Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#166874 01/06/2003 21:19
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak expekt rozlicza zakłady gdy obaj zawodnicy nie dojadą do mety? Czy wtedy liczą kto przebył więcej okrążeń?

Bonus: Unibet
#166875 14/06/2003 05:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Grand Prix du Canada, Montreal

Christiano Da Matta - Olivier Panis
(Kto lepszy in Qualifying to Grand Prix du Canada)

Juz dzisiaj o 19:00h dojdzie do walki kierowcow F1 o najlepsze pole startowe na torze imienia Gillesa Villeneuve'a ktory ma dlugosc 4,421 kilometra
sklada sie z kilku prostych jak i kombinacji wolnych, i srednich zakretow oraz szykan

Tor ,wybranej przezemnie parze bardziej odpowiada Olivier-owi za ktorym przemawia doswiadczenie jak i dosyc dobre wyniki w przeszlosci. Olivier bardziej preferuje tory o bardziej lagodnych zakretach(szybkich) jaki jest w Montrealu w przeciwienstwie do brazylijczyka ktory bardziej sie sprawdza na torach trudnych gdzie mozna bylo odnotowac jego pierwsze zwyciestwo 2h2 przeciw olivierowi

W tym sezonie w Qualifying h2h wynik: Panis - Da Matta 6:1 i wszystko to przemawia za Olivierem tymbardziej ze przegral tylko raz i to na torze ktory jest trudnym torem i nie pasujacym mu jaki jest tor w Monako na ktorym zajol najgorsze mniejsce w q w tym sezonie 17 a Da Matta najlepsze 10 i to bylo pierwsze zwyciestwo dwa tygodnie temu na korzysc brazylijczyka.

Teraz by mozna powiedziec jak mowia statystyki ze gora powinien byc Panis ktoremu bardziej leza takie tory niz brazyliczykowi co tez podtwierdza w czorajszy wynik q session 1 Panis 10m i prawie przewaga 1s nad Da Matta 16m.
Oby te wyniki dzisiaj sie o 19 potwierdzily
Panis 1,45/Expekt/
Panis 1,59/Profesjonal/

#166876 14/06/2003 23:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
David Coulthard - Kimi Räikkönen 2 (Qwalifikacje)
dotychczasowe wyniki testów przed GP wzkazują na
Raikkonena.

#166877 14/06/2003 23:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]Grand Prix du Canada, Montreal

Christiano Da Matta - Olivier Panis
(Kto lepszy in Qualifying to Grand Prix du Canada)

Panis 1,45/Expekt/
Panis 1,59/Profesjonal/[/qb]
Panis winner

Results:
Panis - Da Matta
1'16"598 : 1'16"826

bye bye <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#166878 15/06/2003 06:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
GP SPAIN

kupon #1:
(ukończy/nie ukończy)

Montoya (tak) 1.40
R.Schum. (tak) 1.35
M.Schum. (tak) 1.15
Barrich. (tak) 1.22
Alonso (tak) 1.40
Trulli (tak) 1.45
Raikkon. (nie) 2.70

AKO: 14.54
stawka: 10zl
EWK: 130.86zl

#166879 15/06/2003 15:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
kupon #2:

Alonso F. - Raikkonen K. (1) 1.50
Montoya J.P. - Barrichello R. (1) 1.60

AKO: 2.40
stawka: 50zl
EWK: 108zl

#166880 15/06/2003 15:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
kupon #3:

Montoya (1-5) 1.50
Alonso (1-8) 1.55
M.Schum. (1-8) 1.16
R.Schum. (tak) 1.30
Trulli (tak) 1.45
Rossi-Biaggi (1) 1.15

AKO: 5.85
stawka: 30zl
EWK: 158zl

#166881 15/06/2003 23:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Kupon za dyche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Renault-McLaren 1 1.7-zawodnicy Renault zajeli w kwalfikacjach odpowiednio 4 i 8 miejsce.Natomiast McLaren 11 i 20(ostatnie).Ostatni zawodnik pewnie nie skonczy a Coulthard nie podola dwom zawodkikom Renault.

Raikkonen skonczy/nie skonczy 2 2.9- zawodnik McLaren zajal ostatnie miejsce w kwalfikacjach i napewno bedzie musial ryzykowac zeby przecisnac sie do przodu i napewno silnik mu pojdzie lub w kogos walnie i nie skonczy.BARDZO POLECAM!!!

