|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
hahaha co na to pan mlody  ??? tak to jest jak sie wybiera piekne dziwki  cozzzzzzzzzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
No nie wiem co pan młody, ale wiem , że rozwód dostał błyskawicznie i to bez problemu także kościelny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Tak na pierwszy raz to proponuje Ci zaprosic panne do chlopskiego stolu na odrobinę wedzoneczki i oczywiscie degustację bimberku.
Zaufaj mi on Cie i ja rozgrzeje momentalnie wiec kolejny etap to wyjscie na świeże powietrze. Wszystko będzie spontaniczne. Proponuję wybrać ci przystanek autobusowy, a to laski kręci.
Uważaj tylko zeby nie przesadzić z ta degustacją bo zahawtujesz przystanek i ta laske albo ona Ciebie.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
popieram wypowiedz Kylo co to za temat? jak mozna isc na wesele i liczyc tylko na to czy panne zapniesz? no comments mam nadzieje, ze sie schlejesz i pana mlodego za pompke bedziesz lapal, wtedy napewno bedziesz zapamietany  podpisuje sie temat bez sensu. ja jak ide na wesele to z myśla o dobrej zabawie(podobnie na dyskoteki) a co juz z tego wynika to nawet najstarsi górale nie wiedzą pe ze de er
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Niekiedy za oryginalność się płaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
No brak wodki na weselu to nie jest dobry pomysl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
W ogóle co to za pomysł ktoś miał ,żeby wódeczki na weselu nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Ja mam takie pytanko ... Jestem swiadkiem na weselisku Mojej siostry i rozmyślam co tu im kupić. Wlasciewie nie chce aby prezent sie powtorzył ... Macie jakies pomysly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Bardziej chyba ucieszy sie z koperty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Z koperty z dużą ilością... kuponów toto-lotka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
dobry temat przepis jest prosty - wpadasz na parkiet odstawiasz travolte i potem to juz tylko wybierasz panny do zapinania P.S jeszcze raz gratulacje za temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
Tego jeszcze nie grali  Mam nadzieje ze ta laska ma neta i zaglada na mecz.pl xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Widzę, że przyszły weekend stoi pod znakiem wesel. Ja na takowe również się wybieram, a biorąc pod uwagę ekipę, która się tam zjawi śmiem twierdzić, że niedzielny poranek będzie bardzo ciężki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
Jak Masz takie palny żeby się dużo napić i podupcyć to Musisz zabrać ze sobą prezerwatywę - nawet jak nie zamoczysz (bo nie beziesz w stanie) - to na drugi dzień wciągniesz sobie na głowę prezerwatywę, bo napewno będziesz się c h u j o w o czuł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jakbyście mnie znali to naprawdę nie jestem PLAYBOY z wygladu (byłem w gimnazjum najmniejszy w klasie z chłopaków, ale najwięcej z nich zadziałałem chyba... ???)! Ale tak robie by tak myśleli inni/e... A o tym Pointbecie Experto nie pisz znowu... Bo już nie ma tego konkursu. Ale ja jeszcze wrócę... Najważniejsze jest właściwe podejście. Czesio też Pleyboyem nie jest a proszę Ciebie podejście prawidłowe ma ;-) Czescio i właściwe podejście [ pl.youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Tu w wersji rozszerzonej ;-) Sposób Czesława [ pl.youtube.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka