Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1656457 08/10/2007 07:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jest temat o tym jak na disco poderwać... A na weselu nie byłem od 10lat jak nic, a tamte czasy do tych się nie liczą. Więc jakieś może porady jak się zachowywać, co robić, czy pić ostro?, co zrobić by zostać 'gwiazdą wesela z pośród gości' gdzie nikogo sie nie zna, czy iśc na poprawiny (a mam iść), a głównie jak spowodować żeby dziwczyna się przespała ze mną z którą idę bo znam ją bardzo słabo, więc to nie takie łatwe, ale mam spać u niej po weselu przed poprawinami... itp. ?

Bonus: Unibet
Izajasza53 #1656460 08/10/2007 07:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Obejrzyj film "Wesele" i wszystko jasne wink

Chyba zaraz sobie włącze laugh

Izajasza53 #1656461 08/10/2007 07:04
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
Na weselu pije sie ostro no ale zgon to raczej juz przesada wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na weselu sie tankuje na maxa Sphinx, to po prostu tradycja, przynajmniej na poludniu tak jest hura

o panienke sie nie martw, powiedz jej ile konkursow POINTBETU na mecz.pl wygrales i jest Twoja grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Glupi temat, masz swoj mozg, chcesz ja przeleciec , nie to nie. Jak zapniesz Twoja sprawa, zalezy jak dziewczyna bedzie na to patrzec.
Idziesz z dziwka czy z kolezanka, ktora znasz? Tragedia, taki temat ;] Ogolnie szanuj kobiety.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
laugh To jeszcze dawka humoru przed snem grin :piwO:

Nie zna Cie dobrze, ale moze twoj urok osobisty zadziała i cos zaciupciasz grin

Platini #1656476 08/10/2007 07:14
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
"4 Wesela i Pogrzeb" obejrzy laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Oglądałem "Wesele" ale z 20min bo musiałem na dyske ruszać :/ ogólnie siostra ma kilka płyt z wesel to sobie poglądam na tygodniu. A ja mam zawsze cel by być na imprezach super. I napewno nie będę tańczył tylko z tą którą jadę. A studniówka mi się bardzo nie podobała a to może być coś podobnego. Gł cel to zacupciać hehe... A ona nonstop się przy mnie śmieje super się czuję... Jak ja to lubię... Ale jest trudna nawet do pocałowania. A pić to ja i tak zrobie swoje ale by się nie okazało że odpadnę po prau bo ostatnio mało piję i teraz czuję że po 4dębowych mnie wali trochę... Ale tamat główny to w skócie:
1. jadę gdzie nikogo nie znam (75km od domu)
2. dziewczynę znam z clubu disco hehe (po pierwszym spotkaniu)
3. chcę być zapamiętanym tam pozytywnie!
4. to że nie jestem przyzyczajony do takich imprez...
a dlaczego chcę? Bo dawno nie byłem na weselu, a lubię przygody! W góry w ostatniej chwili się zgodziłem w wakacje to wiem w czym rzecz... I naj... dziwczyna nie jest łatwa i się okaże dopiero po weselu chyba przed poprawinami ale powinnem być w stanie...

Izajasza53 #1656480 08/10/2007 07:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jakbyście mnie znali to naprawdę nie jestem PLAYBOY z wygladu (byłem w gimnazjum najmniejszy w klasie z chłopaków, ale najwięcej z nich zadziałałem chyba... ???)! Ale tak robie by tak myśleli inni/e...
A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę...

Izajasza53 #1656483 08/10/2007 07:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
1/Po paru kieliszkach to nie ma znaczenia
2/To całkiem nie ma znaczenia
3/To może być trudne
4/To sie przyzwyczaisz

ale powinnem być w stanie...

