|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wiesz ... internet to samo zło  No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią  Zdrówka również 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tylko PiS jest w stanie zrobić porządek w tym kraju zrujnowanym doszczętnie przez pachołków KREMLA typu Kwaśniewski , Miller , Oleksy. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby zagłosować na Żydów z PO lub komuchów z LiD . Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać. Krauze podobno jest niewinny ale jakoś mu do kraju się nie spieszy i zapowiedział że przyjedzie może po wyborach jak wygra PO bo wtedy nic sie mu nie stanie. Wszyscy srają ze strachu przed PiS-em ,bo do tej pory robili w tym kraju co chcieli a teraz siedzą pochowani złodzieje, tylko ciemna masa zapatrzona w Kwaśniewskiego tego nie widzi. NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ zagłosuj na PiS !!! Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują że PiS wygra a jak wygra teraz to będzie rządził przez następne 15 lat , a jak się komuś to nie podoba to powinien dołączyć do 2 milionów nieudaczników którzy wyjechali za rządów SLD po otwarciu granic. I nie chowajcie babciom dowodów bo to grzech i pójdziecie do piekła . Sebos81  Ty, przeciez PiS juz rzadzi 2 lata. Ile jescze chcesz mam im dac czasu? Nie zrobili wlasciwie nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]Wiesz ... internet to samo zło  No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią  Zdrówka również  Otóz to  Przy okazji Ci powiem ,ze jak sie nie oglada w tel_avi_zji wiadomości i badziewiastych programów tzw.publicystycznych ,to mozna sie poczuc zdrowszym. Nie wiem tylko ,jak zareaguje na końską dawke "promieniowania" ,bo za tydzień bede w Polsce na 4 tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
-error]Wiesz ... internet to samo zło  No i wiadomo, że najciemniej jest pod latarnią  Zdrówka również  Otóz to  Przy okazji Ci powiem ,ze jak sie nie oglada w tel_avi_zji wiadomości i badziewiastych programów tzw.publicystycznych ,to mozna sie poczuc zdrowszym. Nie wiem tylko ,jak zareaguje na końską dawke "promieniowania" ,bo za tydzień bede w Polsce na 4 tygodnie. amkwish to żyd [ Linked Image] Już niedługo Tusk się popłacze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie tylko amkwish ,wszyscy moderatorzy to zydzi i cyklisci  Wszystkimi rzadzi Rabin Conrad ,ma nawet poparcie w Bialym Domu. UKLAD  Szalom PISdzielcu  PS.Zle sie dzieje z ludzmi ,jak za duzo czytaja ksiazek Pajaka i Nowaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4 |
Nie mówcie nic złego na "Donaldu Tusku" bo pochodzący z Izraela moderatorzy was zbanują wolność słowa tylko dla zwolenników PO , naszczęście ta partia nieudaczników znów dostanie kopa w dupe .
Pozdrawiam sebas81
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci  Wzajemnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Sebas81, z każdym postem jeszcze bardziej przekonujesz mnie o tym że wyborcy PiS-u to idioci  Wzajemnie. Uraziłem uczucie uwielbienia do "wielkiego" wodza ? Nie musisz mnie obrażać, a jeśli poziom wypowiedzi Sebasa81 nie przeszkadzał ci to najlepiej o Tobie świadczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Wydaje mi się,że pisząć swojego posta którego zacytowałem wczesniej to Ty obraziłeś m.in. mnie. Uwielbienie ''wielkiego'' wodza? -->  tylko tak to mogę skwitować. Może poziom wypowiedzi Sebasa81 nie był zbyt wysoki ale Twój również.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Wydaje mi się,że pisząć swojego posta którego zacytowałem wczesniej to Ty obraziłeś m.in. mnie. Uwielbienie ''wielkiego'' wodza? -->  tylko tak to mogę skwitować. Może poziom wypowiedzi Sebasa81 nie był zbyt wysoki ale Twój również. Ok. Co do wyborców PiSu to zdania nie zmienie, ich jedyne argumenty to te powtarzane za politykami, a powtarzać za politykami to jak słuchać rad 50-letniego prawiczka na temat uprawiania miłości. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
Na wp artykul o 3 letnim chlopcu ktory przezyl sam 11 dni w amazonskiej dzungli, pierwsze z brzegu komentarz e "ja mam 28 lat i przeżyłem 2 lata pod rządami PIS-u . I kto jest lepszy ?" "wlasnie dzieki rzadom PIS przezyles 2 lata tak bys juz wyjechal albo zdech pod smietnikiem" ale sie usmialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Kiepski żart - kiepska riposta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
dokladnie, riposta w stylu zwolennikow pis
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 12 |
kolejny zbanowany powrócił, wsadzisz pisiaka do śmietnika to wyłazi i wraca...
Last edited by Conrad; 07/10/2007 01:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|