|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Ktoś wie coś na temat tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Wzorowy buk, absolutnie bez jakichkolwiek obaw. Polecany szczegolnie dla tych, ktorzy chca traktowac tego buka pwoaznie - wtedy i n was bedzie. Im dluzej tam gracie, tym lepiej. Takich "malo znanych" bukow, a w niczym nie ustepujacym tym najpopularniejszym, jest duzo wiecej i przynajmniej ja tego wyboru nie zaluje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mają bonus 50 % do kwoty 1000 zielonych dla nowych graczy . jak u nich z wpłatami przez m.b noi jak z wypłatami , żadają jakiś skanów lub coś podobnego ? ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z gry u nich dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
zaciekwiło mnie to 1k$,jaki obrót co to za free play na jakich zasadach?wiadomo ze tak duzo nie daje sie na super warunkach ale kto wie moze warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Obrót zdaje się 10*depozyt + free play
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Free play to freebet ? mozna grać w kawałkach czy za 1000$ trzeba zakład puścic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Free play raczej zawsze mozna grać częściami, w końcu to nie free bet tylko darmowa kasa do obstawiania na zasadach free beta, czyli zostaje Ci ewentualna sama wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Założyłem konto u nich , po wpłacie przez m.b , dopisali bonus jako free play 50 % bez problemu po kontakcie na live czacie , popróbujemy ich , kursy a la expekt na amerykanskie sporty. także do boju
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Powodzenia!  Ja pod koniec miesiaca pojde w twoje slady jak mi kasa pospływa na karte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Skąd oni są bo prezentują rozpacz na "soccer" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Miał ktoś jeszcze kontakt z tym bukiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Skonczylo sie limitem 100$ na soccer, a oferta dosc zalosna - wrecz sie wycofali. Nie wiem jak teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Panowie a jak u nich z wiarygodnością? Wypłaty bez problemów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Panowie a jak u nich z wiarygodnością? Wypłaty bez problemów? Raz czy dwa trzeba się było trochę szarpać. Ale z reguły płacą w ciągu 1-3 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
kursy mają bardzo przeciętne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Kursy na NHL mają żałosne prawie 12% marży (2,35:2,20:3,95; w expekcie ten sam mecz :2,80:2,15:4,00)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Działa wam ich strona wyrzuca mi błąd HTTP Error 500-13 Serwer jest zbyt zajęty” Czy to u nich możliwe???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120 |
Okazuje sie ze niezłe z nich cwaniaczki. Zaczęli przycinać nawet starych klientów, a ich customer service to tragedia. Z nikim nie idzie się dogadać przy sytuacja spornej, a za ich błędy płaci klient. Parokrotnie prosiłem o mail'a do szefa/menegera/supervisora konkretnego działu i zawsze podawali jakiegoś innego. Oczywiście za każdym razem nie podejmowali argumentów, a swoje pomyłki przerzucali na kolejny dział. Po półtora roku pożegnałem się z nimi. Nie polecam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka