Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 25 1 2 3 4 5 6 24 25
Patrolinho #1657014 08/10/2007 21:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Ottawa-New Jersey: linia Under/Over ustawiona na poziomie 5 trafień kusi, zwłaszcza, że Ottawa w 3 meczach strzeliła 8(+1) goli i w sumie oddała 90 strzałów. New Jersey co prawda słynie z dobrej gry w obronie i raczej pasywnego hokeja, ale ich 5 strzelonych i 4 stracone gole, napawają mnie optymizmem, zwłaszcza, że starali się niepokoić goolie rywali 51 razy w 2 meczach. Nawet przy remisowym pojedynku w okolicach 2:2 jest szansa na zwrot.
Typ:Over 5

Dzisiejsza kolejka jest najbardziej realna z dotychczasowych, jeśli chodzi o typowanie zwycięstw gospodarzy i tak delikatnie z asekuracją w Patentach 3 razy 1X.

Bonus: Unibet
lemex #1657694 09/10/2007 01:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
witam wszytskich w nowym sezonie,

Moja uwage dzisiaj przykulo spotkanie pomiedzy Red Wings a Oilers. Zawodnicy z Edmonton doskonale "wjechali" w nowy sezon i z dorobkiem dwoch zwyciestw przewodza w Northwest Divison. Oba wygrane mecze zawodnicy Edmonton grali jako gospodarze. Teraz przyszedl czas na dwa wyjazdowe spotkania. Najpierw przyjdzie im potykac sie z ubieglorocznym finalista Western Conference a pozniej czeka ich wyjazd do rywala z dywizji - Minesoty Wild. Zakladam, ze w jednym z tych dwoch spotkan zjada z lodowiska ze spuszczonymi glowami.

TYP: DETROIT RED WINGS + OT SH (podejscie 1 z 2)

sakuraba83 #1658194 09/10/2007 03:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Zaraz mecz Ottawa-NJ.
Pomysł jaki mam na niego brzmi następująco: zagramy 1 i 2 czemu? Już piszę:
Nj jest w trakcie swojej serii wyjazdowej ( w pierwszych dwoch meczach odniosło porazke i zwyciestwo) i sprobuje to wykorzystac tak jak to wykorzystalem w 1 dwoch meczach. Dzis chodził mi po głowie tu remis ale mam nadzieje ze go nie bedzie:)

1 poziom progresji na W NJ @ 3.40 1j Uni
1 poziom progresji na L NJ @ 1.95 1j Exp


nivet #1658367 09/10/2007 04:38
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers over 5,5 @2.15 2/10 bwin
Linia jak najbardziej możliwa do przekroczenia wink

_zvonimir_ #1658681 09/10/2007 06:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
W ScotiaBank Place udalo się ominąć dogrywke, więc czas na drugi dzisiejszy typ, bez analizy i powodów dla ktorych jest grany ( bo są one oczywiste)

3 poziom porgresji na W DET @ 1.70 5j Exp

Pozdrawiam papa

nivet #1658931 09/10/2007 16:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam


Capitals-Islanders 2 - 1
Devils-Senators 2 - 4
Oilers-Red Wings 2 - 4

Originally Posted by nivet
1 poziom progresji na W NJ @ 3.40 1j -1
1 poziom progresji na L NJ @ 1.95 1j +0.95
3 poziom porgresji na W DET @ 1.70 5j +3.5
Budżet:114.36j

Dzisiejszy meczyk :
Hurricanes-Maple Leafs

Pozdrawiam cop

nivet #1659352 09/10/2007 20:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Toronto-Carolina:
Sportingbet wystawił linię Under/Over na wysokości 6 oczek. Toronto w 3 meczach zdobyło 9 goli i w sumie wraz z OT oddali 99 strzałów. Nie wygrali dotychczas w reg. czasie gry, a 2 razy musieli korzystać z dodatkowych 5 minut, aby zakończyć mecze. Carolina w grach przedsezonowych nie "grzeszyła" skutecznością i nadal mają problemy z umieszczaniem krążka w siatce rywali(2:3OT z Montrealem, 4:1 z Pittsburghiem i 0:2 w ostatnim meczu z Washingtonem). Nie wróży im to na razie nic dobrego.Co prawda oddali w tych meczach 87 strzałów, ale 64 u siebie w domu. Mecz wyjazdowy w Toronto, może być podobny do tego z Washingtonem i liczba bramek w ilości 6 może nie zostać przekroczona.
Typ: Under 6 i 1X