Jak stanie laugh piwo

rafal08 #1656484 08/10/2007 07:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Tankuj chłopie ile wlezie laugh

rafal08 #1656486 08/10/2007 07:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
popieram wypowiedz Kylo
co to za temat?
jak mozna isc na wesele i liczyc tylko na to czy panne zapniesz?
no comments

mam nadzieje, ze sie schlejesz i pana mlodego za pompke bedziesz lapal, wtedy napewno bedziesz zapamietany grin

Izajasza53 #1656488 08/10/2007 07:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Sphinx
A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę...

izi ją na to wyrwiesz, jest archiwum, poza tym kazdy na mecz.pl wie ile wygrales tam edycji, jak ostatnio znajomemu mowilem o jakims konkursie to stwierdzil ze pewnie znowu sphinx wygra grin

Last edited by Experto; 08/10/2007 07:29.
rafal08 #1656492 08/10/2007 07:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
kolega byl ostatnio na weselu kuzyna i mowil ze w kiblu jakis typ zapinal panienke hehe

HAGIi #1656493 08/10/2007 07:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Widziałem że tak będzie smile ale dobrze dalej proszę o porady.
Tak szczerze chodzi mi poszerzenie znajomości na terenie który nikt nie nam z mojej okolicy praktycznie i tyle. A jak namówić partnerkę do... to już wyjdzie w praniu i tak pewnie się narąbę i nici z tego mogą być. Przecież alkohol pomniejsza?

Izajasza53 #1656526 08/10/2007 08:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Napiszę Ci coś ale nie teraz, bo mi się spać chce. Fajny temat ale nie na forum bukmacherskie. smile pzdr

Pierniczek #1656576 08/10/2007 16:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
witaj
ja w tym roku bylem juz na 3 i bardzo chwale sobie takie imprezy po pierwsze pij duzo ale z glowa czyli jedz co tylko mozesz i co ci przyniosa Jeslui nie masz glowy do picia to uwazaj z kim pijesz b jak ci sie trafi WUJEK OPóJ to giniesz smile Tancz z kobieta o one to lubia asymiluj sie z rodzina poprzez polewanie wodeczki oni ci sie odwdziencza Poznawaj jak najwiecej wujkow i cioci to procentuje na poprawinach Sam wiem po sobie smile Uczestnicz w jakis wezykach i tym podobnych konkursach gdzie flache wygrac mozna To chyba tyle a co do sexu na weselu bzdurka bo wesele to nie dyskoteka

pozdrawiam

czuczu1910 #1656677 08/10/2007 17:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Sphinx wszyscy kaza cio tankowac ale przeciez nie mozesz tak doupadlego jak chcesz potem zaliczac kroliczka laugh z umiarem i sobie i jej i wyjdzcie wczesniej z wesela zeby jeszcze nie switalo i odrazu do niej do domku pod kolderke bo zimno bedzie tak o 4 wracac:)

Izajasza53 #1656679 08/10/2007 17:55
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Originally Posted by Sphinx
Widziałem że tak będzie smile ale dobrze dalej proszę o porady.
Tak szczerze chodzi mi poszerzenie znajomości na terenie który nikt nie nam z mojej okolicy praktycznie i tyle. A jak namówić partnerkę do... to już wyjdzie w praniu i tak pewnie się narąbę i nici z tego mogą być. Przecież alkohol pomniejsza?

niektorym juz nie ma co pomniejszac laugh laugh temat roku laugh

bkbk #1656699 08/10/2007 18:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by bakubak
kolega byl ostatnio na weselu kuzyna i mowil ze w kiblu jakis typ zapinal panienke hehe

Znam taki przykład, że wesele zostało skończone natychmiast po tym, jak teściu znalazł pannę młodą bzykającą się z gościem zespołu laugh Już nie pamiętam czy to była toaleta czy jakieś inne odosobnione pomieszczenie smile
Całkiem niedawno to było, wiem gdzie a nawet jaki to zespół :D, poźniej okazało się, że ten gość to jej były, dawny chłopak laugh


Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1