|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ottawa-New Jersey: linia Under/Over ustawiona na poziomie 5 trafień kusi, zwłaszcza, że Ottawa w 3 meczach strzeliła 8(+1) goli i w sumie oddała 90 strzałów. New Jersey co prawda słynie z dobrej gry w obronie i raczej pasywnego hokeja, ale ich 5 strzelonych i 4 stracone gole, napawają mnie optymizmem, zwłaszcza, że starali się niepokoić goolie rywali 51 razy w 2 meczach. Nawet przy remisowym pojedynku w okolicach 2:2 jest szansa na zwrot. Typ:Over 5
Dzisiejsza kolejka jest najbardziej realna z dotychczasowych, jeśli chodzi o typowanie zwycięstw gospodarzy i tak delikatnie z asekuracją w Patentach 3 razy 1X.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104 |
witam wszytskich w nowym sezonie,
Moja uwage dzisiaj przykulo spotkanie pomiedzy Red Wings a Oilers. Zawodnicy z Edmonton doskonale "wjechali" w nowy sezon i z dorobkiem dwoch zwyciestw przewodza w Northwest Divison. Oba wygrane mecze zawodnicy Edmonton grali jako gospodarze. Teraz przyszedl czas na dwa wyjazdowe spotkania. Najpierw przyjdzie im potykac sie z ubieglorocznym finalista Western Conference a pozniej czeka ich wyjazd do rywala z dywizji - Minesoty Wild. Zakladam, ze w jednym z tych dwoch spotkan zjada z lodowiska ze spuszczonymi glowami.
TYP: DETROIT RED WINGS + OT SH (podejscie 1 z 2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam
Zaraz mecz Ottawa-NJ. Pomysł jaki mam na niego brzmi następująco: zagramy 1 i 2 czemu? Już piszę: Nj jest w trakcie swojej serii wyjazdowej ( w pierwszych dwoch meczach odniosło porazke i zwyciestwo) i sprobuje to wykorzystac tak jak to wykorzystalem w 1 dwoch meczach. Dzis chodził mi po głowie tu remis ale mam nadzieje ze go nie bedzie:)
1 poziom progresji na W NJ @ 3.40 1j Uni 1 poziom progresji na L NJ @ 1.95 1j Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers over 5,5 @2.15 2/10 bwin Linia jak najbardziej możliwa do przekroczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
W ScotiaBank Place udalo się ominąć dogrywke, więc czas na drugi dzisiejszy typ, bez analizy i powodów dla ktorych jest grany ( bo są one oczywiste) 3 poziom porgresji na W DET @ 1.70 5j Exp Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam Capitals-Islanders 2 - 1 Devils-Senators 2 - 4 Oilers-Red Wings 2 - 4 1 poziom progresji na W NJ @ 3.40 1j -1 1 poziom progresji na L NJ @ 1.95 1j +0.95 3 poziom porgresji na W DET @ 1.70 5j +3.5 Budżet:114.36j Dzisiejszy meczyk : Hurricanes- Maple Leafs Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Toronto-Carolina: Sportingbet wystawił linię Under/Over na wysokości 6 oczek. Toronto w 3 meczach zdobyło 9 goli i w sumie wraz z OT oddali 99 strzałów. Nie wygrali dotychczas w reg. czasie gry, a 2 razy musieli korzystać z dodatkowych 5 minut, aby zakończyć mecze. Carolina w grach przedsezonowych nie "grzeszyła" skutecznością i nadal mają problemy z umieszczaniem krążka w siatce rywali(2:3OT z Montrealem, 4:1 z Pittsburghiem i 0:2 w ostatnim meczu z Washingtonem). Nie wróży im to na razie nic dobrego.Co prawda oddali w tych meczach 87 strzałów, ale 64 u siebie w domu. Mecz wyjazdowy w Toronto, może być podobny do tego z Washingtonem i liczba bramek w ilości 6 może nie zostać przekroczona. Typ: Under 6 i 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Toronto-Carolina: Sportingbet wystawił linię Under/Over na wysokości 6 oczek. Toronto w 3 meczach zdobyło 9 goli i w sumie wraz z OT oddali 99 strzałów. Nie wygrali dotychczas w reg. czasie gry, a 2 razy musieli korzystać z dodatkowych 5 minut, aby zakończyć mecze. Carolina w grach przedsezonowych nie "grzeszyła" skutecznością i nadal mają problemy z umieszczaniem krążka w siatce rywali(2:3OT z Montrealem, 4:1 z Pittsburghiem i 0:2 w ostatnim meczu z Washingtonem). Nie