|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Gram podobnie jak Rafek2n tj z podpórkami . Podpórki robię wykorzystując najkorzystniejsze kursy , na razie ograniczam się do Expektu i Unibetu z racji języka. Korzystam również propozycji tu publikowanych + własne doświadczenia. Harry - to jest koniec rozgrywek LP - jak Zagłębie może wygrać ze Śląskiem - tego meczu prawie nikt nie przyjmował - ciekawe dlaczego ? / Łatwo mi pisać znając wynik /. Pozdrawiam wszystkich - 2jot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Kontynuując - obstawiłem NJ Islanders w Expekcie 1 kurs 2,25 w Unibecie x2 kurs 2,20 /2 uwzględniając dogrywkę /.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
St.Louis - Chicago (5m.) stan rywalizacji 3-1 jesli dzis przegra Chicago odpada,na pewno nie będzie łatwo St.louis wygrać to ze grają u siebie to nie jest az takie przekonywujące ze wygrają mój typ dzis to:x2 1.66
Montreal - Boston (4m.) 2-1 dla Montrealu to jest stan rywalizacji.Boston to jedna z najlepszych druzyn wyjazdowych rundy zasadniczej.Jesli dzis przegrają to moga odpasc bo przy stanie juz 3-1 cięzko odrobic.W poprzednim meczu wygrywali juz 3-1 do 3 tercji aby przegrac tercje 4-0 i cały mecz 5-3. Dzis uwazam ze Boston sobie poradzi z Montrealem i zdobędzie wyjazdowe zwycięstwo. moj typ 2 2.6 dla ostroznych x2-1.54
Nac.Quito - Boca Juniors Nac.Quito to zespół z ekwadoru w grupowej rundzie 4-0-2 zajmując 2 miejsce awansowali dalej,Boca zespół z argentyny wygrał swoją grupe 4-1-1.Copa Libertatore to dla nich jak nasza Europejska Liga Mistrzów, mecze 1/8 pucharu rozgrywane mecz i rewanż. moj typ 2- kurs 2.6 dla bardzo ostroznych 1.37
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
343 23:55 Colorado - Los Angeles (5m.) 1.75 3.75 3.30 1.21 1.79 340 23:55 Detroit - Vancouver (5m.) 1.55 3.80 4.00 1.12 2.00 Mam nadzieje,ze dzisiejszej nocy faworyci nie zawioda i wygraja,Colorado zakonczy rywalizacje z LA a Detroit przelamie sie u siebie i w koncu wygra i wyjdzie na prowadzenie w play-off na 3-2...ale z tymi faworytami nigdy nic nie wiadomo..ja daje tu i tu po 1 341 23:55 Montreal - Boston (4m.) 2.10 3.60 2.60 1.35 1.54 -zgadzam sie z Liderem x2 powodzenia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich !!! Jestem nowym typerem, bede wpisywal tu codziennie swoje typy a na dzis sa to: Graafschap - Feyenoord 3.60 3.60 1.70 1.80 1.15 -jesli Feyenoord marzy o dogonieniu PSV musi ten mecz wygrac typ:2 Randers (2l.) - Odense 3.45 3.20 1.90 1.66 1.19- mimo ze puchary rzadza sie swoimi prawami mysle ze Odense utrzyma forme po zwyciestwie nad Esbejrg(2:1) i pokona drugoligowa druzyne typ:2 Winterthur - Lausanne 2.90 3.00 2.25 1.47 1.29- gospodarze to outsider ligi, Lausanne dobra ligowa druzyna typ:2(X2) Juventus - Parma 1.50 3.50 5.60 1.05 2.15 - gospodarze musza sobie wypracowac zaliczke bramkowa przed drugim meczem Juventus jest obecnie o klase lepszy od