|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe  Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe  Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło  kogo zaliczasz do uczciwych z rzadu ? moze edgara ktory wali prywate na lewo i prawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
PioKing to wyjaśnij mi czemu wytrzymali tylko 2 lata na stołkach i poparcie drastycznie spadło. Polska idzie do przodu z powodu Unii, a nie rządów PiS'u. Skoro na rząd nie można narzekać to czemu się rozwiązał?? Wystarczy trochę pomyśleć... Za dwa lata znowu trzeba będzie przyznać, że nie powstaną 3 mln mieszkań, że nie da się usprawnić administracji i papierkowej roboty... Ludzie szybko zapominają... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
PioKing to wyjaśnij mi czemu wytrzymali tylko 2 lata na stołkach i poparcie drastycznie spadło. Poparcie spadło drastycznie z 26% do ponad 30%  Wytrzymali tylko 2 lata bo koalicja się rozpadła, a przy takim koglu-moglu politycznym jaki był w tym parlamencie kolejne miesiące byłyby tylko wojną każdego z każdym bez żadnego pożytku. Dlatego teraz do sejmu powinno wejść mniej partii, koalicja rządząca będzie bardziej stabilna a przeprowadzanie ciągle niezbędnych zmian będzie łatwiejsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Polska idzie do przodu pod każdym względem Buehehe, to się nadaje do działu śmieszne.  Co ten rząd nie dotknął to spieprzył. Na szczęście nie ruszali gospodarki bo byli zbyt zajęci bawieniem się w ubeków i granie teczkami, inaczej i to by zepsuli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe  Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło  Wiekszych bzdur dawno nie czytałem,to nawet nie jest zalosne,to jest tragiczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
PioKing widzę ,że nie tylko mnie zszokowałeś swoją wypowiedzią. Zastanawiam się czy Ty naprawdę tak myślisz ,czy to miał być żart?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wiekszych bzdur dawno nie czytałem,to nawet nie jest zalosne,to jest tragiczne. Spokojnie ,przeciez to jest "normalne"  Ten sam jezyk ,którym komsomolcy sławili Stalina i jego "osiagnięcia". Północnkoreańscy fanatycy nie powiedzą inaczej o swoim rządzie,a na Kubie w ten sposób małe komuszki daja wyraz swojej solidarności z Fidelem. Dlaczego w Polsce ma byc inaczej ,skoro doczekaliśmy się władzy o zapedach totalitarnych ? "Niech żyje nam nasz Kaczystan!!!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Codziennie rano, kiedy wstaję, jem śniadanie Media mi mówią, że mieszkam w Terrorystanie.
[*]
Vamos PO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło  ... z pamiętnika Jacka Kurskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157 |
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . Sebos81 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
quote=sebas81]Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . [/quote]
Piszesz jak PISda.
Zdrowia zyczę
amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Amkwish ... wcześniej gdzieś pisałeś, że nie czytasz polskich gazet, nie oglądasz polskiej telewizji, wiadomo nie ma Cię w Polsce ... na czym więc opierasz swoje polityczne wywody?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ić fPiSdu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
SpiepSZaj dziadó 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]Amkwish ... wcześniej gdzieś pisałeś, że nie czytasz polskich gazet, nie oglądasz polskiej telewizji, wiadomo nie ma Cię w Polsce ... na czym więc opierasz swoje polityczne wywody? Obiło Ci sie o uszy takie magiczne słowo ,jak INTERNET ?  Debate Stolzmanna z Kalksteinem tez sobie ściagnałem  Poza tym ....spojrzenie z dystansu jest czasem ostrzejsze niz z bliska. Zdrówka Terror 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]SpiepSZaj dziadó  Hehehe ,a mnie taka głupawka naszła... Wypad PISdziele !!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|