Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe smile

Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by PioKing
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe smile

Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło smile
kogo zaliczasz do uczciwych z rzadu ?
moze edgara ktory wali prywate na lewo i prawo laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
PioKing to wyjaśnij mi czemu wytrzymali tylko 2 lata na stołkach i poparcie drastycznie spadło. Polska idzie do przodu z powodu Unii, a nie rządów PiS'u.
Skoro na rząd nie można narzekać to czemu się rozwiązał?? Wystarczy trochę pomyśleć...
Za dwa lata znowu trzeba będzie przyznać, że nie powstaną 3 mln mieszkań, że nie da się usprawnić administracji i papierkowej roboty...
Ludzie szybko zapominają...
mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rzad jest uczciwy?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by micha$
PioKing to wyjaśnij mi czemu wytrzymali tylko 2 lata na stołkach i poparcie drastycznie spadło.

Poparcie spadło drastycznie z 26% do ponad 30% smile

Wytrzymali tylko 2 lata bo koalicja się rozpadła, a przy takim koglu-moglu politycznym jaki był w tym parlamencie kolejne miesiące byłyby tylko wojną każdego z każdym bez żadnego pożytku. Dlatego teraz do sejmu powinno wejść mniej partii, koalicja rządząca będzie bardziej stabilna a przeprowadzanie ciągle niezbędnych zmian będzie łatwiejsze smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by PioKing
Polska idzie do przodu pod każdym względem

Buehehe, to się nadaje do działu śmieszne. laugh

Co ten rząd nie dotknął to spieprzył. Na szczęście nie ruszali gospodarki bo byli zbyt zajęci bawieniem się w ubeków i granie teczkami, inaczej i to by zepsuli...

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Originally Posted by PioKing
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe smile

Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło smile
Wiekszych bzdur dawno nie czytałem,to nawet nie jest zalosne,to jest tragiczne.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

PioKing widzę ,że nie tylko mnie zszokowałeś swoją wypowiedzią. Zastanawiam się czy Ty naprawdę tak myślisz ,czy to miał być żart?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by gizmo
Wiekszych bzdur dawno nie czytałem,to nawet nie jest zalosne,to jest tragiczne.

Spokojnie ,przeciez to jest "normalne" grin

Ten sam jezyk ,którym komsomolcy sławili Stalina i jego "osiagnięcia".

Północnkoreańscy fanatycy nie powiedzą inaczej o swoim rządzie,a na Kubie w ten sposób małe komuszki daja wyraz swojej solidarności z Fidelem.

Dlaczego w Polsce ma byc inaczej ,skoro doczekaliśmy się władzy o zapedach totalitarnych ?

"Niech żyje nam nasz Kaczystan!!!" puke

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Codziennie rano, kiedy wstaję, jem śniadanie Media mi mówią, że mieszkam w Terrorystanie.

[*]

Vamos PO

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by PioKing
polskignom nie siej propagandy i wmawiaj, że stereotypy głoszone na temat PiS-u są prawdziwe smile

Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło smile
laugh laugh laugh poczytaj sobie w dziale Polityka ilu tych uczciwych polityków PIS z tego wyższego poziomu było w PZPR ps. stąd nic dziwnego,że Kaczor chciał sobie pogadać z Kwachem jak postkomuch z pisokomuchem......... laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by PioKing
Polska idzie do przodu pod każdym względem, każdemu żyje się lepiej, a co najważniejsze rząd jest uczciwy i wszedł na wyższy poziom w stosunku co do reszty sceny politycznej. To decyduje o ich drugiej wygranej kadencji. Póki co na ten rząd nie można narzekać i oby się nie zmieniło smile

... z pamiętnika Jacka Kurskiego

Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Originally Posted by sebas81
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .
Sebos81 piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
quote=sebas81]Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . [/quote]

Piszesz jak PISda.

Zdrowia zyczę

amk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Amkwish ... wcześniej gdzieś pisałeś, że nie czytasz polskich gazet, nie oglądasz polskiej telewizji, wiadomo nie ma Cię w Polsce ... na czym więc opierasz swoje polityczne wywody?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ić fPiSdu wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
SpiepSZaj dziadó tongue

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by [T
-error]Amkwish ... wcześniej gdzieś pisałeś, że nie czytasz polskich gazet, nie oglądasz polskiej telewizji, wiadomo nie ma Cię w Polsce ... na czym więc opierasz swoje polityczne wywody?

Obiło Ci sie o uszy takie magiczne słowo ,jak INTERNET ? grin

Debate Stolzmanna z Kalksteinem tez sobie ściagnałem tongue

Poza tym ....spojrzenie z dystansu jest czasem ostrzejsze niz z bliska.

Zdrówka Terror papa


Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by [T
-error]SpiepSZaj dziadó tongue

Hehehe ,a mnie taka głupawka naszła...

Wypad PISdziele !!! laugh

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, betowiec, forty, Lukasz111, rafal08), 1,100 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,203
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1