Parmy typ:1 Detroit - Vancouver (5m.) 1.55 3.80 4.00 1.12 2.00 - Detroit-najlepszy zespol sezonu zasadniczego musi sie podniesc po dwoch wpadkach u siebie i wygrac ten mecz typ:1 Colorado - Los Angeles (5m.) 1.75 3.75 3.30 1.21 1.79 - Colorado ktore wygralo dwa pierwsze mecze u siebie z Kings bedzie chcialo wygrac serie 4:1 i zakonczyc pierwsza runde typ:1 I jeszcze 4 typy ktore mozna postawic liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : Un.Catolica - Sao Caetano 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58 typ:1 Nac.Quito - Boca Juniors 2.60 2.90 2.60 1.37 1.37 typ:2 Yverdon - Kriens 1.80 3.25 3.60 1.16 1.71 typ:2 -podono problemy Yverdon Zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nieciekawy wczorajszy dzien tak to bywa najwieksze kursy weszly(Kriens,Lausanne) ale zawiedli przedmeczowi faworyci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na dzis moje typy to(bez opisow bo spiesze sie na zakonczenie roku szkolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ): Pasching - Aus.Lustenau 2.25 3.00 2.90 1.29 1.47 typ:1 Teplice - Liberec 3.60 2.90 1.90 1.61 1.15 typ:2 Ajaccio - Beauvais 1.85 3.25 3.25 1.18 1.63 typ:1 Amiens - Nimes 1.75 3.45 3.65 1.16 1.77 typ:1 Le Mans - Caen 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26 typ:1 Nice - Istres 1.35 3.40 7.50 0.00 0.00 typ:1 Martigues - Strasbourg 3.00 3.10 1.75 1.52 1.12 typ:2 Zwolle - Excelsior 1.90 3.15 3.35 1.19 1.62 typ:1 I kilka meczykow z innych dyscyplin: MŚ w hokeju Niemcy - Japonia typ:1 Rosja - Slowenia typ:1 Austria - Szwecja typ:2 Szwajcaria - Czechy typ:2 Parma - Lotos Gdynia 1.60 16.00 2.25 1.45 1.97 typ:1 NHL zosatwiam innym specjalistom Mecz ktore mozna zagrac liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : Vicenza - Salernitana 2.45 2.75 2.75 1.30 1.38 typ:X Grenoble - Creteil 2.65 2.95 2.40 1.40 1.32 typ:2 Essen - Fortuna K. 1.20 4.60 8.70 0.00 3.01 typ:X2 Pozdrawiam i zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
Witam!stracilem troche kasy wczoraj na Colorado,ale na tym polgaja uroki grania u bukow,trzeba cos dzis ugrac,wiec proponuje: 396 20:00 Ajaccio - Beauvais 1.85 3.25 3.25 1.18 1.63 typ x2,Ajaccio pewne awansu,Beauvais ma jeszcze cien szansy aby powalczyc o 1 lige,wiec wydaje mi sie,ze dzisiaj nie przegra 427 23:55 Toronto - NY Islanders (5m.) 2.10 3.60 2.60 1.35 1.54 typ 1,w tej parze wygrywaja gospodarze i zapewne teraz tez tak bedzie 430 18:30 Parma - Lotos Gdynia 1.60 16.00 2.25 1.45 1.97 typ 2,spotkali sie juz w pojedynkach grupowych i wtedy wygrywali gospodynie,teoretycznie lepszy sklad raczej ma Lotos i ta nasza Dydek,powinny powalczyc i wygrac.Lotos gora!! 411 20:00 Zwolle - Excelsior 1.90 3.15 3.35 1.19 1.62 typ x2,bardzo ciezki mecz praktycznie nie do grania,ale ja zaryzykuje tu x2 powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
PYTANIE? Czy w STSie mozna wyslac zaklady rozpisowe w blokach? np.
