Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1656347 08/10/2007 06:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Ktoś wie coś na temat tego buka?

Bonus: Unibet
borys72gabi #1656397 08/10/2007 06:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Wzorowy buk, absolutnie bez jakichkolwiek obaw. Polecany szczegolnie dla tych, ktorzy chca traktowac tego buka pwoaznie - wtedy i n was bedzie. Im dluzej tam gracie, tym lepiej.
Takich "malo znanych" bukow, a w niczym nie ustepujacym tym najpopularniejszym, jest duzo wiecej i przynajmniej ja tego wyboru nie zaluje.

donic #1657314 08/10/2007 23:43
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mają bonus 50 % do kwoty 1000 zielonych dla nowych graczy .
jak u nich z wpłatami przez m.b noi jak z wypłatami , żadają jakiś skanów lub coś podobnego ?
ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z gry u nich
dzięki

crossmen #1661936 10/10/2007 14:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
zaciekwiło mnie to 1k$,jaki obrót co to za free play na jakich zasadach?wiadomo ze tak duzo nie daje sie na super warunkach ale kto wie moze warto.

comp #1662401 10/10/2007 18:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Obrót zdaje się 10*depozyt + free play

borys72gabi #1666356 11/10/2007 05:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Free play to freebet ? mozna grać w kawałkach czy za 1000$ trzeba zakład puścic.


borys72gabi #1669205 12/10/2007 02:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Free play raczej zawsze mozna grać częściami, w końcu to nie free bet tylko darmowa kasa do obstawiania na zasadach free beta, czyli zostaje Ci ewentualna sama wygrana

borys72gabi #1669428 12/10/2007 03:53
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Założyłem konto u nich , po wpłacie przez m.b , dopisali bonus jako free play 50 % bez problemu po kontakcie na live czacie , popróbujemy ich , kursy a la expekt na amerykanskie sporty.
także do boju

borys72gabi #1669778 12/10/2007 05:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Powodzenia! smile Ja pod koniec miesiaca pojde w twoje slady jak mi kasa pospływa na karte smile

borys72gabi #1670092 12/10/2007 15:16
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Skąd oni są bo prezentują rozpacz na "soccer" laugh

violent #1681364 15/10/2007 20:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Miał ktoś jeszcze kontakt z tym bukiem?

borys72gabi #1681490 15/10/2007 20:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Skonczylo sie limitem 100$ na soccer, a oferta dosc zalosna - wrecz sie wycofali. Nie wiem jak teraz.

borys72gabi #1686625 17/10/2007 17:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
Panowie a jak u nich z wiarygodnością? Wypłaty bez problemów?

borys72gabi #1687207 17/10/2007 21:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by borys72gabi
Panowie a jak u nich z wiarygodnością? Wypłaty bez problemów?
Raz czy dwa trzeba się było trochę szarpać. Ale z reguły płacą w ciągu 1-3 dni.

z o ® r o #1707117 23/10/2007 05:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
kursy mają bardzo przeciętne

robert423 #1709652 24/10/2007 03:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Kursy na NHL mają żałosne prawie 12% marży (2,35:2,20:3,95;
w expekcie ten sam mecz :2,80:2,15:4,00)



robert423 #1829668 04/12/2007 01:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Działa wam ich strona
wyrzuca mi błąd HTTP Error 500-13 Serwer jest zbyt zajęty”
Czy to u nich możliwe???

robert423 #1837938 07/12/2007 04:48
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
Okazuje sie ze niezłe z nich cwaniaczki. Zaczęli przycinać nawet starych klientów, a ich customer service to tragedia. Z nikim nie idzie się dogadać przy sytuacja spornej, a za ich błędy płaci klient. Parokrotnie prosiłem o mail'a do szefa/menegera/supervisora konkretnego działu i zawsze podawali jakiegoś innego. Oczywiście za każdym razem nie podejmowali argumentów, a swoje pomyłki przerzucali na kolejny dział. Po półtora roku pożegnałem się z nimi. Nie polecam.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1