|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jak expekt rozlicza zakłady gdy obaj zawodnicy nie dojadą do mety? Czy wtedy liczą kto przebył więcej okrążeń?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Grand Prix du Canada, Montreal
Christiano Da Matta - Olivier Panis (Kto lepszy in Qualifying to Grand Prix du Canada)
Juz dzisiaj o 19:00h dojdzie do walki kierowcow F1 o najlepsze pole startowe na torze imienia Gillesa Villeneuve'a ktory ma dlugosc 4,421 kilometra sklada sie z kilku prostych jak i kombinacji wolnych, i srednich zakretow oraz szykan
Tor ,wybranej przezemnie parze bardziej odpowiada Olivier-owi za ktorym przemawia doswiadczenie jak i dosyc dobre wyniki w przeszlosci. Olivier bardziej preferuje tory o bardziej lagodnych zakretach(szybkich) jaki jest w Montrealu w przeciwienstwie do brazylijczyka ktory bardziej sie sprawdza na torach trudnych gdzie mozna bylo odnotowac jego pierwsze zwyciestwo 2h2 przeciw olivierowi
W tym sezonie w Qualifying h2h wynik: Panis - Da Matta 6:1 i wszystko to przemawia za Olivierem tymbardziej ze przegral tylko raz i to na torze ktory jest trudnym torem i nie pasujacym mu jaki jest tor w Monako na ktorym zajol najgorsze mniejsce w q w tym sezonie 17 a Da Matta najlepsze 10 i to bylo pierwsze zwyciestwo dwa tygodnie temu na korzysc brazylijczyka.
Teraz by mozna powiedziec jak mowia statystyki ze gora powinien byc Panis ktoremu bardziej leza takie tory niz brazyliczykowi co tez podtwierdza w czorajszy wynik q session 1 Panis 10m i prawie przewaga 1s nad Da Matta 16m. Oby te wyniki dzisiaj sie o 19 potwierdzily Panis 1,45/Expekt/ Panis 1,59/Profesjonal/
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
David Coulthard - Kimi Räikkönen 2 (Qwalifikacje) dotychczasowe wyniki testów przed GP wzkazują na Raikkonena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav: [qb]Grand Prix du Canada, Montreal
Christiano Da Matta - Olivier Panis (Kto lepszy in Qualifying to Grand Prix du Canada)
Panis 1,45/Expekt/ Panis 1,59/Profesjonal/[/qb] Panis winnerResults: Panis - Da Matta 1'16"598 : 1'16"826 bye bye <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
GP SPAIN
kupon #1: (ukończy/nie ukończy)
Montoya (tak) 1.40 R.Schum. (tak) 1.35 M.Schum. (tak) 1.15 Barrich. (tak) 1.22 Alonso (tak) 1.40 Trulli (tak) 1.45 Raikkon. (nie) 2.70
AKO: 14.54 stawka: 10zl EWK: 130.86zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
kupon #2:
Alonso F. - Raikkonen K. (1) 1.50 Montoya J.P. - Barrichello R. (1) 1.60
AKO: 2.40 stawka: 50zl EWK: 108zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
kupon #3:
Montoya (1-5) 1.50 Alonso (1-8) 1.55 M.Schum. (1-8) 1.16 R.Schum. (tak) 1.30 Trulli (tak) 1.45 Rossi-Biaggi (1) 1.15
AKO: 5.85 stawka: 30zl EWK: 158zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Kupon za dyche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Renault-McLaren 1 1.7-zawodnicy Renault zajeli w kwalfikacjach odpowiednio 4 i 8 miejsce.Natomiast McLaren 11 i 20(ostatnie).Ostatni zawodnik pewnie nie skonczy a Coulthard nie podola dwom zawodkikom Renault.
Raikkonen skonczy/nie skonczy 2 2.9- zawodnik McLaren zajal ostatnie miejsce w kwalfikacjach i napewno bedzie musial ryzykowac zeby przecisnac sie do przodu i napewno silnik mu pojdzie lub w kogos walnie i nie skonczy.BARDZO POLECAM!!!
