Moze jakies ładne typki Moze jakies ładne typki
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#167568 11/07/2003 11:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Dzisiaj kolejny GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze jakies ładne typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ktos podrzuci.....

Bonus: Unibet
#167569 11/07/2003 16:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Aliu 2,60
M.Greene-B.Williams 2 1,80
Makarov-Żelezny 1 1,70
Pitman 2,10 (Tirlea NW 1,4 + Pitman-Glover 1,5)

to moje typy jeszcze bez żadnych info, zgodnie z ostatnimi wynikami i formą zawodników

Aliu nie wygrał w Paryżu tylko dlatego że jego czas reakcji znacznie odbiegał od reszty stawki. Nie ma zresztą co się dziwić, bo startował z 1 toru. Tym razem tak już nie będzie. Gdyby Aliu wystartował w Paryżu nawet z przeciętnym 0,150-0,160 to wówczas wygrałby z B.Williamsem

Maurice Greene jak do tej pory nie pokazał nic, co wskazywałoby na powrót do swojej wielkiej formy. Co prawda odgraża się mocno, że w Rzymie najlepiej mu się biega itd, ale przy obecych możliwościach nie widzę szans. Kursy z Centerbetu na to, kto zwycięży z tej trójki przedstawiają się następująco:
B.Williams 2,20
Aliu 2,20
M.Greene 4,50
Ja bym troszkę niżej ocenił Aliu (2,5-1,8-4,5)

Jeżeli chodzi o oszczep, w Paryżu Żelezny wygrał jednym rzutem, który mocno zdołował chyba wówczas Makarova. Pozostałe wyniki Czecha znacznie odbiegają od najlepszych Makarova. Myślę, że Żelezny nie powtórzy tego na dzisiejszym zawodach.

Ostatni zakład jest dość ryzykowny. Kursy z Centerbetu wyglądają następująco:
Pittman 1,85
Tirlea 2,40
Glover 5,75

Pitman jest uważana za zdecydowaną faworytkę w konfrontacji z Glover, a szanse że wygra Tirlea też nie przedstawiają się zbyt okazale. Jest jeszcze Brytyjka Danvers, która w Zagrzebiu wygrała z niezłym czasem zdecydowanie przed Glover. Myślę że ogólny kurs 2,10, który w tym układzie odzwierciedla w najbardziej prawdopodobnym układzie wygraną Pittman jest na tyle wysoki by spróbować

#167570 11/07/2003 16:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Niestety z tego co wiem nie można łączyć więc w sumie typ ostatni za 2,1 odpada, można stawiać indywidualnie te zdarzenia, ale to już nie to samo. Sam stawiałem doubles i trebles w połączeniu z F.Sanchezem

#167571 11/07/2003 17:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Z oferty sts-u widać coś ciekawego?

20:00 Hysong N.-Averbukh A.(tyczkaM.) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00
1083 20:00 Aldama Y.-Lebedeva T.(trojsk.K) 1.50 0.00 2.00 0.00 0.00
1084 20:10 Babakova I. - Vlasic B.(wzwyzK) 1.55 0.00 1.95 0.00 0.00
1085 20:10 Cloete H. - Acuff A.(wzwyzK.) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00
1086 20:50 Johnson A.-Olijars S.(110pl.M) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00
1087 21:00 Sturrup Ch.-White K.(100m.K.) 1.65 0.00 1.85 0.00 0.00
1088 21:00 Ferguson D.-Gaines Ch.(100m.K.) 1.45 0.00 2.10 0.00 0.00
1089 21:05 Rybakov J.-Sokolovsky A.(wzw.M) 1.45 0.00 2.10 0.00 0.00
1090 21:05 Zelezny J.-Makarov S.(oszczepM) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00
1091 21:25 Mulaudzi M.-Bucher A.(800m.M.) 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00
1092 21:25 BungeiW.-KrummenackerD.(800m.M) 1.18 0.00 3.00 0.00 0.00
1093 21:25 Kotova T.-Goulbourne E.(w dalK) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00
1094 21:35 Tirlea I.-Glover S.(400 pl.K.) 1.40 0.00 2.30 0.00 0.00
1095 21:45 Aliu D.-Williams B.(100m.M.) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00
1096 21:45 Greene M.-Johnson P.(100m.M.) 1.25 0.00 2.70 0.00 0.00
1097 22:10 Mutola M.-Ceplak J.(800m.K.) 1.30 0.00 2.60 0.00 0.00
1098 22:10 Graf S.- Cummins D.(800m.K.) 1.40 0.00 2.30 0.00 0.00

#167572 11/07/2003 20:41
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Soczi - dobre info to powyżej - proszę o więcej...

