|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Podsumowując stawiam na:
1. Aliu, że wygra za 2,40 (M.Greene ma jakieś problemy z kolanem, a Chambersa i Williamsa jest w stanie pokonać, nie wiem jak z P>Johnsonem, bo gość nie startował ostatnio, ale zaryzykuję)
2. F.Sanchez 1,17 3. Makarov-Zelezny 1 1,50 4. X.Liu-Wde 1 1,60 (jeżeli startują wg listy startowej to Chińczyk będzie między Olijarsem a Johnsonem) 5. Tirlea 2 1,60, że nie wygra w połączeniu (jeśli jest to możliwe) z Pitman-Febbraio 1 1,20 6. Sturrup-Gaines 1 1,50 7. Foster-McKelvy 1 1,50 8. Ceplak 2 2,20 (przegrana z Mutolą)
Jeżeli ktoś coś wie, a propos któregoś z typów to proszę o info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
typy spoko ja jesli sie okaze ze toto jest otwarte w zielonej bo watpie to zagram sanchez makarov sturrup jako podstawowy kupon----cieplak sie boje bo nie biegaly ze soba razem w tym roku liu mi sie podoba bo wygral z wadem w lozanie o 0,1 sek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
soczi ale gdzie chcesz to zagrac bo ja dzwonie do punktu w warszawie i zielonej i nikt nie odbiera telefonow!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Jeśli nic się ostatnimi czasy nie zmieniło, to Totomix jest otwart do 19:00 i właśnie się wybieram do takiego punktu w Warszawie przy stacji metra Imielin (powiedzmy że przy stacji, bo raczej bliżej pętli autobusowej). Nie wiem jak jest wszędzie, ale wydaje mi się że do 19 powinny być otwarte wszystkie punkty, choć skoro mamy wakacje i prof tylko do 17 to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał _gerg: [qb]mutoli nie bylo na liscie[/qb] Na oficjalnej jest, ze startuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
no to zycze powodzenia bo ja niestety mam zamkniety punkt i dzis juz nie zagram a siedzialam nad tym gownianym toto od 15 ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
na "mojej" głownej nie ma
a pozatym dziwne by bylo ze kurs na ciplak polecial z 1.6 na 1.5 jakby mutola rzeczywiscie stratowala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
WG oficjalki GL [ iaaf.org] Mutola startuje. Gerg, wydaje mi się, że Unibet, Expekt i NB wiedzą lepiej od TOTO-MIXa (a oni mają ją w parach z Ceplak)... P.S. Toto-shity do 19.00. Przynajmniej do niedawna tak było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie
najl. Bucher Muluaudzi wynik 1,44,86 1,43,25 sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze
nastepne 1,44,99 1,44,11 wyniki 1,45,15 1,44,19 w sezonie
W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.
Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie
najl. Bucher Muluaudzi wynik 1,44,86 1,43,25 sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze
nastepne 1,44,99 1,44,11 wyniki 1,45,15 1,44,19 w sezonie
W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.
Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
na "mojej" oficjalnej dookoptowali mutole
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
czy wiecie gdzie podaja wyniki live? Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Aliu spóźnił start, dlatego nie wygrał, czas reakcji zdecydowanie najsłabszy, trochę szkoda, ale z tego co widzę jest obecnie w najlepszej formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]olijars przegral z allenem 01.-7 w lozannie czyli 3 dni temu o 0.02 sekundy ---jesli chodzi o szanse i kurs typ spoko --- jesli o pewnosc typu hmmm , chyba za malo przekonujace[/qb] Carola a jaki był czas, bo ciągle mnie to kusi? Z góry dzięki Ehh a jakbym jeszcze miał czasy reakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
mutola won!! easy money @2,2 kocham totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał Olimp5: [qb]Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie
najl. Bucher Muluaudzi wynik 1,44,86 1,43,25 sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze
nastepne 1,44,99 1,44,11 wyniki 1,45,15 1,44,19 w sezonie
W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.
Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne Pozdrawiam[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Gdzie Wam to przyjęli bo ja byłem o jakiejś 17.30 i Ceplak poz.918 była juz zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Do której daliście rade obstawić 2 na Ceplak ??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
4 zakłady 4 trafione , yess!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|