Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#167548 04/07/2003 22:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Podsumowując stawiam na:

1. Aliu, że wygra za 2,40 (M.Greene ma jakieś problemy z kolanem, a Chambersa i Williamsa jest w stanie pokonać, nie wiem jak z P>Johnsonem, bo gość nie startował ostatnio, ale zaryzykuję)

2. F.Sanchez 1,17
3. Makarov-Zelezny 1 1,50
4. X.Liu-Wde 1 1,60 (jeżeli startują wg listy startowej to Chińczyk będzie między Olijarsem a Johnsonem)
5. Tirlea 2 1,60, że nie wygra w połączeniu (jeśli jest to możliwe) z Pitman-Febbraio 1 1,20
6. Sturrup-Gaines 1 1,50
7. Foster-McKelvy 1 1,50
8. Ceplak 2 2,20 (przegrana z Mutolą)

Jeżeli ktoś coś wie, a propos któregoś z typów to proszę o info

Bonus: Unibet
#167549 04/07/2003 22:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
typy spoko ja jesli sie okaze ze toto jest otwarte w zielonej bo watpie to zagram sanchez makarov sturrup jako podstawowy kupon----cieplak sie boje bo nie biegaly ze soba razem w tym roku liu mi sie podoba bo wygral z wadem w lozanie o 0,1 sek

#167550 04/07/2003 22:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
soczi ale gdzie chcesz to zagrac bo ja dzwonie do punktu w warszawie i zielonej i nikt nie odbiera telefonow!!!!

#167551 04/07/2003 22:28
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Jeśli nic się ostatnimi czasy nie zmieniło, to Totomix jest otwart do 19:00 i właśnie się wybieram do takiego punktu w Warszawie przy stacji metra Imielin (powiedzmy że przy stacji, bo raczej bliżej pętli autobusowej). Nie wiem jak jest wszędzie, ale wydaje mi się że do 19 powinny być otwarte wszystkie punkty, choć skoro mamy wakacje i prof tylko do 17 to nie wiem

#167552 04/07/2003 22:29
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]mutoli nie bylo na liscie[/qb]
Na oficjalnej jest, ze startuje.

#167553 04/07/2003 22:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
no to zycze powodzenia bo ja niestety mam zamkniety punkt i dzis juz nie zagram a siedzialam nad tym gownianym toto od 15 ehhh

#167554 04/07/2003 22:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
na "mojej" głownej nie ma

a pozatym dziwne by bylo ze kurs na ciplak polecial z 1.6 na 1.5 jakby mutola rzeczywiscie stratowala

#167555 04/07/2003 22:54
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
WG oficjalki GL [iaaf.org] Mutola startuje.

Gerg, wydaje mi się, że Unibet, Expekt i NB wiedzą lepiej od TOTO-MIXa (a oni mają ją w parach z Ceplak)...

P.S. Toto-shity do 19.00. Przynajmniej do niedawna tak było.

#167556 04/07/2003 22:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
wszystko sie zgadza tylko raczej to nie jest oficjalna.....

http://www.athle.gazdefrance.com/EN/Meeting/Plateau/index.shtml?800_W_en

#167557 04/07/2003 23:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie

najl. Bucher Muluaudzi
wynik 1,44,86 1,43,25
sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze

nastepne 1,44,99 1,44,11
wyniki 1,45,15 1,44,19
w sezonie

W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.

Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi
Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne
Pozdrawiam

#167558 04/07/2003 23:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie

najl. Bucher Muluaudzi
wynik 1,44,86 1,43,25
sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze

nastepne 1,44,99 1,44,11
wyniki 1,45,15 1,44,19
w sezonie

W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.

Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi
Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne
Pozdrawiam

#167559 04/07/2003 23:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
na "mojej" oficjalnej dookoptowali mutole

#167560 05/07/2003 00:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
czy wiecie gdzie podaja wyniki live? Z gory dzieki

#167561 05/07/2003 00:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447

#167562 05/07/2003 00:57
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Aliu spóźnił start, dlatego nie wygrał, czas reakcji zdecydowanie najsłabszy, trochę szkoda, ale z tego co widzę jest obecnie w najlepszej formie.

#167563 05/07/2003 01:00
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]olijars przegral z allenem 01.-7 w lozannie czyli 3 dni temu o 0.02 sekundy ---jesli chodzi o szanse i kurs typ spoko --- jesli o pewnosc typu hmmm , chyba za malo przekonujace[/qb]
Carola a jaki był czas, bo ciągle mnie to kusi?
Z góry dzięki
Ehh a jakbym jeszcze miał czasy reakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#167564 05/07/2003 02:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
mutola won!! easy money @2,2 kocham totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167565 05/07/2003 02:38
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Olimp5:
[qb]Pewnym kursem wydaje sie byc Muluaudzi w parze z Bucher. Bucher w tym roku slabo biegal, ajesli juz to slabo. Oto porownanie

najl. Bucher Muluaudzi
wynik 1,44,86 1,43,25
sez. Lozana 1 lip Rehlingen 9 cze

nastepne 1,44,99 1,44,11
wyniki 1,45,15 1,44,19
w sezonie

W biegu bezposrednim w Oslo Muluadzi 1, Bucher 4.

Kurs EXPEKT 1,35 Mulaudzi
Kurs pwwno nie powala z nog, ale jak cos szukacie do dorzucenia to wydaje sie pewne
Pozdrawiam[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167566 05/07/2003 12:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Gdzie Wam to przyjęli bo ja byłem o jakiejś 17.30 i Ceplak poz.918 była juz zablokowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Do której daliście rade obstawić 2 na Ceplak ??

#167567 05/07/2003 12:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
4 zakłady 4 trafione , yess!!!!

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1