lemex #1660651 10/10/2007 01:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Originally Posted by lemex
Toronto-Carolina:
Sportingbet wystawił linię Under/Over na wysokości 6 oczek. Toronto w 3 meczach zdobyło 9 goli i w sumie wraz z OT oddali 99 strzałów. Nie wygrali dotychczas w reg. czasie gry, a 2 razy musieli korzystać z dodatkowych 5 minut, aby zakończyć mecze. Carolina w grach przedsezonowych nie "grzeszyła" skutecznością i nadal mają problemy z umieszczaniem krążka w siatce rywali(2:3OT z Montrealem, 4:1 z Pittsburghiem i 0:2 w ostatnim meczu z Washingtonem). Nie wróży im to na razie nic dobrego.Co prawda oddali w tych meczach 87 strzałów, ale 64 u siebie w domu. Mecz wyjazdowy w Toronto, może być podobny do tego z Washingtonem i liczba bramek w ilości 6 może nie zostać przekroczona.
Typ: Under 6 i 1X

Ciężki mecz , oba zespoły nie zachwycają w lidze. Carolina ma młody skład nadal grają bez Stillmana ich najlepszego skrzydłowego. Toronto w domu było mocne, lecz jak zwykle mają problemy z defensywą, z tym underem to może być ciężko, a jeden 1x to z 1.3-1.4 więc chyba nikt nie zagra takiego kursu na singla. Ogólnie moim zdaniem ten mecz to typowy no bet ze wskazaniem na gospodarzy.

_Lider #1661758 10/10/2007 06:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam
dziś mały wybór bo tylko jeden mecz, ale i tak mimo wszystko wybrłem dwie opcje:

Schedule Caroliny:
Oct 9 @TOR 7:00 PM
Oct 11 @OTT 7:30 PM
Oct 13 @MON 7:00 PM
Oct 19 @PIT 7:30 PM
Oct 20 @PHI 7:00 PM

5 meczy wyjazdowych skłania mnie do tego aby zagrac jednoczesnie na porażke i zwyciestwo( tak jak wczoraj w przypadku Devils). Na razie taki schemat gry sie sprawdza i zobaczymy jak długo bedzie miało to miejsce:)

1 poziom progresji na W Car @ 2.95 1j Bwin
1 poziom progresji na L Car @ 2.20 1j CB

Pozdrawiam

nivet #1662472 10/10/2007 19:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
1 poziom progresji na W Car @ 2.95 1j +1.95
1 poziom progresji na L Car @ 2.20 1j -1
Profit:+15.31j

Huragan rozwiał Klonowe Liście grin 7-1

Dzisiejsze mecze:

Rangers-Islanders
Senators-Thrashers
Coyotes-Blue Jackets
Canadiens-Penguins
Panthers-Lightning
Flames-Red Wings
Oilers-Wild
Sharks-Blackhawks
Predators-Blues
Kings-Stars
Bruins-Ducks
Flyers-Canucks


papa

nivet #1662633 10/10/2007 20:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Niczym nadzwyczajnym dzisiaj nie zabłysnę, szukając wygranych gospodarzy w Detroit i Anaheim. Kaczki już powinny wracać do równowagi po londyńskich wojażach i czas najwyższy przypomnieć kibicom, kto zdobył ubiegłorocznego Stanleya. Boston "kulał" przed sezonem i jedna wygrana z Phoenix 3:1 nie jest w stanie odwieźć mnie od pomysłu grania przeciwko nim w najbliższych kilku meczach, a, że i Anaheim powinno coś wreszcie porządnego zagrać, to i okazja chyba się nadarza odpowiednia.
Anaheim-Boston Typ:1 i 1(OT+SH)