2 z 3 A 601 X B 600 X C 603 X 604 X 605X
W profie na bank ale czy w stsie tez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Witam Dzs zagram tylko dubelka za 50zl.Są jeszcze mecze fajne ale kursy po 1.3 to nie biore i tak dzis daje 2 typki ja gram dzis własnie to.Pozdrawiam
Grenoble - Creteil 1 Walka o utrzymanie 2 kolejki Gernoble praktycznie sie utrzymało ale dzis będą chciali to przypieczętowac.Creteil 2-5-11 na wyjezdzie mój typ 1 2.65 dla ostrozniejszych tez ładny kurs 1x-1.4
Toronto - NY Islanders (5m.) po dwóch porazkach wyrównał sie pojendynek stan rywalizacji 2-2.Toronto u siebie bardzo dobrze grało w sezionie zasadniczym i w play-off nie sądze aby przegrali dzis z zespołem Czerkawskiego.mój typ 1 -2.1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich grających!!! Jak narazie gram ze zmiennym szczesciem-zobaczymy jak bedzie w ten weekend 1. Le Mans-Cean 1-1,45 G. Łęczna-R.Radzionków 1-1,8 W.Kietrz-H.Zamość 1-1,8 Martigues-Strasburg 2-1,5 Szwajcaria-Czechy 2-1,2
2. Rozpis 4 z 5 Sosnowiec-Lech 2-2,1 Grenoble-creteil 1-2,4 Wasquehal-Nancy 1-2,3 Lotos Gdynia-Parma 1-1,9 GKS-Wisła 2-2,4
wyslane w totomix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Szakal nie mozna zagrac ale mozna sobie przeciez rozbic i wysłac wiecej kuponów i samemu porobic bloki. To takie proste zamiast systemu 3 z 4 zrobisz sobie 4 kupony takie same.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
elo witam was... profesjn. 924 Toronto - NY Island 1 / 1,98 223 Gremoble - Creteil 1 / 2,25 657 Helmond - Dordrecht 1 / 1,93
8,59815*0,9=7,738335 AKO 7,73*10zł=77,38zł
javascript:void(0) Piwo --===Only-ZYWIEC-Best===--
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
mam parę typów pewnie je skrytykujecie fiorentina parma 1 kurs 5,00 monachium stuttgart x kurs3 k'lautern cottbus x kurs 3,8 nuermberg bayer x kurs 3,2 rostock m'gladbach x kurs 3 atalanta perugia x kurs 2,1 newcastle west ham x kurs 3,8 dobre tylko do rozpisu najlepiej 1z 7 heh powiedzcie co o tych meczach sądzicie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam podam swoje typy 006 Śląsk-Widzew 1 1,81 005 Stomil-Groclin 2 3 098 ŁKS-POLAR 1 1,63 094 Myszków-Bełchatów 2 1,8 091 Szczakowianka-Tłoki 1 1,35 Nie mam dokładnego uzasadnienia poprostu muszą powygrywać Dla niekturych to mecze ostatniej szansy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Witam SOBOTA WIELKIE NADZIEJE przynajmniej u mnie gram grubo w sobote więc typy przymyślane mocno To lecimy
Slask - Widzew 1 widomo czymu chyba kazdy to jutro gra ponoc znow załtawiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 60-20-20
Myszkow - Belchatow 2 !!!!!!! ten mecz w/g moich zródeł jest załatwiony na 99% bo 100% to nigdy nie ma ja stawiam :5gw:
Derby - Leeds 2 Debry spadły juz.Leeds walka o puchary do zespołu wraca 3 zawodników.20-15-65
Sturm - Ried 1 kurs mały ale na pewniaka to jak znalazł Sturm 2 punkty przewagi walka o eliminacje LM dla mnie to pewniak 90-10-0 :5gw:
Lens - Guingamp 1 mały kurs kolejny Lens walka o mistrza 90-5-5
San Sebastian - Real Madryt 2 Real musi wygrac ten mecz końcówka ligi nie wierze ze nie wygrają 30-20-50
Monachium - Stuttgart 1 TsV ma wielką szanse grac w pucharze intertoto ale musi wygrac ze Stuttgartem . w Tsv ne zagraja na pewno Hassler i Winkler w Stuttgarcie nie zagra 4 zawodników.Dla mnie to 1 55-25-20
