Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#16479 25/04/2002 03:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Gram podobnie jak Rafek2n tj z podpórkami . Podpórki robię wykorzystując najkorzystniejsze kursy , na razie ograniczam się do Expektu i Unibetu z racji języka. Korzystam również propozycji tu publikowanych + własne doświadczenia.
Harry - to jest koniec rozgrywek LP - jak Zagłębie może wygrać ze Śląskiem - tego meczu prawie nikt nie przyjmował - ciekawe dlaczego ?
/ Łatwo mi pisać znając wynik /.
Pozdrawiam wszystkich - 2jot.

Bonus: Unibet
#16480 25/04/2002 04:14
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Kontynuując - obstawiłem NJ Islanders
w Expekcie 1 kurs 2,25
w Unibecie x2 kurs 2,20 /2 uwzględniając dogrywkę /.

#16481 25/04/2002 13:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
St.Louis - Chicago (5m.) stan rywalizacji 3-1 jesli dzis przegra Chicago odpada,na pewno nie będzie łatwo St.louis wygrać to ze grają u siebie to nie jest az takie przekonywujące ze wygrają mój typ dzis to:x2 1.66

Montreal - Boston (4m.) 2-1 dla Montrealu to jest stan rywalizacji.Boston to jedna z najlepszych druzyn wyjazdowych rundy zasadniczej.Jesli dzis przegrają to moga odpasc bo przy stanie juz 3-1 cięzko odrobic.W poprzednim meczu wygrywali juz 3-1 do 3 tercji aby przegrac tercje 4-0 i cały mecz 5-3. Dzis uwazam ze Boston sobie poradzi z Montrealem i zdobędzie wyjazdowe zwycięstwo. moj typ 2 2.6 dla ostroznych x2-1.54

Nac.Quito - Boca Juniors Nac.Quito to zespół z ekwadoru w grupowej rundzie 4-0-2 zajmując 2 miejsce awansowali dalej,Boca zespół z argentyny wygrał swoją grupe 4-1-1.Copa Libertatore to dla nich jak nasza Europejska Liga Mistrzów, mecze 1/8 pucharu rozgrywane mecz i rewanż. moj typ 2- kurs 2.6 dla bardzo ostroznych 1.37

Powodzenia

#16482 25/04/2002 14:57
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
343 23:55 Colorado - Los Angeles (5m.) 1.75 3.75 3.30 1.21 1.79
340 23:55 Detroit - Vancouver (5m.) 1.55 3.80 4.00 1.12 2.00
Mam nadzieje,ze dzisiejszej nocy faworyci nie zawioda i wygraja,Colorado zakonczy rywalizacje z LA a Detroit przelamie sie u siebie i w koncu wygra i wyjdzie na prowadzenie w play-off na 3-2...ale z tymi faworytami nigdy nic nie wiadomo..ja daje tu i tu po 1
341 23:55 Montreal - Boston (4m.) 2.10 3.60 2.60 1.35 1.54 -zgadzam sie z Liderem x2
powodzenia

