|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854 |
Jak na razie ten sastem Mnie nie zawodzi, kolejny raz już zgarnąłem kasę. To już 3 raz od ogłoszenia tego systemu. Muwcie co chcecie ale na razie nie narzekam. Ps. Wymyśliłem kolejny system, jeszcze lepszy niż ten, ale na opisanie jego przeze Mnie niecierpliwi muszą jeszcze poczekać  o so chodzi jakby ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
podbijam temat bo jestem ciekawy efektow po miesiacu gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Przyznaj sie prezes ze niezle sianko na tym cudeńku zarobiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
wyjechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tyle zarobił że hoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Podbijam bom ciekaw efektow gry po kilku latach...:)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Ale mi sie humor poprawil,przynajmniej na chwile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
o kuwa tyle lat a na to nie wpadlem..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
bomba, dawno sie tak nie usmialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
od poniedzialku przetestuje ten system
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
od poniedzialku przetestuje ten system Każdy dzień opóźnienia wywoła Twoje finansowe straty bardzo trudne potem do ich odrobienia... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
prezes najwazniejsze zebys sie nie poddawal:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Obmyślałem ciekawy system, który ma mi przynieść zyski. Napisze krótko, zwięźle i na temat.
Zaczyna się od stawki 5zł
1 etap Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł
2 etap Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł
3 etap Wkładam 10zł robie kurs 2zł i wyciągam 20zł
I tak dalej i tak dalej ...
Ps. Tylko trzeba pamiętać,że z każdej zgarniętej forsy trzeba sobie coś odkładać.Jednym słowem system jest prosty, obojętne jaką stawkę dajesz, kurs musi być 2zł !!! Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Jak widze te wasze wszystkie systemy to sie dziwie ze chce wam sie tyle myslec nad tym. Pamietajcie najwazniejsza jest prostota. A te wszystkie systemy na cofanie cos tam cos... Nie mozna prosciej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Jak czytam od niektórych komentarze dotyczące mojego systemu to, aż Mnie w huju szczyka. "Teraz to dotyczy tych debili co negatywnie komentują mój sytem." Jak nie chcecie to nie korzystajcie z mojego systemu 'walił was pies'. Dałem tu ten temat ponieważ miałem ochotę się podzielić moją myslą dotyczącą zgarnięcia fortuny. A jeśli komuś to nie pasi to niech się faka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 38 |
Ten system i ten temat mnie rozwalił. Dziękuję ci prezesie !!! Gienius systemów - Mother of all systems- jak mawiają Anglicy ( że też oni na to nie wpadli !!?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Prezes dołączasz do setki memberów którzy na tym forum wypisywali totalne głupoty na temat systemów tyle że twój system jest tak prymitywny[totalnie nieskuteczny] że aż zabawny - no ale dobra przecież od czegos trzeba zacząć.
Eska ty jeszcze nie zbankrutowałeś?, ty to masz szczęście czym prędzej zwijaj interes póki jestes na swojej progresji na +....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic? chyba nie za bardzo zrozumiales ten system....on jest tak genialny, ze tu sie trafia ZAWSZE i o zadnym cofaniu nie ma mowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jak system wyglada na 4 etapie, 5 itd. O ile poziomow sie cofasz gdy uda Ci sie cos trafic? chyba nie za bardzo zrozumiales ten system....on jest tak genialny, ze tu sie trafia ZAWSZE i o zadnym cofaniu nie ma mowy Supertopik ,musze tu czesciej zagladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
inna były na nie zrzuty z betfair i opis - było to w formie bloga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
uuups, sorki nie ten temat 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|