|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Lewis (40-2-1, 31KO) vs Kliczko (32-1, 31KO) Bilanse mają imponujące.Wiadomo, że Kliczko miał jednak słabszych przeciwników. http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/boxing/3001390.stm Widać, że Lewis lekceważy Witalija i myśli o walce z Jonesem. W tym widzę szansę na ... remis. W razie nieoczekiwanego przebiegu walki-czyli dobrej postawy Kliczki sędziowie pomogą Lewisowi.Taki jest boks. Dlatego [email]34@WillHill[/email] za remis za okazję do postawienia 50 centów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia i czekam na uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Obecnie kursy na Lewisa podskoczyły z wcześniejszych @ 1.20 na ok 1.25-1.30 (po pogróżkach ze strony Kliczki). Wg mnie taki kurs na zwyciestwo Lewisa jest śmiesznie wysoki. Uważam że Vitalij nie ma w tej walce najmniejszych szans. Zrozumiałbym to jeszcze gdyby walczył brat Vitalija - Władimir, ale w tej sytacji nie wypada nie skorzystać z okazji, jaką zaserwowały nam buki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Popieram przedmówcę - Vitalij , w tych paru walkach w których go widziałem nie zrobił na mnie żadnego wrażenia - w konfrontacji z Lewisem nie ma większych szans. Natomiast co do opinii zbychala ,to remis w walce Lewis-Kliczko jest naprawdę małoprawdopodobny. Jak się domyślam pojedynek ten w stanach cieszy się małym zainteresowaniem (a tam przecież boks bił rekordy oglądalności) ,a więc wątpie aby komukolwiek z tej branży zależało na walce rewanżowej , która profitów wielkich z pewnością nie przyniesie. Nie oszukujmy się - boks to biznes a nie sport! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Witam:) Jeśli jesteście tak pewni zwycięstwa Lewisa to może zagrać coś takiego?: 01:55 Lewis vs Klitschko - Round Betting Boks-Waga ciężka How will the fight end? Lewis by decision 4.85
Lewis, win in round 5-6 6.50
Lewis, win in round 3-4 7.00
Lewis, win in round 1-2 8.00
Lewis, win in round 7-8 8.00
Lewis, win in round 9-10 9.00
Klitschko by decision 10.00
Lewis, win in round 11-12 11.00
Klitschko, win in round 5-6 26.00
Remis 27.00
Klitschko, win in round 3-4 28.00
Klitschko, win in round 7-8 30.00
Klitschko, win in round 1-2 34.00
Klitschko, win in round 9-10 36.00
Klitschko, win in round 11-12 42.00
I postawić, że Lewis wygra w rundach 1-2 lub 3-4. kursy 8 i 7 czyli 4,0 i 3,5 naszej stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103 |
W czwartek odbylo sie wazenie obu panow. Lewis wazy 116,3 kg a Klitschko 112,5 kg. Widac ze troche sie panom utylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Komentatorzy troche byli zdziwieni tak wysoka waga Lennoxa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
lennox zabije kliczke chociaz osobiscie wolalbym aby bylo odwrotnie, ale niestety to tylko marzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
To co zrobi Lewis z Kliczka to sie w palce nie miesci. Zastanawiam sie jak on sam wierzy w to ze moze wygrac-brak logiki.
No ale coz...bedzie na co popatrzec.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
A może UNDER/OVER w STSie??? Boks zawodowy w której rundzie Lewis - Kliczko (8.5runda)
Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Będzie transmisja w TVNie !!! Narszcie można będzie zobaczyć jakieś niezłe mordobicie LIVE.
Pozdrawiam Garrett
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]A może UNDER/OVER w STSie??? Boks zawodowy w której rundzie Lewis - Kliczko (8.5runda)
Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.[/qb] Inni myślą podobnie - że to nie bedzie długa walka - np. Sportingbet ustawił linie under/over na 7.5 rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
ja troche przychamuje ten hura optymizm.lenox jest pewny zwyciestwa i zeby to go nie zgubilo,zeby nie zlekcewazyl przeciwnika.przeciez to waga super-ciezka i wystarczy tu jeden celny,dobrze zadany cios i faceta nie ma.przypomne jeszcze,ze lewis nie jest odporny na ciosy tak jak niektorzy bokserzy,potrafiacy przyjac kilkanascie uderzen.lenox ponadto z tego co widzialem nie dazy do nokautu,zawsze spokojnie kontroluje przebieg walki,trzyma przeciwnika na dystans.duzo zalezy jak kliczko jest przygotowany do walki.jedno nieulega dla mnie watpliwosci,z uplywem czasu beda rosly szanse lewisa. GO GO LENOX
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]A może UNDER/OVER w STSie??? Boks zawodowy w której rundzie Lewis - Kliczko (8.5runda)
Myślę że nie bedzie to długa walka i UNDERKA można zagrać po fajnym kursie 1.8.[/qb] No prosze, wczoraj na UNDER 1.8, dzisiaj kurs wynosi 1.5 Chyba ktoś z STSa siedzi tutaj na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
COŚ WAM POWIEM kLICZKO WYGRA TĘ WALKE DZIŚ PRZYSZEDŁ KONIEC DLA LENOXA MOIM ZDANIEM NOKAUT 3-5 RUNDA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
czy ktos bedzie ogladal ta walke live oprocz mnie?kliczko jak w pierwszych trzech rundach nie znokautuje lewisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to moze zapomniec o wygranej.a poza tym nie dysponuje tak mocnym ciosem jak lenox.zobaczymy jak bedzie? GO LENOX GO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Ja będe oglądał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam i czekam po postawilem na Lenoxa, i mam nadzieje Boguś że się mylisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
moj kumpel postawil na kroliczka wiec bede trzyma za niego kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Jak mowicie ze jest w TV to tak rozrywkowo poszlo na Klitschko,V i ogladamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Mowia w TV ze brzydka walka a mi sie podoba leja sie rowno obrony zero no moze takiej przepychanki duzo ale musza troche lapac oddech przeciez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
beda jajka jak bedzie remis kurs 30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
ale ten podbrodkowy wszedl lenoxowi,szkoda ze nie poszedl za ciosem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|