wróży im to na razie nic dobrego.Co prawda oddali w tych meczach 87 strzałów, ale 64 u siebie w domu. Mecz wyjazdowy w Toronto, może być podobny do tego z Washingtonem i liczba bramek w ilości 6 może nie zostać przekroczona. Typ: Under 6 i 1X Ciężki mecz , oba zespoły nie zachwycają w lidze. Carolina ma młody skład nadal grają bez Stillmana ich najlepszego skrzydłowego. Toronto w domu było mocne, lecz jak zwykle mają problemy z defensywą, z tym underem to może być ciężko, a jeden 1x to z 1.3-1.4 więc chyba nikt nie zagra takiego kursu na singla. Ogólnie moim zdaniem ten mecz to typowy no bet ze wskazaniem na gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam dziś mały wybór bo tylko jeden mecz, ale i tak mimo wszystko wybrłem dwie opcje:
Schedule Caroliny: Oct 9 @TOR 7:00 PM Oct 11 @OTT 7:30 PM Oct 13 @MON 7:00 PM Oct 19 @PIT 7:30 PM Oct 20 @PHI 7:00 PM
5 meczy wyjazdowych skłania mnie do tego aby zagrac jednoczesnie na porażke i zwyciestwo( tak jak wczoraj w przypadku Devils). Na razie taki schemat gry sie sprawdza i zobaczymy jak długo bedzie miało to miejsce:)
1 poziom progresji na W Car @ 2.95 1j Bwin 1 poziom progresji na L Car @ 2.20 1j CB
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
1 poziom progresji na W Car @ 2.95 1j +1.95 1 poziom progresji na L Car @ 2.20 1j -1 Profit: +15.31jHuragan rozwiał Klonowe Liście  7-1 Dzisiejsze mecze: Rangers-Islanders Senators-Thrashers Coyotes-Blue Jackets Canadiens-Penguins Panthers-Lightning Flames-Red Wings Oilers-Wild Sharks-Blackhawks Predators-Blues Kings-Stars Bruins-Ducks Flyers-Canucks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Niczym nadzwyczajnym dzisiaj nie zabłysnę, szukając wygranych gospodarzy w Detroit i Anaheim. Kaczki już powinny wracać do równowagi po londyńskich wojażach i czas najwyższy przypomnieć kibicom, kto zdobył ubiegłorocznego Stanleya. Boston "kulał" przed sezonem i jedna wygrana z Phoenix 3:1 nie jest w stanie odwieźć mnie od pomysłu grania przeciwko nim w najbliższych kilku meczach, a, że i Anaheim powinno coś wreszcie porządnego zagrać, to i okazja chyba się nadarza odpowiednia. Anaheim-Boston Typ:1 i 1(OT+SH)
Czerwone skrzydła zagrają z Płomieniami, które chyba jeszcze myślami są przy przeglądaniu wakacyjnych fotografii, bo przegrane w domu 2:3 z Philadelphią i Orkami po OT 3:4 daje do myślenia. Widziałem II i III tercję meczu z Vancouver i gdyby nie presja kibiców, to raczej nie wysilali by się aby doprowadzić do wyrównania. Iginla, to jednak stary wyjadacz i wykrzesał z kolegów resztki determinacji i OT stało się faktem, a że szczęście na parę sekund przed końcem dogrywki było po stronie Orek, to już inna sprawa. Detroit, to solidniejsza ekipa niż koledzy Płomieni z Dywizji i na niepotrzebnego "dreszczowca" nie będą raczej chętni. Skrzydła dotychczas odniosły 2 zwycięstwa (1 po OT), oddały 94 strzały i zdobyły 10 goli. Calgary 5 goli przy 53 strzałach. W ubiegłym sezonie, przypomnę, że Detroit wygrało u siebie 3:2 i 7:4 Detroit-Calgary Typ:1 i 1(OT+SH)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ciężki mecz , oba zespoły nie zachwycają w lidze. Carolina ma młody skład nadal grają bez Stillmana ich najlepszego skrzydłowego. Z calym szacunkiem, ale ja potrafie wymowic nazwiska 3 lepszych niz Stillman skrzydlowych w Carolinie. Rok temu lepszy od niego (zdobyl wiecej pkt) byl nawet starszy Whitney 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam szacowne grono Muszę powiedzieć, że pierwszy raz od kilku lat moich zmagań z hokeje nhl postanowiłem zupełnie odpuścić pre sesion i poczatek sezonu. Przyglądam się postawie niektórych druzyn,robie notatki, tabelki itd. Jako, że jesteśmy ciągle w początkowej fazie rozgrywek nie wiele jeszcze moge powiedzieć choć patrząc na tabele poszczególnych