#16483 25/04/2002 19:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich !!!
Jestem nowym typerem, bede wpisywal tu codziennie swoje typy a na dzis sa to:
Graafschap - Feyenoord 3.60 3.60 1.70 1.80 1.15 -jesli Feyenoord marzy o dogonieniu PSV musi ten mecz wygrac typ:2
Randers (2l.) - Odense 3.45 3.20 1.90 1.66 1.19- mimo ze puchary rzadza sie swoimi prawami mysle ze Odense utrzyma forme po zwyciestwie nad Esbejrg(2:1) i pokona drugoligowa druzyne typ:2
Winterthur - Lausanne 2.90 3.00 2.25 1.47 1.29- gospodarze to outsider ligi, Lausanne dobra ligowa druzyna typ:2(X2)
Juventus - Parma 1.50 3.50 5.60 1.05 2.15 - gospodarze musza sobie wypracowac zaliczke bramkowa przed drugim meczem Juventus jest obecnie o klase lepszy od Parmy typ:1
Detroit - Vancouver (5m.) 1.55 3.80 4.00 1.12 2.00 - Detroit-najlepszy zespol sezonu zasadniczego musi sie podniesc po dwoch wpadkach u siebie i wygrac ten mecz typ:1
Colorado - Los Angeles (5m.) 1.75 3.75 3.30 1.21 1.79 - Colorado ktore wygralo dwa pierwsze mecze u siebie z Kings bedzie chcialo wygrac serie 4:1 i zakonczyc pierwsza runde typ:1
I jeszcze 4 typy ktore mozna postawic liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
Un.Catolica - Sao Caetano 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58 typ:1
Nac.Quito - Boca Juniors 2.60 2.90 2.60 1.37 1.37 typ:2
Yverdon - Kriens 1.80 3.25 3.60 1.16 1.71 typ:2 -podono problemy Yverdon
Zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16484 26/04/2002 13:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nieciekawy wczorajszy dzien tak to bywa najwieksze kursy weszly(Kriens,Lausanne) ale zawiedli przedmeczowi faworyci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na dzis moje typy to(bez opisow bo spiesze sie na zakonczenie roku szkolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ):
Pasching - Aus.Lustenau 2.25 3.00 2.90 1.29 1.47 typ:1
Teplice - Liberec 3.60 2.90 1.90 1.61 1.15 typ:2
Ajaccio - Beauvais 1.85 3.25 3.25 1.18 1.63 typ:1
Amiens - Nimes 1.75 3.45 3.65 1.16 1.77 typ:1
Le Mans - Caen 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26 typ:1
Nice - Istres 1.35 3.40 7.50 0.00 0.00 typ:1
Martigues - Strasbourg 3.00 3.10 1.75 1.52 1.12 typ:2
Zwolle - Excelsior 1.90 3.15 3.35 1.19 1.62 typ:1
I kilka meczykow z innych dyscyplin:
MŚ w hokeju
Niemcy - Japonia typ:1
Rosja - Slowenia typ:1
Austria - Szwecja typ:2
Szwajcaria - Czechy typ:2
Parma - Lotos Gdynia 1.60 16.00 2.25 1.45 1.97 typ:1
NHL zosatwiam innym specjalistom
Mecz ktore mozna zagrac liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
Vicenza - Salernitana 2.45 2.75 2.75 1.30 1.38 typ:X
Grenoble - Creteil 2.65 2.95 2.40 1.40 1.32 typ:2
Essen - Fortuna K. 1.20 4.60 8.70 0.00 3.01 typ:X2
Pozdrawiam i zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16485 26/04/2002 14:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Witam!stracilem troche kasy wczoraj na Colorado,ale na tym polgaja uroki grania u bukow,trzeba cos dzis ugrac,wiec proponuje:
396 20:00 Ajaccio - Beauvais 1.85 3.25 3.25 1.18 1.63 typ x2,Ajaccio pewne awansu,Beauvais ma jeszcze cien szansy aby powalczyc o 1 lige,wiec wydaje mi sie,ze dzisiaj nie przegra
427 23:55 Toronto - NY Islanders (5m.) 2.10 3.60 2.60 1.35 1.54 typ 1,w tej parze wygrywaja gospodarze i zapewne teraz tez tak bedzie
430 18:30 Parma - Lotos Gdynia 1.60 16.00 2.25 1.45 1.97 typ 2,spotkali sie juz w pojedynkach grupowych i wtedy wygrywali gospodynie,teoretycznie lepszy sklad raczej ma Lotos i ta nasza Dydek,powinny powalczyc i wygrac.Lotos gora!!
411 20:00 Zwolle - Excelsior 1.90 3.15 3.35 1.19 1.62 typ x2,bardzo ciezki mecz praktycznie nie do grania,ale ja zaryzykuje tu x2
powodzenia

#16486 26/04/2002 14:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
PYTANIE? Czy w STSie mozna wyslac zaklady rozpisowe w blokach? np.

2 z 3
A 601 X
B 600 X
C 603 X 604 X 605X

W profie na bank ale czy w stsie tez?

