Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
yaaho #1670044 12/10/2007 08:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ale chodzi mi tylko o wypłatę z buka na Netellera bez uprzedniego depozytu z jego udziałem. Pieniądzę, które wpłace mogą być obrócone wg regulaminu.

Bonus: Unibet
th0mas #1670313 12/10/2007 17:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
i4poker

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
czesc
czy neteller ksieguje kase na swoich kontach w niedziele?

bukma #1680310 15/10/2007 02:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Kurcze zleciłem wypłatę na tę nową kartę ale po zleceniu wyskoczył napis o jednym dniu roboczym potrzebnym do przetransferowania kaski. Czy to oznacza że trzeba czekać i karta nie działa tak szybko jak poprzednia??

Vega1 #1680342 15/10/2007 02:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Niestety dokladnie tak wlasnie jest Vega1.

SyKo #1680826 15/10/2007 10:18
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
G
member
member
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
w jaki sposob mozna zmienic secure code???

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Originally Posted by Gorian20
w jaki sposob mozna zmienic secure code???

pisac dzwonic do netelerka smile sam nie zmienisz

karina #1690071 18/10/2007 15:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Dlaczego nie mogę wpłacić z tej nowej karty Neteller kasy do Betfair?? To standard czy coś mam "zwalone" ?

Vega1 #1694030 19/10/2007 21:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
A po co wplacac z karty jak mozna normalnie z nettelera?

Eska #1694553 19/10/2007 22:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Czy to znaczy że można rozładować tą kartę bezpośrednio na konto Neteller??

Vega1 #1695356 20/10/2007 01:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
gdzie trzeba pisać żeby kod Pin przysłali? bo pisze codziennie od tygodnia na [email protected] żeby mi Pin dosłali i cisza

OSKAR #1696385 20/10/2007 05:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Originally Posted by OSKAR
gdzie trzeba pisać żeby kod Pin przysłali? bo pisze codziennie od tygodnia na [email protected] żeby mi Pin dosłali i cisza

Do Netellera możesz pisać do śmierci i nie dostaniesz PIN-u. Miałem to samo i nic. Nawet do nich dzwoniłem i nie pomogli.
Sprawę rozwiązał: [email protected] (tylko po angielsku)

Napisz tam i podaj numer swojej karty. Dostaniesz maila zwrotnego z pytaniem o inne dane i w odpowiedzi dostaniesz info że za pół godziny możesz sie zalogować używając PIN-u: 0000
Wszystko trwało około pół godzinki.

Ja mam natomiast inny problem. Załadowałem kartę Netellera i nie mogę jej ani rozładować na Netellera ani wpłacić do Betfair...
Tragedia frown
Mam więc pytanie:
czy jedyną metodą rozładowania tej karty jest wypłata w bankomacie??

Vega1 #1696672 20/10/2007 16:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Nie rozumiem troche twojego postepowania Vega1. Po to wplacales na karte zeby pozniej wplacac do buka? Nie prosciej od razu z NT? Karta sluzy po to zeby moc wyplacac w bankomacie i to jest (przynajmniej dla mnie) jej glowne zadanie.

SyKo #1696805 20/10/2007 18:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Bardzo proste do wytłumaczenia. Wypłaciłem jakąś część kasy na Neteller a potem na kartę. Między czasie kilka niefortunnych zakładów i u buka zostało prawie pusto.
I teraz właśnie wychodzi na to że muszę wypłacić kasę z karty przez bankomat tylko po to żeby zaraz ją wpłacić na konto-na net kartę-i do buka.
Dużo prościej byłoby gdyby była możliwość rozładowania jej na Neteller a nie latać po bankomatach, bankach itd. a w szczególności gdy jest sobota lub niedziela...

Vega1 #1696896 20/10/2007 19:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1