Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by mgr
Ozeszlol,

prześpij się



laugh laugh laugh :D: D

Wojsko Polskie w Iraku Jesień 2005 r. – w kampanii wyborczej PiS, wygłaszając górnolotne frazesy o handlowaniu polską krwią za ropę, deklarował jak najszybsze wycofanie wojsk z Iraku, być może z końcem 2005 roku. 20.11.05 – termin wycofania uzależnia się od spraw biznesowych (ropa, zakupy broni, udział w odbudowie Iraku). 19.12.2006 - rząd wystąpił do Małego Księcia o przedłużenie misji do końca 2007 r.

To na początek...

ide spać , dobranoc .

Zasady zobowiązują laugh laugh laugh D:D laugh czy jak tam leci to ich hasło... laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
Tak, a następnym razem cię wyrzucę stąd. smile

Last edited by Conrad; 05/10/2007 22:28.
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by sebas81
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .
czas najwyższy zacząć się leczyć.....pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by sebas81
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom
dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .

Nie sądziłem że propaganda PiS wywiera wpływ na umysły młodych ludzi, starszych, skrzywdzonych przez poprzedni system owszem, ale młodzi ? I nie pisz mi tu więcej o Żydomasonerii bo tylko sie ośmieszasz.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by PioKing
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile
zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK

Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by PioKing
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile


Popieram w 100% , nawet jeśli PO wygrała by wybory , to ich lider to taka ciota że by się chyba od razu rozpłakał żeby miał przejąć odpowiedzialność za kraj, pewnie by poprosił o bycie premierem Kwacha a temu wsio jedno dwa głębsze i może rządzić . hehe

Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by PioKing
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile
zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK


Lepiej jak Premierem będzie były Prezydent z żonką po 20 operacjach plastycznych ,tajnym kontem w szwajcarskim banku i prawem jazdy którego i tak nie używa bo jest ciągle najebany

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by PioKing
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile
zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK

Współczuje ograniczonego towarzystwa smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Sebas myślenie masz proste jak budowa cepa. Mniejsza z tym, co mnie obchodzi życie prywatne obu politykow, kazdy i tak mysli jak sie dorwac do koryta i najdluzej utrzymac, poza tym jeśli nie widzieliście wielu błędów rządów PiSu ( tu od razu odpowiadam że poprzednie rządy nie były lepsze) to albo jesteście ślepi albo jesteście zbytnimi ignorantami.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by PioKing
No to zaczynaj ądre bo chyba Ci coś dolega laugh

bardzo dobrze prawi piwochlej smile

Mnie najbardziej śmieszą lamerzy, którzy myśląc, że głosują na PO są nowocześni i fajni laugh Nie wiedzą, że ci ludzie są nieudacznikami i nie dorastają Prawu i Sprawiedliwości do pięt smile
zabrakło Amen ......jeszcze podaj definicję nowoczesności wg PIS i będziemy w domku bo Ja to widzę tak : Premier koło 60 bez kobitki,bez prawa jazdy i bez konta w banku.......a teraz rusz głową i powiedz jak się mówi w twoim towarzystwie o kimś kto jest koło 30 a nie ma nic prócz mamy i kota bo w moim to jest właśnie NIEUDACZNIK

Współczuje ograniczonego towarzystwa smile
a może byś tak się bardziej wysilił,pomyślał i odpowiedział jak człowiek inteligentny bo jak na razie to jest dla Ciebie zbyt trudne chyba,że to jest właśnie nowoczesność ..... laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Jako ciemny ludek jest to dla mnie zbyt trudne smile Jestes dla mnie zbyt inteligentny ądre smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by PioKing
Jako ciemny ludek jest to dla mnie zbyt trudne smile Jestes dla mnie zbyt inteligentny ądre smile



Jeśli jest inteligentny to zagłosuje na PiS proste !!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
alez wojna...niech wygra PiS, niech wygra.

Ale zaden z Was za 3 lata nie powie, ze byl za PiS-em, nie przyzna sie do bledu, nie walnie sie w piers.

