Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
moonlight #1656712 08/10/2007 18:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
hahaha co na to pan mlody laugh ??? tak to jest jak sie wybiera piekne dziwki laugh cozzzzzzzzzz

Bonus: Unibet
karina #1656715 08/10/2007 18:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
No nie wiem co pan młody, ale wiem , że rozwód dostał błyskawicznie i to bez problemu także kościelny laugh

moonlight #1656749 08/10/2007 18:39
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
Tak na pierwszy raz to proponuje Ci zaprosic panne do chlopskiego stolu na odrobinę wedzoneczki i oczywiscie degustację bimberku.

Zaufaj mi on Cie i ja rozgrzeje momentalnie wiec kolejny etap to wyjscie na świeże powietrze. Wszystko będzie spontaniczne. Proponuję wybrać ci przystanek autobusowy, a to laski kręci.

Uważaj tylko zeby nie przesadzić z ta degustacją bo zahawtujesz przystanek i ta laske albo ona Ciebie.

Powodzenia

HAGIi #1656753 08/10/2007 18:40
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by HAGIi
popieram wypowiedz Kylo
co to za temat?
jak mozna isc na wesele i liczyc tylko na to czy panne zapniesz?
no comments

mam nadzieje, ze sie schlejesz i pana mlodego za pompke bedziesz lapal, wtedy napewno bedziesz zapamietany grin
podpisuje sie temat bez sensu. ja jak ide na wesele to z myśla o dobrej zabawie(podobnie na dyskoteki) a co juz z tego wynika to nawet najstarsi górale nie wiedzą grin

pe
ze
de
er

$port #1656809 08/10/2007 19:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Ja pamietam wesele mojej kuzynki , 3 lata temu , to na stole ani kropli wódki nie było tylko same wino laugh laugh laugh
I niestety bardziej zawiedzeni ludzie latali do monopolowego na przeciwko lokalu i w samochodzie sobie rozlewali laugh laugh laugh

olo1984 #1656815 08/10/2007 19:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Niekiedy za oryginalność się płaci smile

moonlight #1656841 08/10/2007 19:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
No brak wodki na weselu to nie jest dobry pomysl wink

Kylo #1656976 08/10/2007 21:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

W ogóle co to za pomysł ktoś miał ,żeby wódeczki na weselu nie było laugh

Grzena #1657024 08/10/2007 21:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Ja od tego wesela na wino juz nie moge patrzec , niezle sie nim wtedy ztrulem smile smile smile

olo1984 #1657799 09/10/2007 02:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Ja mam takie pytanko ... Jestem swiadkiem na weselisku Mojej siostry i rozmyślam co tu im kupić. Wlasciewie nie chce aby prezent sie powtorzył ... Macie jakies pomysly?

KaPrYs #1657825 09/10/2007 02:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Bardziej chyba ucieszy sie z koperty smile

olo1984 #1657842 09/10/2007 02:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Z koperty z dużą ilością... kuponów toto-lotka smile

shane #1657895 09/10/2007 02:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
dobry temat
przepis jest prosty - wpadasz na parkiet odstawiasz travolte i potem to juz tylko wybierasz panny do zapinania

P.S jeszcze raz gratulacje za temat laugh

bukma #1657960 09/10/2007 02:50
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
Tego jeszcze nie grali laugh

Mam nadzieje ze ta laska ma neta i zaglada na mecz.pl xD

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Widzę, że przyszły weekend stoi pod znakiem wesel. Ja na takowe również się wybieram, a biorąc pod uwagę ekipę, która się tam zjawi śmiem twierdzić, że niedzielny poranek będzie bardzo ciężki grin

Szewa #1658644 09/10/2007 06:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Jak Masz takie palny żeby się dużo napić i podupcyć to Musisz zabrać ze sobą prezerwatywę - nawet jak nie zamoczysz (bo nie beziesz w stanie) - to na drugi dzień wciągniesz sobie na głowę prezerwatywę, bo napewno będziesz się c h u j o w o czuł laugh

Izajasza53 #1658676 09/10/2007 06:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Sphinx
Jakbyście mnie znali to naprawdę nie jestem PLAYBOY z wygladu (byłem w gimnazjum najmniejszy w klasie z chłopaków, ale najwięcej z nich zadziałałem chyba... ???)! Ale tak robie by tak myśleli inni/e...
A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę...


Najważniejsze jest właściwe podejście. Czesio też Pleyboyem nie jest a proszę Ciebie podejście prawidłowe ma ;-)

Czescio i właściwe podejście [pl.youtube.com]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Tu w wersji rozszerzonej ;-)

Sposób Czesława [pl.youtube.com]

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, betowiec, Sensei, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,637 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1