#16487 26/04/2002 14:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Witam Dzs zagram tylko dubelka za 50zl.Są jeszcze mecze fajne ale kursy po 1.3 to nie biore i tak dzis daje 2 typki ja gram dzis własnie to.Pozdrawiam

Grenoble - Creteil 1 Walka o utrzymanie 2 kolejki Gernoble praktycznie sie utrzymało ale dzis będą chciali to przypieczętowac.Creteil 2-5-11 na wyjezdzie mój typ 1 2.65 dla ostrozniejszych tez ładny kurs 1x-1.4

Toronto - NY Islanders (5m.) po dwóch porazkach wyrównał sie pojendynek stan rywalizacji 2-2.Toronto u siebie bardzo dobrze grało w sezionie zasadniczym i w play-off nie sądze aby przegrali dzis z zespołem Czerkawskiego.mój typ 1 -2.1

#16488 26/04/2002 16:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich grających!!! Jak narazie gram ze zmiennym szczesciem-zobaczymy jak bedzie w ten weekend
1. Le Mans-Cean 1-1,45
G. Łęczna-R.Radzionków 1-1,8
W.Kietrz-H.Zamość 1-1,8
Martigues-Strasburg 2-1,5
Szwajcaria-Czechy 2-1,2

2. Rozpis 4 z 5
Sosnowiec-Lech 2-2,1
Grenoble-creteil 1-2,4
Wasquehal-Nancy 1-2,3
Lotos Gdynia-Parma 1-1,9
GKS-Wisła 2-2,4

wyslane w totomix

#16489 26/04/2002 17:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Szakal nie mozna zagrac ale mozna sobie przeciez rozbic i wysłac wiecej kuponów i samemu porobic bloki.
To takie proste zamiast systemu 3 z 4 zrobisz sobie 4 kupony takie same.

#16490 26/04/2002 18:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
elo witam was...
profesjn.
924 Toronto - NY Island 1 / 1,98
223 Gremoble - Creteil 1 / 2,25
657 Helmond - Dordrecht 1 / 1,93

8,59815*0,9=7,738335 AKO
7,73*10zł=77,38zł

javascript:void(0)
Piwo
--===Only-ZYWIEC-Best===--

#16491 27/04/2002 03:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
mam parę typów pewnie je skrytykujecie
fiorentina parma 1 kurs 5,00
monachium stuttgart x kurs3
k'lautern cottbus x kurs 3,8
nuermberg bayer x kurs 3,2
rostock m'gladbach x kurs 3
atalanta perugia x kurs 2,1
newcastle west ham x kurs 3,8
dobre tylko do rozpisu najlepiej 1z 7 heh
powiedzcie co o tych meczach sądzicie

#16492 27/04/2002 03:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam podam swoje typy
006 Śląsk-Widzew 1 1,81
005 Stomil-Groclin 2 3
098 ŁKS-POLAR 1 1,63
094 Myszków-Bełchatów 2 1,8
091 Szczakowianka-Tłoki 1 1,35
Nie mam dokładnego uzasadnienia
poprostu muszą powygrywać
Dla niekturych to mecze ostatniej szansy

#16493 27/04/2002 03:56
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Witam SOBOTA WIELKIE NADZIEJE przynajmniej u mnie gram grubo w sobote więc typy przymyślane mocno
To lecimy

Slask - Widzew 1 widomo czymu chyba kazdy to jutro gra ponoc znow załtawiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 60-20-20

Myszkow - Belchatow 2 !!!!!!! ten mecz w/g moich zródeł jest załatwiony na 99% bo 100% to nigdy nie ma ja stawiam :5gw:

Derby - Leeds 2 Debry spadły juz.Leeds walka o puchary do zespołu wraca 3 zawodników.20-15-65

Sturm - Ried 1 kurs mały ale na pewniaka to jak znalazł Sturm 2 punkty przewagi walka o eliminacje LM dla mnie to pewniak 90-10-0
:5gw:

Lens - Guingamp 1 mały kurs kolejny Lens walka o mistrza 90-5-5

San Sebastian - Real Madryt 2 Real musi wygrac ten mecz końcówka ligi nie wierze ze nie wygrają 30-20-50

Monachium - Stuttgart 1 TsV ma wielką szanse grac w pucharze intertoto ale musi wygrac ze Stuttgartem . w Tsv ne zagraja na pewno Hassler i Winkler w Stuttgarcie nie zagra 4 zawodników.Dla mnie to 1 55-25-20

Stromsgodset - Honefoss 1 tutaj widze jedynkę w tym meczu.Stromsgodset dobrze zaczął sezon u siebie teraz powinni wygrac. typ 60-20-20
Udanej Soboty ja tylko to gram +nhl ale zobacze jak dzis wyniki i jutro jak cos podam
Niedziele podam jutro ale
JAga - Odra 96% 111111111