dywizji a potem konferecji to jest troszke na odwrót niż wydawało mi sie przed sezonem i po pre sesion. Powiedzieć że tabelki stoją n głowie to moze ciut za wiele, ale jak na razie nie zawodzą mnie tylko Ottawa Senators. No nic będę obserwował dalej i może coś z czasem w siwej łepetynie sie wyklaruje. Aby jednak nie gadać dziś zupełnie po próżnicy spróbuję ugryść delikatnie i za małą staweczkę - ot tak dla zdrowotności - dwa meczyki (ech ciągnie wilka do lasu  ): Anaheim Ducks - Boston Bruins - 1 Tu właściwie wszystko powiedział Lemex (pozdro Wuju). Od siebie dodam tylko iż Niedźwiadki są jedną z tych drużyn które do tej pory mnie nie rozczarowały - tzn: myślałem że bedą grać padlinę i grają. Póki co to wg.nie najsłabsza ekipa ligi Tampa Bay Lighting - Florida Panthers - 1 Tampa zaskoczyła mnie in + bardzo udanie rozpoczynając sezon. Dwie wygrane, żywiołowa bardzo szybka gra no i skuteczność. Wygląda na to że są w gazie. Póki co prym wiodą B.Richards i V.Prospal a przypomnieć należy, że mamy tu jeszcze V.Le Cavalier i M.St Luis, których udało się zatrzymać, pomimo iż na finiszu zeszłego sezonu duzo mówiło się o wysprzedaży przepłacanych gwiazdorów. Na razie wyglada na to że coach Tortorella poskładał dobrze te klocki. Florida póki co dołuje (2 porażki).Z zespołu odszedł Paul Kariya a nowy goalie Vokun na razie słabiutko. Przejżałem historię pojedynków tych ekip i własne lodowisko jest tu równiez atutem. Tak więc za grosiki jakieś postawie na druzynę która jest na fali wznoszącej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Co do Ducks również uważam, że to bardzo dobry typ. Można zaryzykować nawet HC -1,5. Widząc kurs na Predators nie można "przejść" obok niego @2.0 OT+SH. W STL pod znakiem zapytania stoi wystep gk Legace. Predators nigdy łatwo z STL nie mieli, ale liczę, że podtrzymają dobrą passę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
witam Dzis wiele ciekawych meczy a w takich sytuacjach bardzo trudno o totalna klęske  Miejmy nadzieje ze dzis postaramy sie jej mimo wszystko uniknąć. Na dzis kolejne etapy na porażki:Montrealu i Bostonu  . Tych meczy raczej nie bede komentował bo po co sie powtarzać... Z nowych progresji : 1. Rekiny rozegraja dzis meczyk w Chicago z miejscowymi Jastrzębiami. Goście po 2 porażkach z rzedu licza na punkty z niżej notowanym rywalem,a w perspektywie kolejnych meczy( BOS,VAN,DET,NASH) wydaje sie że zwyciestwo w regulaminowym czasie powinno spokojnie stać sie faktem juz w 2 najblizszych meczach( z Chi i Bos ) 2.Kiedyś mowiło sie o niej Hotlanta , jednak tegoroczny sezon zaczęła marnie przegrywając z Waszkami i Grzmotami  Dziś podejmuja na własnym lodzie opromienioną 4 sukcesami w 4 ostatnich meczach drużyne Senatorów i faworytem wydaja sie być goscie, ale ja takiego kursu na zwyciestwo gospodarzy przepuscic nie zamierzam, więc zagram. Nastepne mecze Atlanty to :Buffalo away ,NJ home, Phily away,NYR home. 3.St.Louis w najblizszych meczach podejmować bedzie NSH,COL oraz @CHI patrząc na rozkładzik wybiore rozwiązanie które wydaje sie najbardziej prawdopodobne, a więc: w jednym z tych 3 meczy Nutki polegna w 60' Podsumowując: 3 poziom progresji na L Montreal @ 1.95 4j Exp 2 poziom progresji na L Boston @ 1.87 3j CB 1 poziom progresji na W SJS @ 2.10 1j Exp 1 poziom progresji na W Atlanta @ 3.40 1j Bwin 1 poziom progresji na L St.Louis @ 2.55 1j Bwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
witam 3 poziom progresji na L Montreal @ 1.95 4j 2 poziom progresji na L Boston @ 1.87 3j 1 poziom progresji na W SJS @ 2.10 1j 1 poziom progresji na W Atlanta @ 3.40 1j 1 poziom progresji na L St.Louis @ 2.55 1j
Bilans z nocy : -2.29j Profit:+13.02j Thrashers-Sabres Islanders-Maple Leafs Hurricanes-Senators Devils-Panthers Coyotes-Predators Zapraszam do dyskusji.
