|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Dzisiaj kolejny GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze jakies ładne typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ktos podrzuci.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Aliu 2,60 M.Greene-B.Williams 2 1,80 Makarov-Żelezny 1 1,70 Pitman 2,10 (Tirlea NW 1,4 + Pitman-Glover 1,5)
to moje typy jeszcze bez żadnych info, zgodnie z ostatnimi wynikami i formą zawodników
Aliu nie wygrał w Paryżu tylko dlatego że jego czas reakcji znacznie odbiegał od reszty stawki. Nie ma zresztą co się dziwić, bo startował z 1 toru. Tym razem tak już nie będzie. Gdyby Aliu wystartował w Paryżu nawet z przeciętnym 0,150-0,160 to wówczas wygrałby z B.Williamsem
Maurice Greene jak do tej pory nie pokazał nic, co wskazywałoby na powrót do swojej wielkiej formy. Co prawda odgraża się mocno, że w Rzymie najlepiej mu się biega itd, ale przy obecych możliwościach nie widzę szans. Kursy z Centerbetu na to, kto zwycięży z tej trójki przedstawiają się następująco: B.Williams 2,20 Aliu 2,20 M.Greene 4,50 Ja bym troszkę niżej ocenił Aliu (2,5-1,8-4,5)
Jeżeli chodzi o oszczep, w Paryżu Żelezny wygrał jednym rzutem, który mocno zdołował chyba wówczas Makarova. Pozostałe wyniki Czecha znacznie odbiegają od najlepszych Makarova. Myślę, że Żelezny nie powtórzy tego na dzisiejszym zawodach.
Ostatni zakład jest dość ryzykowny. Kursy z Centerbetu wyglądają następująco: Pittman 1,85 Tirlea 2,40 Glover 5,75
Pitman jest uważana za zdecydowaną faworytkę w konfrontacji z Glover, a szanse że wygra Tirlea też nie przedstawiają się zbyt okazale. Jest jeszcze Brytyjka Danvers, która w Zagrzebiu wygrała z niezłym czasem zdecydowanie przed Glover. Myślę że ogólny kurs 2,10, który w tym układzie odzwierciedla w najbardziej prawdopodobnym układzie wygraną Pittman jest na tyle wysoki by spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Niestety z tego co wiem nie można łączyć więc w sumie typ ostatni za 2,1 odpada, można stawiać indywidualnie te zdarzenia, ale to już nie to samo. Sam stawiałem doubles i trebles w połączeniu z F.Sanchezem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Z oferty sts-u widać coś ciekawego?
20:00 Hysong N.-Averbukh A.(tyczkaM.) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00 1083 20:00 Aldama Y.-Lebedeva T.(trojsk.K) 1.50 0.00 2.00 0.00 0.00 1084 20:10 Babakova I. - Vlasic B.(wzwyzK) 1.55 0.00 1.95 0.00 0.00 1085 20:10 Cloete H. - Acuff A.(wzwyzK.) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00 1086 20:50 Johnson A.-Olijars S.(110pl.M) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00 1087 21:00 Sturrup Ch.-White K.(100m.K.) 1.65 0.00 1.85 0.00 0.00 1088 21:00 Ferguson D.-Gaines Ch.(100m.K.) 1.45 0.00 2.10 0.00 0.00 1089 21:05 Rybakov J.-Sokolovsky A.(wzw.M) 1.45 0.00 2.10 0.00 0.00 1090 21:05 Zelezny J.-Makarov S.(oszczepM) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00 1091 21:25 Mulaudzi M.-Bucher A.(800m.M.) 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00 1092 21:25 BungeiW.-KrummenackerD.(800m.M) 1.18 0.00 3.00 0.00 0.00 1093 21:25 Kotova T.-Goulbourne E.(w dalK) 1.35 0.00 2.40 0.00 0.00 1094 21:35 Tirlea I.-Glover S.(400 pl.K.) 1.40 0.00 2.30 0.00 0.00 1095 21:45 Aliu D.-Williams B.(100m.M.) 1.60 0.00 1.90 0.00 0.00 1096 21:45 Greene M.-Johnson P.(100m.M.) 1.25 0.00 2.70 0.00 0.00 1097 22:10 Mutola M.-Ceplak J.(800m.K.) 1.30 0.00 2.60 0.00 0.00 1098 22:10 Graf S.- Cummins D.(800m.K.) 1.40 0.00 2.30 0.00 0.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Soczi - dobre info to powyżej - proszę o więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
soczi moze bysmy popracowali troszke nad parkami z sts na lekka --zapraszam na stary mecz.pl--chat jestem--na razie zdecydowalam sie na pary w toto i poszlo tak pole do berquist oraz johnson--wpadnij moze cos sie znajdzie na sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
znalazła się relacja z Rzymu - Cyfra+ stacja : 2M Marokko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Sorry ale nie było mnie wogóle w domu i dlatego nie odpisywałem. Nie widziałem mityngu, prawie wszystko weszło, oprócz Aliu, który z tego co słyszałęm znów mocno spóźnił start. Tym razem chyba mu to już i tak by nic nie pomogło. jestem pewny, że będzie jeszcze okazja cosik tam uszczknąć od buków w najbliższych tygodniach i chętnie wezmę udział we współpracy.
