|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Ozeszlol, prześpij się  :D: D Wojsko Polskie w Iraku Jesień 2005 r. – w kampanii wyborczej PiS, wygłaszając górnolotne frazesy o handlowaniu polską krwią za ropę, deklarował jak najszybsze wycofanie wojsk z Iraku, być może z końcem 2005 roku. 20.11.05 – termin wycofania uzależnia się od spraw biznesowych (ropa, zakupy broni, udział w odbudowie Iraku). 19.12.2006 - rząd wystąpił do Małego Księcia o przedłużenie misji do końca 2007 r. To na początek... ide spać , dobranoc . Zasady zobowiązują  D:D  czy jak tam leci to ich hasło... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
Tak, a następnym razem cię wyrzucę stąd. 
Last edited by Conrad; 05/10/2007 22:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . czas najwyższy zacząć się leczyć.....pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . Nie sądziłem że propaganda PiS wywiera wpływ na umysły młodych ludzi, starszych, skrzywdzonych przez poprzedni system owszem, ale młodzi ? I nie pisz mi tu więcej o Żydomasonerii bo tylko sie ośmieszasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt  zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt  Popieram w 100% , nawet jeśli PO wygrała by wybory , to ich lider to taka ciota że by się chyba od razu rozpłakał żeby miał przejąć odpowiedzialność za kraj, pewnie by poprosił o bycie premierem Kwacha a temu wsio jedno dwa głębsze i może rządzić . hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt  zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK Lepiej jak Premierem będzie były Prezydent z żonką po 20 operacjach plastycznych ,tajnym kontem w szwajcarskim banku i prawem jazdy którego i tak nie używa bo jest ciągle najebany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt  zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK Współczuje ograniczonego towarzystwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Sebas myślenie masz proste jak budowa cepa. Mniejsza z tym, co mnie obchodzi życie prywatne obu politykow, kazdy i tak mysli jak sie dorwac do koryta i najdluzej utrzymac, poza tym jeśli nie widzieliście wielu błędów rządów PiSu ( tu od razu odpowiadam że poprzednie rządy nie były lepsze) to albo jesteście ślepi albo jesteście zbytnimi ignorantami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega  bardzo dobrze prawi piwochlej Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni  Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt  zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK Współczuje ograniczonego towarzystwa  a może byś tak się bardziej wysilił,pomyślał i odpowiedział jak człowiek inteligentny bo jak na razie to jest dla Ciebie zbyt trudne chyba,że to jest właśnie nowoczesność ..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Jako ciemny ludek jest to dla mnie zbyt trudne  Jestes dla mnie zbyt inteligentny ądre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Jako ciemny ludek jest to dla mnie zbyt trudne  Jestes dla mnie zbyt inteligentny ądre  Jeśli jest inteligentny to zagłosuje na PiS proste !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
alez wojna...niech wygra PiS, niech wygra.
Ale zaden z Was za 3 lata nie powie, ze byl za PiS-em, nie przyzna sie do bledu, nie walnie sie w piers.
Mozecie sobie chlopaki mowic, co chcecie, mozecie uderzac w patriotyczny ton, mozecie mowic, ze dzis Polska jest "silna", jest szanowanym partnerem itd. itd.
Ja Wam tylko mowie, ze ostatnie 2 lata w Polsce to czas traconych szans, traconych bezpowrotnie. Tylko laicy moga sie podniecac wzrostem gospodarczym. W dodatku uwazam, ze jak ktos o tym nie ma zielonego pojecia, to glosu zabierac nie powinien, to moje zdanie. Do PiS-u to jednak nie dociera.
Na pewno te ostatnie 2 lata byly inne, z jednej strony koniunktura, jakiej nie bylo nigdy wczesniej, z drugiej dzis podaje sie do sadu za znieslawienie psa marszalka sejmu. Dzis marszalek rzuca "burymi sukami" na prawo i na lewo. Minister sprawiedliwosci nazywa lekarza, ktory bral lapowy jak kazdy inny lekarz, zabojca i nic mu za to nie grozi. MSZ jest dowodzony przez kobiete, ktora wyglada jak wiesniara, nie potrafi za wiele zalatwic, ma problemy z wymowa podstawowych zwrotow w jez. angielskim, choc w sumie blizniacy w ogole nie opanowali jezyka obcego. Troche przykre. Ale fakt, pani minister jest specyficzna, nie mielismy dotad min. spraw zagr., ktora by siebie nazwala "hardcore negotiator".
Nie chce mi sie wspominac o klamstwach Jarka K., ktorych bylo baaaardzo duzo w ciagu ostatnich 2 lat, bo to i tak do wielu nie dociera.
Szkoda, ze PiS nie ma zadnego programu, szkoda, ze polska scena polityczna upadla tak nisko, ze spoty sa na poziomie bardzo, ale to bardzo zenujacym.
Nie wiem co bedzie jak PiS wygra i bedzie w rzadzie, ale teksty o konstytucji, na ktora Polacy nie sa przygotowani, o TK, o sadach, ktore maja byc za nami, bo wygralismy wybory. To mnie cholernie martwi. Czy tego chcemy, czy nie Polska sie blazni, ze tak ogromny wplyw na zycie ma pacan z Torunia, ale to jeszcze "spadek" komuny, ze starzy ludzie daja sobie robic wode z mozgu.
Martwi mnie tez straszna latwosc obrazania innych ludzi przez Jarka K., porownywanie do ZOMO ludzi, ktorzy zrobili dla tego kraju o wiele wiecej niz te 2 kurduple razem wziete. Martwi mnie, ze w kazdym mozliwym momencie PiS wykorzystuje godlo oraz flage, ktore powinny byc swietoscia staly sie zwyklym elementem manipulacji. Martwi mnie, ze powstala IV RP, ktora jest we wszytskim lepsza od III. Szkoda, ze ci, co ja tworza nie maja jaj przyznac sie, ze ta III oni tez tworzyli! Martwi mnie, ze do propagandy wykorzystuje sie takie cos jak Katyń, to powinno byc miejsce swiete, a jak to teraz wyglada? Ja jestem patriota i mimo, ze nie wiem, zeby zginal w Katyniu ktos z mojej rodziny, to mi jest z tego powodu cholernie przykro.
Duzo jeszzce by pisac, ale w sumie racja, wazniejsze jest, ze Kwasniewski sie upil. Przeciez w tym kraju tylko Kwasniewski pije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
polskignom  tylko cały w tym problem że to i tak nic nie da  . Bo nik im nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
a jak już ktoś im powie że czarne jest czarne to posądzą go o rasizm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. Nieudacznicy to Ci, którzy zostali w Polsce i myślą, że PiS im wyczaruje krainę mlekiem i miodem płynącą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
[quote=sebas81]Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic.  ta 150 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Buahahaha przeciez Kaczory juz dosc stare, wiec to ostatni dzwonek dla nich. PS. Ma ktos tapete ktoregos z kaczorow? Moze byc fotka bez koszulki np. na plazy, chce umiescic znajomemu na pulpicie w ramach zemsty 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|