Przewidywana wygrana 44.40 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mam jeszcze pytanko wie ktos o ktorej godzinie zaczyna sie wyscig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
OD 19.00 JUŻ CHŁOPAKI JADĄ Z KOKSEM NA RTL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
jak ktoś nie ogląda w TV tu jest elacja w Necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : http://www.formula1.com/race/livetiming/25.html Pozdro Goget
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Ja na razie niestety nie uklada sie ten wyscig dla mnie najlepiej.Liczylem ze Raikkonen juz na poczatku w kogos walnie i nie skonczy.Tym czasem on caly czas jedzie i przesuwa sie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Co prawda odpadla mu przed chwila opona i spad z 5 na 13 miejsce ale zeby kupon mi wszedl nie moze ukonczyc wyscigu!!!Niech sie gdzies wjebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
7 okrazen do konca trace nadzeje ze Raikkonen tego nie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Niestety piepszona dupa Raikkonen musial skonczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Drugie zdarzenie pieknie weszlo Alonso 4 a Coulhard nie ukonczyl.Raikkonen 6 wiec wiecej punktow zdobyl team Renault.Tylko ze to Raikkonen mial nie skonczyc a nie Coulthard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ach nie chce mi sie gadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał poziom: [qb]
GP SPAIN
kupon #1: (ukończy/nie ukończy)
Montoya (tak) 1.40 OK R.Schum. (tak) 1.35 OK M.Schum. (tak) 1.15 OK Barrich. (tak) 1.22 OK Alonso (tak) 1.40 OK Trulli (tak) 1.45 PUDŁO Raikkon. (nie) 2.70 PUDŁO
AKO: 14.54 stawka: 10zl EWK: 130.86zl
kupon #2:
Alonso F. - Raikkonen K. (1) 1.50 OK Montoya J.P. - Barrichello R. (1) 1.60 OK
AKO: 2.40 stawka: 50zl EWK: 108zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kupon #3:
Montoya (1-5) 1.50 OK Alonso (1-8) 1.55 OK M.Schum. (1-8) 1.16 OK R.Schum. (tak) 1.30 OK Trulli (tak) 1.45 PUDŁO Rossi-Biaggi (1) 1.15 OK
AKO: 5.85 stawka: 30zl EWK: 158zl
--------------------------------------- PODSUMOWANIE: kupon #1: -10zl kupon #2: +58zl kupon #3: -30zl ---------------------- bilans: +18zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Trulli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Raikkonen
[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
GP Europy:
kupon #1: (sts)
Montoya J.P.-Barrichello R. (1) 1.70 Schumacher R.-Coulthard D. (1) 1.40 Alonso F. (skl.) 1.30 Schumacher M. (skl.) 1.15
AKO: 3.56x stawka: 30zl EWK: 96zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Witam Zna ktoś może adres jakiejś stronki, gdzie na żywo można śledzić wyścigi F1??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał poziom: [qb]GP Europy:
kupon #1: (sts)
Montoya J.P.-Barrichello R. (1) 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Schumacher R.-Coulthard D. (1) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Alonso F. (skl.) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Schumacher M. (skl.) 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO: 3.56x stawka: 30zl EWK: 96zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ---------------------------------------------- MTR, Co do wyczucia czasu to typy podałem 20 minut przed wyścigiem bo wcześniej nie mogłem. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Ponieważ zbliża się GP Francji mam takie pytanko do ekspertów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Chciałbym postawić na to iż 3 zawodnicy zostaną sklasyfikowani :
M. Shumacher 1.12 R. Schumacher 1.25 R. Barichello 1.2
Jestem b. ciekaw waszych opinii, ponieważ formułą interesuje się tak średnio, a chciałbym wiedzieć czy ryzyko w odniesieniu do poszczególnych kursów jest opłacalne. Przeglądałem dotychczasowe wyniki i wiem, iż R. Schumacher do tej pory bez wpadki, M. Schumacher 1 wypadek na GP Brazylii, a Barichello nie ukończył GP Brazylii i Australii. Nie wiem natomiast jak spisywali się na torze we Francji. Czy wogóle ten tor jest trudny w waszej ocenie? Z góry dzięki za wszelkie info.
Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka