Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wiesz ... internet to samo zło wink

No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią laugh

Zdrówka również smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Antigia
Originally Posted by sebas81
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.
Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła .
Sebos81 piwo

Ty, przeciez PiS juz rzadzi 2 lata. Ile jescze chcesz mam im dac czasu?
Nie zrobili wlasciwie nic.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by [T
-error]Wiesz ... internet to samo zło wink

No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią laugh

Zdrówka również smile

Otóz to piwo

Przy okazji Ci powiem ,ze jak sie nie oglada w tel_avi_zji wiadomości i badziewiastych programów tzw.publicystycznych ,to mozna sie poczuc zdrowszym.

Nie wiem tylko ,jak zareaguje na końską dawke "promieniowania" ,bo za tydzień bede w Polsce na 4 tygodnie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by [T
-error]Wiesz ... internet to samo zło wink

No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią laugh

Zdrówka również smile

Otóz to piwo

Przy okazji Ci powiem ,ze jak sie nie oglada w tel_avi_zji wiadomości i badziewiastych programów tzw.publicystycznych ,to mozna sie poczuc zdrowszym.

Nie wiem tylko ,jak zareaguje na końską dawke "promieniowania" ,bo za tydzień bede w Polsce na 4 tygodnie.

amkwish to żyd

[Linked Image]

Już niedługo Tusk się popłacze.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by sebas81
amkwish to żyd

Nie tylko amkwish ,wszyscy moderatorzy to zydzi i cyklisci cool
Wszystkimi rzadzi Rabin Conrad ,ma nawet poparcie w Bialym Domu.

UKLAD shocked

Szalom PISdzielcu piwo grin

PS.Zle sie dzieje z ludzmi ,jak za duzo czytaja ksiazek Pajaka i Nowaka.




Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4
Nie mówcie nic złego na "Donaldu Tusku" bo pochodzący z Izraela moderatorzy was zbanują wolność słowa tylko dla zwolenników PO , naszczęście ta partia nieudaczników znów dostanie kopa w dupe .

Pozdrawiam sebas81

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Samartyanin
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci grin

Wzajemnie.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Samartyanin
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci grin

Wzajemnie.
Uraziłem uczucie uwielbienia do "wielkiego" wodza ? Nie musisz mnie obrażać, a jeśli poziom wypowiedzi Sebasa81 nie przeszkadzał ci to najlepiej o Tobie świadczy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Wydaje mi się,że pisząć swojego posta którego zacytowałem wczesniej to Ty obraziłeś m.in. mnie. Uwielbienie ''wielkiego'' wodza? --> laugh tylko tak to mogę skwitować.
Może poziom wypowiedzi Sebasa81 nie był zbyt wysoki ale Twój również.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by 19marcin08
Wydaje mi się,że pisząć swojego posta którego zacytowałem wczesniej to Ty obraziłeś m.in. mnie. Uwielbienie ''wielkiego'' wodza? --> laugh tylko tak to mogę skwitować.
Może poziom wypowiedzi Sebasa81 nie był zbyt wysoki ale Twój również.
Ok. Co do wyborców PiSu to zdania nie zmienie, ich jedyne argumenty to te powtarzane za politykami, a powtarzać za politykami to jak słuchać rad 50-letniego prawiczka na temat uprawiania miłości.
Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Na wp artykul o 3 letnim chlopcu ktory przezyl sam 11 dni w amazonskiej dzungli, pierwsze z brzegu komentarz e

"ja mam 28 lat i przeżyłem 2 lata pod rządami PIS-u . I kto jest lepszy ?"

"wlasnie dzieki rzadom PIS przezyles 2 lata tak bys juz wyjechal albo zdech pod smietnikiem"

ale sie usmialem smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kiepska riposta.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Kiepski żart - kiepska riposta.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
dokladnie, riposta w stylu zwolennikow pis

Dołączył: Oct 2007
Posty: 12
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 12
kolejny zbanowany powrócił, wsadzisz pisiaka do śmietnika to wyłazi i wraca...


Last edited by Conrad; 07/10/2007 01:51.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1