Przewidywana wygrana 44.40 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mam jeszcze pytanko wie ktos o ktorej godzinie zaczyna sie wyscig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#166882 15/06/2003 23:11
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
OD 19.00 JUŻ CHŁOPAKI JADĄ Z KOKSEM NA RTL

#166883 15/06/2003 23:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
jak ktoś nie ogląda w TV tu jest elacja w Necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
http://www.formula1.com/race/livetiming/25.html

Pozdro
Goget

#166884 15/06/2003 23:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Ja na razie niestety nie uklada sie ten wyscig dla mnie najlepiej.Liczylem ze Raikkonen juz na poczatku w kogos walnie i nie skonczy.Tym czasem on caly czas jedzie i przesuwa sie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Co prawda odpadla mu przed chwila opona i spad z 5 na 13 miejsce ale zeby kupon mi wszedl nie moze ukonczyc wyscigu!!!Niech sie gdzies wjebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#166885 16/06/2003 00:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
7 okrazen do konca trace nadzeje ze Raikkonen tego nie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#166886 16/06/2003 00:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Niestety piepszona dupa Raikkonen musial skonczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Drugie zdarzenie pieknie weszlo Alonso 4 a Coulhard nie ukonczyl.Raikkonen 6 wiec wiecej punktow zdobyl team Renault.Tylko ze to Raikkonen mial nie skonczyc a nie Coulthard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ach nie chce mi sie gadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#166887 16/06/2003 01:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał poziom:
[qb]

GP SPAIN

kupon #1:
(ukończy/nie ukończy)

Montoya (tak) 1.40 OK
R.Schum. (tak) 1.35 OK
M.Schum. (tak) 1.15 OK
Barrich. (tak) 1.22 OK
Alonso (tak) 1.40 OK
Trulli (tak) 1.45 PUDŁO
Raikkon. (nie) 2.70 PUDŁO

AKO: 14.54
stawka: 10zl
EWK: 130.86zl

kupon #2:

Alonso F. - Raikkonen K. (1) 1.50 OK
Montoya J.P. - Barrichello R. (1) 1.60 OK

AKO: 2.40
stawka: 50zl
EWK: 108zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

kupon #3:

Montoya (1-5) 1.50 OK
Alonso (1-8) 1.55 OK
M.Schum. (1-8) 1.16 OK
R.Schum. (tak) 1.30 OK
Trulli (tak) 1.45 PUDŁO
Rossi-Biaggi (1) 1.15 OK

AKO: 5.85
stawka: 30zl
EWK: 158zl

---------------------------------------
PODSUMOWANIE:
kupon #1: -10zl
kupon #2: +58zl
kupon #3: -30zl
----------------------
bilans: +18zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Trulli
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Raikkonen

[/qb]

#166888 29/06/2003 17:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
GP Europy:

kupon #1: (sts)

Montoya J.P.-Barrichello R. (1) 1.70
Schumacher R.-Coulthard D. (1) 1.40
Alonso F. (skl.) 1.30
Schumacher M. (skl.) 1.15

AKO: 3.56x
stawka: 30zl
EWK: 96zl

#166889 29/06/2003 17:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Witam
Zna ktoś może adres jakiejś stronki, gdzie na żywo można śledzić wyścigi F1??

#166890 29/06/2003 18:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Grabek
http://www.formula1.com/race/livetiming/26.html

Poziom gratuluję wyczucia czasu !!

#166891 29/06/2003 18:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#166892 29/06/2003 21:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał poziom:
[qb]GP Europy:

kupon #1: (sts)

Montoya J.P.-Barrichello R. (1) 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Schumacher R.-Coulthard D. (1) 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Alonso F. (skl.) 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Schumacher M. (skl.) 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AKO: 3.56x
stawka: 30zl
EWK: 96zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
----------------------------------------------
MTR, Co do wyczucia czasu to typy podałem 20 minut przed wyścigiem bo wcześniej nie mogłem.
pozdrawiam

#166893 03/07/2003 17:10
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Ponieważ zbliża się GP Francji mam takie pytanko do ekspertów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Chciałbym postawić na to iż 3 zawodnicy zostaną sklasyfikowani :

M. Shumacher 1.12
R. Schumacher 1.25
R. Barichello 1.2

Jestem b. ciekaw waszych opinii, ponieważ formułą interesuje się tak średnio, a chciałbym wiedzieć czy ryzyko w odniesieniu do poszczególnych kursów jest opłacalne. Przeglądałem dotychczasowe wyniki i wiem, iż R. Schumacher do tej pory bez wpadki, M. Schumacher 1 wypadek na GP Brazylii, a Barichello nie ukończył GP Brazylii i Australii. Nie wiem natomiast jak spisywali się na torze we Francji. Czy wogóle ten tor jest trudny w waszej ocenie? Z góry dzięki za wszelkie info.

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 964 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1