#167573 11/07/2003 20:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
soczi moze bysmy popracowali troszke nad parkami z sts na lekka --zapraszam na stary mecz.pl--chat jestem--na razie zdecydowalam sie na pary w toto i poszlo tak pole do berquist oraz johnson--wpadnij moze cos sie znajdzie na sts

#167574 11/07/2003 22:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jak się komuś nie chce szukać wyników:
http://www.goldengala.it/golden2003/timetable.html

#167575 12/07/2003 01:17
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
znalazła się relacja z Rzymu - Cyfra+ stacja : 2M Marokko

#167576 12/07/2003 05:05
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Sorry ale nie było mnie wogóle w domu i dlatego nie odpisywałem. Nie widziałem mityngu, prawie wszystko weszło, oprócz Aliu, który z tego co słyszałęm znów mocno spóźnił start. Tym razem chyba mu to już i tak by nic nie pomogło. jestem pewny, że będzie jeszcze okazja cosik tam uszczknąć od buków w najbliższych tygodniach i chętnie wezmę udział we współpracy.

A propos kursów z STS, rzuciłem na nie okiem dzisiaj po południu i jakoś nic mi nie podpasowało, może po głębszej analizie?

#167577 12/07/2003 05:26
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
A propos dzisiejszego startu Aliu - niby ta tabelka w powyższym linku przedstawia kiepski czas reakcji nigeryjczyka , jednak dostał on wyraźnie na dystansie. Do 50 metra szedł równo nawet z Williamsem i dopiero wtedy było widać jego spadek tempa.
A tak na marginesie to koleś giba się jak *******ony Rezus... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#167578 27/07/2003 03:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
Mam sprawe, chcialbym zalozyc sobie kolejne konto internetowe, a poniewaz zblizaja sie MS w lekkoatletyce chcialbym ja poobstawiac. Czy moglby mi ktos podac jakiegos dobrego booka gdzie moglbym grac lekkoatletyke Do tej pory wiem ze mozna ja grac w Expekt, Unibet, Centrebet, ale gdzie jeszcze. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

#167579 08/08/2003 21:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
mysle ze aldama polnowa i buckley tak na biegu a co mysli reszta lekkich atletow

#167580 08/08/2003 23:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
jesli ktos posiada link do wynikow live z mityngu bardzo bym prosila bo cos mam problemy ze znalezieniem

#167581 09/08/2003 00:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]jesli ktos posiada link do wynikow live z mityngu bardzo bym prosila bo cos mam problemy ze znalezieniem[/qb]
http://www.sportcentric.com/vsite/vcontent/page/custom/0,8510,4854-138980-156196-23372-83905-custom-item,00.html

#167582 09/08/2003 09:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Golden League w Berlinie w niedziele
http://www.istaf.de/deutsch/index_v.htm
poczatek o 13.30 ciekawe o ktorej zaklady beda w sts, lub toto-mix.. GDZIE SA WYZSZE KURSY I WiECEJ ZDARZEN?

jesli ktos z Was stawia na LA na necie to gdzie najczesciej? U ktorego buka w sieci sa najwyzsze kursy i najwiecej zdzarzen ? W unibecie ?

jesli chodzi o typki na berlin to w razie odpwiednich kursow i rozstawien: Isinbajewa i Aldama na 100%
dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167583 09/08/2003 15:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
dzieks ralf zagralem twoje dwa 100% typy oczywiscie jeszcze sam je przeanalizowalem i faktycznie byly 100% naprawde wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167584 10/08/2003 23:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
aldama wreszcie byla lepsza od lebedeva ???

#167585 11/08/2003 01:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
Chciałbym znac odpowiedź na pytanie kiedy odbędzie się dzisiejszy bieg kobiet na 100 metrów ewentualnie gdzie można znaleźć wyniki?

#167586 11/08/2003 01:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
Aldama nie była lepsza od Lebiediewej:
Lebediewa-14,89 (1)
Aldama-14,52 (4)

#167587 11/08/2003 06:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał MICHAŁ:
[qb]Aldama nie była lepsza od Lebiediewej:
Lebediewa-14,89 (1)
Aldama-14,52 (4)[/qb]
byla ale w Londynie w piatek !!!
tutaj sa wyniki z Golden League w Berlinie [sport.onet.pl]

tym razem zawalila sprawe i stracilem przez nia kupon za 30 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, betowiec, bukma, alfa, $-man), 910 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1