Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
Quote
Jak na razie ten sastem Mnie nie zawodzi, kolejny raz już zgarnąłem kasę. To już 3 raz od ogłoszenia tego systemu. Muwcie co chcecie ale na razie nie narzekam.

Ps. Wymyśliłem kolejny system, jeszcze lepszy niż ten, ale na opisanie jego przeze Mnie niecierpliwi muszą jeszcze poczekać tongue
o so chodzi jakby ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
podbijam temat bo jestem ciekawy efektow po miesiacu gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Przyznaj sie prezes ze niezle sianko na tym cudeńku zarobiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
wyjechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tyle zarobił że hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Podbijam bom ciekaw efektow gry po kilku latach...:)))

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
no i bom

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Ale mi sie humor poprawil,przynajmniej na chwile.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
o kuwa tyle lat a na to nie wpadlem..........

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
bomba, dawno sie tak nie usmialem laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
od poniedzialku przetestuje ten system

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by yaaho
od poniedzialku przetestuje ten system
Każdy dzień opóźnienia wywoła Twoje finansowe straty bardzo trudne potem do ich odrobienia... laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
prezes najwazniejsze zebys sie nie poddawal:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Prezes87
Obmyślałem ciekawy system, który ma mi przynieść zyski. Napisze krótko, zwięźle i na temat.

Zaczyna się od stawki 5zł

1 etap
Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł

2 etap
Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł

3 etap
Wkładam 10zł robie kurs 2zł i wyciągam 20zł

I tak dalej i tak dalej ...

Ps. Tylko trzeba pamiętać,że z każdej zgarniętej forsy trzeba sobie coś odkładać.Jednym słowem system jest prosty, obojętne jaką stawkę dajesz, kurs musi być 2zł !!!

Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Jak widze te wasze wszystkie systemy to sie dziwie ze chce wam sie tyle myslec nad tym. Pamietajcie najwazniejsza jest prostota. A te wszystkie systemy na cofanie cos tam cos...

Nie mozna prosciej? wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Originally Posted by Prezes87
Jak czytam od niektórych komentarze dotyczące mojego systemu to, aż Mnie w huju szczyka. "Teraz to dotyczy tych debili co negatywnie komentują mój sytem." Jak nie chcecie to nie korzystajcie z mojego systemu 'walił was pies'. Dałem tu ten temat ponieważ miałem ochotę się podzielić moją myslą dotyczącą zgarnięcia fortuny. A jeśli komuś to nie pasi to niech się faka.


piwo


Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
Ten system i ten temat mnie rozwalił. Dziękuję ci prezesie !!! Gienius systemów - Mother of all systems- jak mawiają Anglicy ( że też oni na to nie wpadli !!?)

Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Prezes dołączasz do setki memberów którzy na tym forum wypisywali totalne głupoty na temat systemów tyle że twój system jest tak prymitywny[totalnie nieskuteczny] że aż zabawny - no ale dobra przecież od czegos trzeba zacząć.

Eska ty jeszcze nie zbankrutowałeś?, ty to masz szczęście czym prędzej zwijaj interes póki jestes na swojej progresji na +....

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Experto
Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic?

chyba nie za bardzo zrozumiales ten system....on jest tak genialny, ze tu sie trafia ZAWSZE i o zadnym cofaniu nie ma mowy

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Experto
Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic?

chyba nie za bardzo zrozumiales ten system....on jest tak genialny, ze tu sie trafia ZAWSZE i o zadnym cofaniu nie ma mowy

Supertopik ,musze tu czesciej zagladac laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
inna były na nie zrzuty z betfair i opis - było to w formie bloga

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
uuups, sorki nie ten temat cop

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, JelineK, aker, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon), 1,223 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,823
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1