Last edited by lupus; 11/10/2007 19:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Buffalo-Atlanta Buffalo po 2 porażkach(głównie za sprawą doskonale dysponowanego Di Pietro) z NYIslanders 4:6 i 2:3 powinno zacząć wreszcie myśleć o zdobyciu pierwszych punktów w tym sezonie. Atlanta na swoim "liczniku" ma już 3 porażki w 3 meczach!!!! i zaledwie 4 strzelone gole przy 11 straconych. Wczorajszej nocy Ottawa "napoczęła" ich "ciała", czym zapewne pomogli "zaspanym" Buffalo-menom. Typ:1 i over 5.5
Nashville-Phoenix Predators po doskonałym starcie 4:0 z Colorado i 5:1 z Gwiazdami wczoraj polegli z St.Louis 1:4. Przed sezonem wiele spekulowało się na temat osłabień Neshville, ale póki co wyraźnie tego nie widać. W 3 meczach 72 strzały i 10"oczek" to wynik, który może wystarczyć na Kojoty, które w 3 spotkaniach odniosły 1 zwycięstwo 3:2(St.Louis) i 2 porażki 1:3(Boston) oraz 0:3(Columbus). Phoenix strzela w kierunku bramki rywali bardzo dużo(100 prób), ale tylko 4 razy celnie. W ubiegłym sezonie Predators spokojnie "wypykali" Kojoty dwa razy po 4:1, ale historia nie zawsze lubi się powtarzać i hurraoptymizm nie jest pożądany, bynajmniej w doborze stawki. Typ:1 i w zależności od lini Under
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam Nic wielkiego i odkrywczego nie napisze w swojej analizie bo to dopiero poczatek i niechem tutaj sie nie wiadomo jak wywodzic bo w 90% moje typy to tylko przypuszczenia i zalozenia po analizach 2 poprzednich sezonow i w rzeczywistosci opieraja sie tylk ona liczbach. A podobno liczby nie klamia wiec : BUFFALO - tutaj LEMEX napisal chyba wszystko NASHVILLE -1,5 LEMEX takze napisal co trzeba , ja tylko dolzoe ze owy tred ogrywanai PHo powinien sie utrzymac i licze n a kolejne zwyciestwo min 2 bramkami NJD OR+SH po kursie 1.92 to grzech nie zagrac tym bardziej ze FLORYDA zdjae sie ze nie trafila z forma w sezon .NJD juz raz w tym sezonie ograli FLO takze na wyjezdzie 1-4 wiec nie widze nic co moze stanac na pzreciw 2 z rzedu zwyciestwie DEVILS nad Panterami.Napewno nie bramkaz FLO :),Nie ukrywam ze licze na dobry wystep BRODURA . I wsyzedl taki maly TRIPELek  mam nadzieje ze trafny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 146 |
Hmmm... Wedlug mnie Floryda to kipiacy gejzer i tylko patrzec kiedy eksploduje,to ze przegrywaja na wyjazdach mnie nie dziwi gdyz to zawsze bylo ich slaba strona,natomiast innaczej rzecz ma sie u siebie.Osobiscie tylko patrzec kiedy wygraja, moze jeszcze nie terac lecz spewnoscia niebawem. Na dzis proponowalbym 1X. NSH-PHX typ x2 Cojoty przedsezonem spisywaly sie calkiem dobrze,gra z mocnymi rywalami byla wyrownana wiec dlaczegoby dzis nie mieliby urwac pkt?Jedynym zwyciestwem gosci byl mecz z STL,z ktorym to NSH gralo wczoraj, otrzymujac lekcje pokory wiec dzis wynik otwarty. Spewnoscia dzis, nie zaufalbym gospodarza, jak uczynili to inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
witam Na dziś krótki i szybki opis bo coś śpiący jestem. 2 poziom progresji na W Atl @ 3.80 1j Uni Dzis w Buffalo dojdzie do pojedynku drużyn które poczatek sezonu mogą uznać za falstart. Czyjaś seria porażek po dzisiejszym meczu nadal zostanie nie przerwana, dla mnie dobrze by było gdyby to byla seria Sabres:) 2 poziom progresji na L Carolina @ 1.97 2j CB Czy Senatorzy wygraja kolejny mecz z rzedu ? Szczerze mowiac nie chce mi sie w to wierzyc a Carolina szczegolnie po tym co pokazała z Liścmi może dzis sprawic wiele kłopotów druzynie Ottawy. Ja konsekwentnie jednak bede szukał porażki Caroliny w 60'. 2 poziom progresji na W NJ @ 2.70 2j Bwin Devils wydaja się być chyba niedoceniani przez bukmacherów, dla mnie to na ręke bo poluje na ich wygrana takze narzekał nie bede na wyzsze kursy na ich wygrana:) 1 poziom progresji na L NYI @ 1.95 1j Exp Isles niezle sobie poczynaja na poczatku rozgrywek jednak trzy najblizsze mecze graja na wyjezdzie i ciezko mi uwierzyc ze zdobeda komplet punktów  ( TOR,PHI,WAS) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|