Mozecie sobie chlopaki mowic, co chcecie, mozecie uderzac w patriotyczny ton, mozecie mowic, ze dzis Polska jest "silna", jest szanowanym partnerem itd. itd.

Ja Wam tylko mowie, ze ostatnie 2 lata w Polsce to czas traconych szans, traconych bezpowrotnie. Tylko laicy moga sie podniecac wzrostem gospodarczym. W dodatku uwazam, ze jak ktos o tym nie ma zielonego pojecia, to glosu zabierac nie powinien, to moje zdanie. Do PiS-u to jednak nie dociera.

Na pewno te ostatnie 2 lata byly inne, z jednej strony koniunktura, jakiej nie bylo nigdy wczesniej, z drugiej dzis podaje sie do sadu za znieslawienie psa marszalka sejmu. Dzis marszalek rzuca "burymi sukami" na prawo i na lewo. Minister sprawiedliwosci nazywa lekarza, ktory bral lapowy jak kazdy inny lekarz, zabojca i nic mu za to nie grozi. MSZ jest dowodzony przez kobiete, ktora wyglada jak wiesniara, nie potrafi za wiele zalatwic, ma problemy z wymowa podstawowych zwrotow w jez. angielskim, choc w sumie blizniacy w ogole nie opanowali jezyka obcego. Troche przykre. Ale fakt, pani minister jest specyficzna, nie mielismy dotad min. spraw zagr., ktora by siebie nazwala "hardcore negotiator".

Nie chce mi sie wspominac o klamstwach Jarka K., ktorych bylo baaaardzo duzo w ciagu ostatnich 2 lat, bo to i tak do wielu nie dociera.

Szkoda, ze PiS nie ma zadnego programu, szkoda, ze polska scena polityczna upadla tak nisko, ze spoty sa na poziomie bardzo, ale to bardzo zenujacym.

Nie wiem co bedzie jak PiS wygra i bedzie w rzadzie, ale teksty o konstytucji, na ktora Polacy nie sa przygotowani, o TK, o sadach, ktore maja byc za nami, bo wygralismy wybory. To mnie cholernie martwi. Czy tego chcemy, czy nie Polska sie blazni, ze tak ogromny wplyw na zycie ma pacan z Torunia, ale to jeszcze "spadek" komuny, ze starzy ludzie daja sobie robic wode z mozgu.

Martwi mnie tez straszna latwosc obrazania innych ludzi przez Jarka K., porownywanie do ZOMO ludzi, ktorzy zrobili dla tego kraju o wiele wiecej niz te 2 kurduple razem wziete. Martwi mnie, ze w kazdym mozliwym momencie PiS wykorzystuje godlo oraz flage, ktore powinny byc swietoscia staly sie zwyklym elementem manipulacji. Martwi mnie, ze powstala IV RP, ktora jest we wszytskim lepsza od III. Szkoda, ze ci, co ja tworza nie maja jaj przyznac sie, ze ta III oni tez tworzyli! Martwi mnie, ze do propagandy wykorzystuje sie takie cos jak Katyń, to powinno byc miejsce swiete, a jak to teraz wyglada? Ja jestem patriota i mimo, ze nie wiem, zeby zginal w Katyniu ktos z mojej rodziny, to mi jest z tego powodu cholernie przykro.

Duzo jeszzce by pisac, ale w sumie racja, wazniejsze jest, ze Kwasniewski sie upil. Przeciez w tym kraju tylko Kwasniewski pije.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
polskignom piwo tylko cały w tym problem że to i tak nic nie da frown .
Bo nik im nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne!!

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
a jak już ktoś im powie że czarne jest czarne to posądzą go o rasizm smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by sebas81
Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic.

Nieudacznicy to Ci, którzy zostali w Polsce i myślą, że PiS im wyczaruje krainę mlekiem i miodem płynącą.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Originally Posted by moonlight
[quote=sebas81]Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic.

laugh ta 150 lat

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Buahahaha przeciez Kaczory juz dosc stare, wiec to ostatni dzwonek dla nich.

PS. Ma ktos tapete ktoregos z kaczorow? Moze byc fotka bez koszulki np. na plazy, chce umiescic znajomemu na pulpicie w ramach zemsty laugh

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1