Czerwone skrzydła zagrają z Płomieniami, które chyba jeszcze myślami są przy przeglądaniu wakacyjnych fotografii, bo przegrane w domu 2:3 z Philadelphią i Orkami po OT 3:4 daje do myślenia. Widziałem II i III tercję meczu z Vancouver i gdyby nie presja kibiców, to raczej nie wysilali by się aby doprowadzić do wyrównania. Iginla, to jednak stary wyjadacz i wykrzesał z kolegów resztki determinacji i OT stało się faktem, a że szczęście na parę sekund przed końcem dogrywki było po stronie Orek, to już inna sprawa. Detroit, to solidniejsza ekipa niż koledzy Płomieni z Dywizji i na niepotrzebnego "dreszczowca" nie będą raczej chętni. Skrzydła dotychczas odniosły 2 zwycięstwa
(1 po OT), oddały 94 strzały i zdobyły 10 goli. Calgary 5 goli przy 53 strzałach. W ubiegłym sezonie, przypomnę, że Detroit wygrało u siebie 3:2 i 7:4
Detroit-Calgary Typ:1 i 1(OT+SH)

_Lider #1662728 10/10/2007 20:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by _Lider
Ciężki mecz , oba zespoły nie zachwycają w lidze. Carolina ma młody skład nadal grają bez Stillmana ich najlepszego skrzydłowego.

Z calym szacunkiem, ale ja potrafie wymowic nazwiska 3 lepszych niz Stillman skrzydlowych w Carolinie.
Rok temu lepszy od niego (zdobyl wiecej pkt) byl nawet starszy Whitney smile



lupus #1663166 10/10/2007 22:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
witam szacowne grono

Muszę powiedzieć, że pierwszy raz od kilku lat moich zmagań z hokeje nhl postanowiłem zupełnie odpuścić pre sesion i poczatek sezonu. Przyglądam się postawie niektórych druzyn,robie notatki, tabelki itd. Jako, że jesteśmy ciągle w początkowej fazie rozgrywek nie wiele jeszcze moge powiedzieć choć patrząc na tabele poszczególnych dywizji a potem konferecji to jest troszke na odwrót niż wydawało mi sie przed sezonem i po pre sesion. Powiedzieć że tabelki stoją n głowie to moze ciut za wiele, ale jak na razie nie zawodzą mnie tylko Ottawa Senators. No nic będę obserwował dalej i może coś z czasem w siwej łepetynie sie wyklaruje. Aby jednak nie gadać dziś zupełnie po próżnicy spróbuję ugryść delikatnie i za małą staweczkę - ot tak dla zdrowotności - dwa meczyki (ech ciągnie wilka do lasu grin):

Anaheim Ducks - Boston Bruins - 1

Tu właściwie wszystko powiedział Lemex (pozdro Wuju). Od siebie dodam tylko iż Niedźwiadki są jedną z tych drużyn które do tej pory mnie nie rozczarowały - tzn: myślałem że bedą grać padlinę i grają. Póki co to wg.nie najsłabsza ekipa ligi

Tampa Bay Lighting - Florida Panthers - 1

Tampa zaskoczyła mnie in + bardzo udanie rozpoczynając sezon. Dwie wygrane, żywiołowa bardzo szybka gra no i skuteczność. Wygląda na to że są w gazie. Póki co prym wiodą B.Richards i V.Prospal a przypomnieć należy, że mamy tu jeszcze V.Le Cavalier i M.St Luis, których udało się zatrzymać, pomimo iż na finiszu zeszłego sezonu duzo mówiło się o wysprzedaży przepłacanych gwiazdorów. Na razie wyglada na to że coach Tortorella poskładał dobrze te klocki. Florida póki co dołuje (2 porażki).Z zespołu odszedł Paul Kariya a nowy goalie Vokun na razie słabiutko. Przejżałem historię pojedynków tych ekip i własne lodowisko jest tu równiez atutem. Tak więc za grosiki jakieś postawie na druzynę która jest na fali wznoszącej ooo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Co do Ducks również uważam, że to bardzo dobry typ. Można zaryzykować nawet HC -1,5. Widząc kurs na Predators nie można "przejść" obok niego @2.0 OT+SH. W STL pod znakiem zapytania stoi wystep gk Legace. Predators nigdy łatwo z STL nie mieli, ale liczę, że podtrzymają dobrą passę.

