|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Jest temat o tym jak na disco poderwać... A na weselu nie byłem od 10lat jak nic, a tamte czasy do tych się nie liczą. Więc jakieś może porady jak się zachowywać, co robić, czy pić ostro?, co zrobić by zostać 'gwiazdą wesela z pośród gości' gdzie nikogo sie nie zna, czy iśc na poprawiny (a mam iść), a głównie jak spowodować żeby dziwczyna się przespała ze mną z którą idę bo znam ją bardzo słabo, więc to nie takie łatwe, ale mam spać u niej po weselu przed poprawinami... itp. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Obejrzyj film "Wesele" i wszystko jasne Chyba zaraz sobie włącze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191 |
Na weselu pije sie ostro no ale zgon to raczej juz przesada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Na weselu sie tankuje na maxa Sphinx, to po prostu tradycja, przynajmniej na poludniu tak jest  o panienke sie nie martw, powiedz jej ile konkursow POINTBETU na mecz.pl wygrales i jest Twoja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Glupi temat, masz swoj mozg, chcesz ja przeleciec , nie to nie. Jak zapniesz Twoja sprawa, zalezy jak dziewczyna bedzie na to patrzec. Idziesz z dziwka czy z kolezanka, ktora znasz? Tragedia, taki temat ;] Ogolnie szanuj kobiety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 To jeszcze dawka humoru przed snem  :piwO: Nie zna Cie dobrze, ale moze twoj urok osobisty zadziała i cos zaciupciasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
"4 Wesela i Pogrzeb" obejrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Oglądałem "Wesele" ale z 20min bo musiałem na dyske ruszać :/ ogólnie siostra ma kilka płyt z wesel to sobie poglądam na tygodniu. A ja mam zawsze cel by być na imprezach super. I napewno nie będę tańczył tylko z tą którą jadę. A studniówka mi się bardzo nie podobała a to może być coś podobnego. Gł cel to zacupciać hehe... A ona nonstop się przy mnie śmieje super się czuję... Jak ja to lubię... Ale jest trudna nawet do pocałowania. A pić to ja i tak zrobie swoje ale by się nie okazało że odpadnę po prau bo ostatnio mało piję i teraz czuję że po 4dębowych mnie wali trochę... Ale tamat główny to w skócie: 1. jadę gdzie nikogo nie znam (75km od domu) 2. dziewczynę znam z clubu disco hehe (po pierwszym spotkaniu) 3. chcę być zapamiętanym tam pozytywnie! 4. to że nie jestem przyzyczajony do takich imprez... a dlaczego chcę? Bo dawno nie byłem na weselu, a lubię przygody! W góry w ostatniej chwili się zgodziłem w wakacje to wiem w czym rzecz... I naj... dziwczyna nie jest łatwa i się okaże dopiero po weselu chyba przed poprawinami ale powinnem być w stanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Jakbyście mnie znali to naprawdę nie jestem PLAYBOY z wygladu (byłem w gimnazjum najmniejszy w klasie z chłopaków, ale najwięcej z nich zadziałałem chyba... ???)! Ale tak robie by tak myśleli inni/e... A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
1/Po paru kieliszkach to nie ma znaczenia 2/To całkiem nie ma znaczenia 3/To może być trudne 4/To sie przyzwyczaisz ale powinnem być w stanie...Jak stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Tankuj chłopie ile wlezie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
popieram wypowiedz Kylo co to za temat? jak mozna isc na wesele i liczyc tylko na to czy panne zapniesz? no comments mam nadzieje, ze sie schlejesz i pana mlodego za pompke bedziesz lapal, wtedy napewno bedziesz zapamietany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę... izi ją na to wyrwiesz, jest archiwum, poza tym kazdy na mecz.pl wie ile wygrales tam edycji, jak ostatnio znajomemu mowilem o jakims konkursie to stwierdzil ze pewnie znowu sphinx wygra 
Last edited by Experto; 08/10/2007 07:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
kolega byl ostatnio na weselu kuzyna i mowil ze w kiblu jakis typ zapinal panienke hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Widziałem że tak będzie  ale dobrze dalej proszę o porady. Tak szczerze chodzi mi poszerzenie znajomości na terenie który nikt nie nam z mojej okolicy praktycznie i tyle. A jak namówić partnerkę do... to już wyjdzie w praniu i tak pewnie się narąbę i nici z tego mogą być. Przecież alkohol pomniejsza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Napiszę Ci coś ale nie teraz, bo mi się spać chce. Fajny temat ale nie na forum bukmacherskie.  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
witaj ja w tym roku bylem juz na 3 i bardzo chwale sobie takie imprezy po pierwsze pij duzo ale z glowa czyli jedz co tylko mozesz i co ci przyniosa Jeslui nie masz glowy do picia to uwazaj z kim pijesz b jak ci sie trafi WUJEK OPóJ to giniesz  Tancz z kobieta o one to lubia asymiluj sie z rodzina poprzez polewanie wodeczki oni ci sie odwdziencza Poznawaj jak najwiecej wujkow i cioci to procentuje na poprawinach Sam wiem po sobie  Uczestnicz w jakis wezykach i tym podobnych konkursach gdzie flache wygrac mozna To chyba tyle a co do sexu na weselu bzdurka bo wesele to nie dyskoteka pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Sphinx wszyscy kaza cio tankowac ale przeciez nie mozesz tak doupadlego jak chcesz potem zaliczac kroliczka  z umiarem i sobie i jej i wyjdzcie wczesniej z wesela zeby jeszcze nie switalo i odrazu do niej do domku pod kolderke bo zimno bedzie tak o 4 wracac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Widziałem że tak będzie  ale dobrze dalej proszę o porady. Tak szczerze chodzi mi poszerzenie znajomości na terenie który nikt nie nam z mojej okolicy praktycznie i tyle. A jak namówić partnerkę do... to już wyjdzie w praniu i tak pewnie się narąbę i nici z tego mogą być. Przecież alkohol pomniejsza? niektorym juz nie ma co pomniejszac  temat roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
kolega byl ostatnio na weselu kuzyna i mowil ze w kiblu jakis typ zapinal panienke hehe Znam taki przykład, że wesele zostało skończone natychmiast po tym, jak teściu znalazł pannę młodą bzykającą się z gościem zespołu  Już nie pamiętam czy to była toaleta czy jakieś inne odosobnione pomieszczenie  Całkiem niedawno to było, wiem gdzie a nawet jaki to zespół :D, poźniej okazało się, że ten gość to jej były, dawny chłopak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|