A propos kursów z STS, rzuciłem na nie okiem dzisiaj po południu i jakoś nic mi nie podpasowało, może po głębszej analizie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
A propos dzisiejszego startu Aliu - niby ta tabelka w powyższym linku przedstawia kiepski czas reakcji nigeryjczyka , jednak dostał on wyraźnie na dystansie. Do 50 metra szedł równo nawet z Williamsem i dopiero wtedy było widać jego spadek tempa. A tak na marginesie to koleś giba się jak *******ony Rezus... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Mam sprawe, chcialbym zalozyc sobie kolejne konto internetowe, a poniewaz zblizaja sie MS w lekkoatletyce chcialbym ja poobstawiac. Czy moglby mi ktos podac jakiegos dobrego booka gdzie moglbym grac lekkoatletyke Do tej pory wiem ze mozna ja grac w Expekt, Unibet, Centrebet, ale gdzie jeszcze. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
mysle ze aldama polnowa i buckley tak na biegu a co mysli reszta lekkich atletow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
jesli ktos posiada link do wynikow live z mityngu bardzo bym prosila bo cos mam problemy ze znalezieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]jesli ktos posiada link do wynikow live z mityngu bardzo bym prosila bo cos mam problemy ze znalezieniem[/qb] http://www.sportcentric.com/vsite/vcontent/page/custom/0,8510,4854-138980-156196-23372-83905-custom-item,00.html
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Golden League w Berlinie w niedziele http://www.istaf.de/deutsch/index_v.htm poczatek o 13.30 ciekawe o ktorej zaklady beda w sts, lub toto-mix.. GDZIE SA WYZSZE KURSY I WiECEJ ZDARZEN? jesli ktos z Was stawia na LA na necie to gdzie najczesciej? U ktorego buka w sieci sa najwyzsze kursy i najwiecej zdzarzen ? W unibecie ? jesli chodzi o typki na berlin to w razie odpwiednich kursow i rozstawien: Isinbajewa i Aldama na 100% dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 403 |
dzieks ralf zagralem twoje dwa 100% typy oczywiscie jeszcze sam je przeanalizowalem i faktycznie byly 100% naprawde wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
aldama wreszcie byla lepsza od lebedeva ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Chciałbym znac odpowiedź na pytanie kiedy odbędzie się dzisiejszy bieg kobiet na 100 metrów ewentualnie gdzie można znaleźć wyniki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Aldama nie była lepsza od Lebiediewej: Lebediewa-14,89 (1) Aldama-14,52 (4)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał MICHAŁ: [qb]Aldama nie była lepsza od Lebiediewej: Lebediewa-14,89 (1) Aldama-14,52 (4)[/qb] byla ale w Londynie w piatek !!! tutaj sa wyniki z Golden League w Berlinie [ sport.onet.pl] tym razem zawalila sprawe i stracilem przez nia kupon za 30 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|