Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#167347 19/06/2003 17:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Lewis (40-2-1, 31KO) vs Kliczko (32-1, 31KO)
Bilanse mają imponujące.Wiadomo, że Kliczko miał jednak słabszych przeciwników.
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/boxing/3001390.stm
Widać, że Lewis lekceważy Witalija i myśli o walce z Jonesem.
W tym widzę szansę na ... remis.
W razie nieoczekiwanego przebiegu walki-czyli dobrej postawy Kliczki sędziowie pomogą Lewisowi.Taki jest boks.
Dlatego [email]34@WillHill[/email] za remis za okazję do postawienia 50 centów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia i czekam na uwagi

Bonus: Unibet
#167348 19/06/2003 21:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Obecnie kursy na Lewisa podskoczyły z wcześniejszych @ 1.20 na ok 1.25-1.30 (po pogróżkach ze strony Kliczki). Wg mnie taki kurs na zwyciestwo Lewisa jest śmiesznie wysoki. Uważam że Vitalij nie ma w tej walce najmniejszych szans. Zrozumiałbym to jeszcze gdyby walczył brat Vitalija - Władimir, ale w tej sytacji nie wypada nie skorzystać z okazji, jaką zaserwowały nam buki.

#167349 19/06/2003 22:03
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Popieram przedmówcę - Vitalij , w tych paru walkach w których go widziałem nie zrobił na mnie żadnego wrażenia - w konfrontacji z Lewisem nie ma większych szans. Natomiast co do opinii zbychala ,to remis w walce Lewis-Kliczko jest naprawdę małoprawdopodobny. Jak się domyślam pojedynek ten w stanach cieszy się małym zainteresowaniem (a tam przecież boks bił rekordy oglądalności) ,a więc wątpie aby komukolwiek z tej branży zależało na walce rewanżowej , która profitów wielkich z pewnością nie przyniesie.
Nie oszukujmy się - boks to biznes a nie sport! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#167350 20/06/2003 11:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Witam:)
Jeśli jesteście tak pewni zwycięstwa Lewisa to może zagrać coś takiego?:
01:55 Lewis vs Klitschko - Round Betting
Boks-Waga ciężka
How will the fight end?

Lewis by decision 4.85

Lewis, win in round 5-6 6.50

Lewis, win in round 3-4 7.00

Lewis, win in round 1-2 8.00

Lewis, win in round 7-8 8.00

Lewis, win in round 9-10 9.00

Klitschko by decision 10.00

Lewis, win in round 11-12 11.00

Klitschko, win in round 5-6 26.00

Remis 27.00

Klitschko, win in round 3-4 28.00

Klitschko, win in round 7-8 30.00

Klitschko, win in round 1-2 34.00

Klitschko, win in round 9-10 36.00

Klitschko, win in round 11-12 42.00

I postawić, że Lewis wygra w rundach 1-2 lub 3-4. kursy 8 i 7 czyli 4,0 i 3,5 naszej stawki.

#167351 20/06/2003 13:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
W czwartek odbylo sie wazenie obu panow. Lewis wazy 116,3 kg a Klitschko 112,5 kg. Widac ze troche sie panom utylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Komentatorzy troche byli zdziwieni tak wysoka waga Lennoxa.

#167352 20/06/2003 14:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
lennox zabije kliczke chociaz osobiscie wolalbym aby bylo odwrotnie, ale niestety to tylko marzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167353 20/06/2003 16:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
To co zrobi Lewis z Kliczka to sie w palce nie miesci. Zastanawiam sie jak on sam wierzy w to ze moze wygrac-brak logiki.

No ale coz...bedzie na co popatrzec.

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167354 21/06/2003 00:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
A może UNDER/OVER w STSie???
Boks zawodowy w której rundzie
Lewis - Kliczko (8.5runda)

Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.

#167355 21/06/2003 01:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Będzie transmisja w TVNie !!! Narszcie można będzie zobaczyć jakieś niezłe mordobicie LIVE.

Pozdrawiam
Garrett

#167356 21/06/2003 02:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]A może UNDER/OVER w STSie???
Boks zawodowy w której rundzie
Lewis - Kliczko (8.5runda)

Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.[/qb]
Inni myślą podobnie - że to nie bedzie długa walka - np. Sportingbet ustawił linie under/over na 7.5 rundy

#167357 21/06/2003 04:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
ja troche przychamuje ten hura optymizm.lenox jest pewny zwyciestwa i zeby to go nie zgubilo,zeby nie zlekcewazyl przeciwnika.przeciez to waga super-ciezka i wystarczy tu jeden celny,dobrze zadany cios i faceta nie ma.przypomne jeszcze,ze lewis nie jest odporny na ciosy tak jak niektorzy bokserzy,potrafiacy przyjac kilkanascie uderzen.lenox ponadto z tego co widzialem nie dazy do nokautu,zawsze spokojnie kontroluje przebieg walki,trzyma przeciwnika na dystans.duzo zalezy jak kliczko jest przygotowany do walki.jedno nieulega dla mnie watpliwosci,z uplywem czasu beda rosly szanse lewisa.
GO GO LENOX

#167358 21/06/2003 13:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]A może UNDER/OVER w STSie???
Boks zawodowy w której rundzie
Lewis - Kliczko (8.5runda)

Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.[/qb]
No prosze, wczoraj na UNDER 1.8, dzisiaj kurs wynosi 1.5 Chyba ktoś z STSa siedzi tutaj na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#167359 22/06/2003 05:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

COŚ WAM POWIEM kLICZKO WYGRA TĘ WALKE DZIŚ PRZYSZEDŁ KONIEC DLA LENOXA MOIM ZDANIEM NOKAUT 3-5 RUNDA.

#167360 22/06/2003 05:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
czy ktos bedzie ogladal ta walke live oprocz mnie?kliczko jak w pierwszych trzech rundach nie znokautuje lewisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to moze zapomniec o wygranej.a poza tym nie dysponuje tak mocnym ciosem jak lenox.zobaczymy jak bedzie?
GO LENOX GO

#167361 22/06/2003 05:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Ja będe oglądał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekam i czekam po postawilem na Lenoxa, i mam nadzieje Boguś że się mylisz.

#167362 22/06/2003 06:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
moj kumpel postawil na kroliczka wiec bede trzyma za niego kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#167363 22/06/2003 07:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Jak mowicie ze jest w TV to tak rozrywkowo poszlo
na Klitschko,V i ogladamy

#167364 22/06/2003 08:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Mowia w TV ze brzydka walka a mi sie podoba leja sie rowno obrony zero no moze takiej przepychanki duzo ale musza troche lapac oddech przeciez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#167365 22/06/2003 08:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
beda jajka jak bedzie remis kurs 30

#167366 22/06/2003 08:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
ale ten podbrodkowy wszedl lenoxowi,szkoda ze nie poszedl za ciosem

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1