą połowę obejrzą "na żywo", srodze się zawiedli. Zamiast bezpośredniej transmisji kibicom czekającym na być może ostatnie 45 minut polskiej drużyny w europejskich pucharach zaserwowano relację z... przebiegu kampanii wyborczej oraz kolejną rozmowę pp. Szpakowskiego i Engela..."


ECH... denerwuje mnie właśnie to.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
ech jeden mecz nie wszedl na osiem do ako 30 w konkursie biletowym frown i to typ strasznie glupi ! ktory wrzucilem na pospiechu aby podbic smile lecąc po kursie frown no ale przy tylu specjalistach na forum to i tak bym pewnie nie wygral z tym ako

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
zaczalem studia, pierwszy rok, niby fajnie,a nawet bardzo... tylko jedno male ale... czemu w przyszlym tygodniu mam juz dwa zaliczenia?! masakra frown

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
veteran pod moim nickiem .... a podobało mi się old hand smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Oczywiście wkurzyły mnie moje zajebiste remisy w ten weekend. Zajebista skuteczność 0/5 mad

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by moonlight
veteran pod moim nickiem .... a podobało mi się old hand smile

chociaz jednego uszczesliwie grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1