Stromsgodset - Honefoss 1 tutaj widze jedynkę w tym meczu.Stromsgodset dobrze zaczął sezon u siebie teraz powinni wygrac. typ 60-20-20 Udanej Soboty ja tylko to gram +nhl ale zobacze jak dzis wyniki i jutro jak cos podam Niedziele podam jutro ale JAga - Odra 96% 111111111
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na jutro moje typy przedstawiaja sie nastepujaco: Szczakowianka - Tloki 1.35 3.80 5.50 0.00 2.25 typ:1 - bilans u siebie Jaworzna 14-3-0 mowi sam za siebie LKS Lodz - Polar 1.70 3.20 4.30 1.11 1.83 typ:1 -bez komentarza Orlen - Nowy Dwor 1.30 4.00 4.00 0.00 2.00 typ:1 - Orlen przypieczetuje awans Sturm - Ried 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -walka z Grazerem o 2 miejsce wiec Sturm musi to wygrac Lens - Guingamp 1.35 4.00 6.50 0.00 2.48 typ:1 -walka o mistrza Paris SG - Metz 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26 typ:1 - PSG walczy o puchary Rennes - Sedan 1.60 3.20 4.70 1.10 1.90 -walka o utrzymanie Rennes, Sedan pewny pozostania w lidze AEK Ateny - Olympiakos 2.50 3.00 2.60 1.36 1.39 typ:2 Barcelona - Villareal 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -z sympatii do Barcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> San Sebastian - Real Madryt 3.75 3.50 1.75 1.81 1.17 typ:2 -Real jesli chce walczyc o mistrza musi wygrac Valencia - Espanyol 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75 typ:1 -patrz Real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Monachium - Stuttgart 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58 typ:1 FC Koeln - Freiburg 2.25 3.50 2.40 1.37 1.42 typ:1 Stromsgodset - Honefoss 1.70 3.20 4.30 1.11 1.83 typ:1 Torpedo M. - Machaczkala 1.75 3.20 4.00 1.13 1.78 typ:1 Albion - Elgin 1.45 3.80 5.40 1.05 2.23 typ:1 -walka o awans z Dumbarton Dumbarton - Queen's Park 1.30 4.20 7.50 0.00 2.69 typ:1 -walka o awans z Albion Dniepro - Simferopol 1.70 3.45 3.80 1.14 1.81 typ:1 Kr.Rog - Lvov 1.75 3.20 3.60 1.13 1.69 typ:1 Mecze ktore mozna zagrac liczac na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : Bordeaux - Lyon 2.65 3.10 2.35 1.43 1.34 typ:2 Kietrz - Hetman 1.45 3.40 4.60 1.05 1.96 typ:2 M'Borough - Chelsea 2.80 3.00 2.30 1.45 1.30 typ:2 Pozdrawiam Zycze powodzenia i wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161 |
Maniek, niebylbym taki pewny wygranej groclinu. Raczej bedzie 1; zagrac mozna 1x . Nie wierze ze Stomil ten mecz przegra. Na ten mecz jest wstep wolny, dzialacze spodziewaja sie okolo 10 tys osob.
Kolejny niepewny mecz to slask - widzew. W slasku nie wystapi 7 podstawowych graczy (dane z zaufanych zrodel ... thx warus :-) ) i jezeli mecz nie bedzie ustawiony to ciezko bedzie slaskowi wygrac.
To tyle. Pozdrawiam - Spirit
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
Witam!oto moje typy na dzis: 607 19:00 New Jersey - Carolina (6m.) 1.80 3.75 3.25 1.23 1.77 -ostatnia szansa NJ,musza wygrac i raczej wygraja,w tej rywalizacji wygrywaja gospodarze to dlaczego mialoby byc dzis inaczej wiec typ 1! 609 23:55 Vancouver - Detroit (6m.) 2.90 3.75 1.90 1.66 1.28 typ 2,wiadomo dlaczego 533 15:30 Hertha - Schalke 2.10 3.00 3.20 1.24 1.55 walka o lige mistrzow,strata 3 pkt Herthy do Schalke,ja typuje tu 1,Herhta musi to wygrac 505 20:00 Lorient - Marsylia 1.80 3.20 3.50 1.15 1.67 cien szansy Lorient na utrzymanie jest,ale dzis musza wygrac a Marsylia na wyjazdach spisuje sie wrecz fatalnie 1-5 -10 7 - 24 typ 1. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Został otwarty nowy temat "typy" ponieważ ten przekroczył 200 odpowiedzi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|