#16494 27/04/2002 03:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na jutro moje typy przedstawiaja sie nastepujaco:
Szczakowianka - Tloki 1.35 3.80 5.50 0.00 2.25 typ:1 - bilans u siebie Jaworzna 14-3-0 mowi sam za siebie
LKS Lodz - Polar 1.70 3.20 4.30 1.11 1.83 typ:1 -bez komentarza
Orlen - Nowy Dwor 1.30 4.00 4.00 0.00 2.00 typ:1 - Orlen przypieczetuje awans
Sturm - Ried 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -walka z Grazerem o 2 miejsce wiec Sturm musi to wygrac
Lens - Guingamp 1.35 4.00 6.50 0.00 2.48 typ:1 -walka o mistrza
Paris SG - Metz 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26 typ:1 - PSG walczy o puchary
Rennes - Sedan 1.60 3.20 4.70 1.10 1.90 -walka o utrzymanie Rennes, Sedan pewny pozostania w lidze
AEK Ateny - Olympiakos 2.50 3.00 2.60 1.36 1.39 typ:2
Barcelona - Villareal 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -z sympatii do Barcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Sebastian - Real Madryt 3.75 3.50 1.75 1.81 1.17 typ:2 -Real jesli chce walczyc o mistrza musi wygrac
Valencia - Espanyol 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -patrz Real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Monachium - Stuttgart 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58 typ:1
FC Koeln - Freiburg 2.25 3.50 2.40 1.37 1.42 typ:1
Stromsgodset - Honefoss 1.70 3.20 4.30 1.11 1.83 typ:1
Torpedo M. - Machaczkala 1.75 3.20 4.00 1.13 1.78 typ:1
Albion - Elgin 1.45 3.80 5.40 1.05 2.23 typ:1 -walka o awans z Dumbarton
Dumbarton - Queen's Park 1.30 4.20 7.50 0.00 2.69 typ:1 -walka o awans z Albion
Dniepro - Simferopol 1.70 3.45 3.80 1.14 1.81 typ:1
Kr.Rog - Lvov 1.75 3.20 3.60 1.13 1.69 typ:1
Mecze ktore mozna zagrac liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
Bordeaux - Lyon 2.65 3.10 2.35 1.43 1.34 typ:2
Kietrz - Hetman 1.45 3.40 4.60 1.05 1.96 typ:2
M'Borough - Chelsea 2.80 3.00 2.30 1.45 1.30 typ:2
Pozdrawiam
Zycze powodzenia i wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16495 27/04/2002 04:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Maniek, niebylbym taki pewny wygranej groclinu. Raczej bedzie 1; zagrac mozna 1x . Nie wierze ze Stomil ten mecz przegra. Na ten mecz jest wstep wolny, dzialacze spodziewaja sie okolo 10 tys osob.

Kolejny niepewny mecz to slask - widzew. W slasku nie wystapi 7 podstawowych graczy (dane z zaufanych zrodel ... thx warus :-) ) i jezeli mecz nie bedzie ustawiony to ciezko bedzie slaskowi wygrac.

To tyle. Pozdrawiam - Spirit

#16496 27/04/2002 15:02
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Witam!oto moje typy na dzis:
607 19:00 New Jersey - Carolina (6m.) 1.80 3.75 3.25 1.23 1.77 -ostatnia szansa NJ,musza wygrac i raczej wygraja,w tej rywalizacji wygrywaja gospodarze to dlaczego mialoby byc dzis inaczej wiec typ 1!
609 23:55 Vancouver - Detroit (6m.) 2.90 3.75 1.90 1.66 1.28 typ 2,wiadomo dlaczego
533 15:30 Hertha - Schalke 2.10 3.00 3.20 1.24 1.55 walka o lige mistrzow,strata 3 pkt Herthy do Schalke,ja typuje tu 1,Herhta musi to wygrac
505 20:00 Lorient - Marsylia 1.80 3.20 3.50 1.15 1.67 cien szansy Lorient na utrzymanie jest,ale dzis musza wygrac a Marsylia na wyjazdach spisuje sie wrecz fatalnie 1-5 -10 7 - 24 typ 1.
Powodzenia

#16497 27/04/2002 15:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Został otwarty nowy temat "typy" ponieważ ten przekroczył 200 odpowiedzi.

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,279 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,242
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1