SJS #1667009 11/10/2007 06:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
witam

Dzis wiele ciekawych meczy a w takich sytuacjach bardzo trudno o totalna klęske grin Miejmy nadzieje ze dzis postaramy sie jej mimo wszystko uniknąć.

Na dzis kolejne etapy na porażki:Montrealu i Bostonu smile. Tych meczy raczej nie bede komentował bo po co sie powtarzać...

Z nowych progresji :

1. Rekiny rozegraja dzis meczyk w Chicago z miejscowymi Jastrzębiami. Goście po 2 porażkach z rzedu licza na punkty z niżej notowanym rywalem,a w perspektywie kolejnych meczy( BOS,VAN,DET,NASH) wydaje sie że zwyciestwo w regulaminowym czasie powinno spokojnie stać sie faktem juz w 2 najblizszych meczach( z Chi i Bos )

2.Kiedyś mowiło sie o niej Hotlanta , jednak tegoroczny sezon zaczęła marnie przegrywając z Waszkami i Grzmotami tongue Dziś podejmuja na własnym lodzie opromienioną 4 sukcesami w 4 ostatnich meczach drużyne Senatorów i faworytem wydaja sie być goscie, ale ja takiego kursu na zwyciestwo gospodarzy przepuscic nie zamierzam, więc zagram. Nastepne mecze Atlanty to :Buffalo away ,NJ home, Phily away,NYR home.

3.St.Louis w najblizszych meczach podejmować bedzie NSH,COL oraz @CHI patrząc na rozkładzik wybiore rozwiązanie które wydaje sie najbardziej prawdopodobne, a więc: w jednym z tych 3 meczy Nutki polegna w 60'

Podsumowując:

3 poziom progresji na L Montreal @ 1.95 4j Exp
2 poziom progresji na L Boston @ 1.87 3j CB
1 poziom progresji na W SJS @ 2.10 1j Exp
1 poziom progresji na W Atlanta @ 3.40 1j Bwin
1 poziom progresji na L St.Louis @ 2.55 1j Bwin

papa

nivet #1667520 11/10/2007 18:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
witam


Originally Posted by nivet
3 poziom progresji na L Montreal @ 1.95 4j
2 poziom progresji na L Boston @ 1.87 3j
1 poziom progresji na W SJS @ 2.10 1j
1 poziom progresji na W Atlanta @ 3.40 1j
1 poziom progresji na L St.Louis @ 2.55 1j

Bilans z nocy : -2.29j
Profit:+13.02j

Thrashers-Sabres
Islanders-Maple Leafs
Hurricanes-Senators
Devils-Panthers
Coyotes-Predators

Zapraszam do dyskusji.

Last edited by lupus; 11/10/2007 19:42.
nivet #1667884 11/10/2007 20:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Buffalo-Atlanta
Buffalo po 2 porażkach(głównie za sprawą doskonale dysponowanego Di Pietro) z NYIslanders 4:6 i 2:3 powinno zacząć wreszcie myśleć o zdobyciu pierwszych punktów w tym sezonie. Atlanta na swoim "liczniku" ma już 3 porażki w 3 meczach!!!! i zaledwie 4 strzelone gole przy 11 straconych. Wczorajszej nocy Ottawa "napoczęła" ich "ciała", czym zapewne pomogli "zaspanym" Buffalo-menom.
Typ:1 i over 5.5

Nashville-Phoenix
Predators po doskonałym starcie 4:0 z Colorado i 5:1 z Gwiazdami wczoraj polegli z St.Louis 1:4. Przed sezonem wiele spekulowało się na temat osłabień Neshville, ale póki co wyraźnie tego nie widać. W 3 meczach 72 strzały i 10"oczek" to wynik, który może wystarczyć na Kojoty, które w 3 spotkaniach odniosły 1 zwycięstwo 3:2(St.Louis) i 2 porażki 1:3(Boston) oraz 0:3(Columbus). Phoenix strzela w kierunku bramki rywali bardzo dużo(100 prób), ale tylko 4 razy celnie. W ubiegłym sezonie Predators spokojnie "wypykali" Kojoty dwa razy po 4:1, ale historia nie zawsze lubi się powtarzać i hurraoptymizm nie jest pożądany, bynajmniej w doborze stawki.
Typ:1 i w zależności od lini Under

lemex #1669182 12/10/2007 02:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam

Nic wielkiego i odkrywczego nie napisze w swojej analizie bo to dopiero poczatek i niechem tutaj sie nie wiadomo jak wywodzic bo w 90% moje typy to tylko przypuszczenia i zalozenia po analizach 2 poprzednich sezonow i w rzeczywistosci opieraja sie tylk ona liczbach.
A podobno liczby nie klamia wiec :

BUFFALO - tutaj LEMEX napisal chyba wszystko

NASHVILLE -1,5 LEMEX takze napisal co trzeba , ja tylko dolzoe ze owy tred ogrywanai PHo powinien sie utrzymac i licze n a kolejne zwyciestwo min 2 bramkami

NJD OR+SH po kursie 1.92 to grzech nie zagrac tym bardziej ze FLORYDA zdjae sie ze nie trafila z forma w sezon .NJD juz raz w tym sezonie ograli FLO takze na wyjezdzie 1-4 wiec nie widze nic co moze stanac na pzreciw 2 z rzedu zwyciestwie DEVILS nad Panterami.Napewno nie bramkaz FLO :),Nie ukrywam ze licze na dobry wystep BRODURA .

I wsyzedl taki maly TRIPELek smile mam nadzieje ze trafny tongue

raiders_ #1669346 12/10/2007 03:26
Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
Hmmm...
Wedlug mnie Floryda to kipiacy gejzer i tylko patrzec kiedy eksploduje,to ze przegrywaja na wyjazdach mnie nie dziwi gdyz to zawsze bylo ich slaba strona,natomiast innaczej rzecz ma sie u siebie.Osobiscie tylko patrzec kiedy wygraja, moze jeszcze nie terac lecz spewnoscia niebawem.
Na dzis proponowalbym 1X.
NSH-PHX typ x2
Cojoty przedsezonem spisywaly sie calkiem dobrze,gra z mocnymi rywalami byla wyrownana wiec dlaczegoby dzis nie mieliby urwac pkt?Jedynym zwyciestwem gosci byl mecz z STL,z ktorym to NSH gralo wczoraj, otrzymujac lekcje pokory wiec dzis wynik otwarty.
Spewnoscia dzis, nie zaufalbym gospodarza, jak uczynili to inni.


beholder #1669802 12/10/2007 05:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
witam

Na dziś krótki i szybki opis bo coś śpiący jestem.

2 poziom progresji na W Atl @ 3.80 1j Uni

Dzis w Buffalo dojdzie do pojedynku drużyn które poczatek sezonu mogą uznać za falstart. Czyjaś seria porażek po dzisiejszym meczu nadal zostanie nie przerwana, dla mnie dobrze by było gdyby to byla seria Sabres:)

2 poziom progresji na L Carolina @ 1.97 2j CB

Czy Senatorzy wygraja kolejny mecz z rzedu ? Szczerze mowiac nie chce mi sie w to wierzyc a Carolina szczegolnie po tym co pokazała z Liścmi może dzis sprawic wiele kłopotów druzynie Ottawy. Ja konsekwentnie jednak bede szukał porażki Caroliny w 60'.

2 poziom progresji na W NJ @ 2.70 2j Bwin

Devils wydaja się być chyba niedoceniani przez bukmacherów, dla mnie to na ręke bo poluje na ich wygrana takze narzekał nie bede na wyzsze kursy na ich wygrana:)

1 poziom progresji na L NYI @ 1.95 1j Exp

Isles niezle sobie poczynaja na poczatku rozgrywek jednak trzy najblizsze mecze graja na wyjezdzie i ciezko mi uwierzyc ze zdobeda komplet punktów smile ( TOR,PHI,WAS)

papa


Strona 4 z 25 1 2 3 4 5 6 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1