Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Tez jestem z KRaka i tez uwazam ze kurs na Ziobraka calkiem dobry smile 1.4 na Gowina to zdecydowanie za malo by to ruszac !!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
panowie ja nie rozumie niektorych ludzi co stawiaja powyzej 55 % frekwencja.Wedlug mnie na 75% nie bedzie takiej frekwencji.W wyborach prezydenckich bylo 51%,a przeciez samorzadowe ciesza sie mneijsza popularnoscia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Originally Posted by xiqq
panowie ja nie rozumie niektorych ludzi co stawiaja powyzej 55 % frekwencja.Wedlug mnie na 75% nie bedzie takiej frekwencji.W wyborach prezydenckich bylo 51%,a przeciez samorzadowe ciesza sie mneijsza popularnoscia

na 75% nie bedzie 55% ........ a pozatym to nie sa wybory samorzadowe

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
55% nie musi byc, dla mnie wystarczy aby byla frekwencja 54% i wtedy $$$ , a pozatym co to za argument ze kiedys bylo tak , to teraz ma byc podobnie ??? wcale nie wlasnie.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
W 1989 roku frekwencja wyniosła 62%, a w 1993 52%! Od tego czasu za każdym razem magiczna linia 50% nie pękła i sporo do niej brakowało.

Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!?

Może mi ktoś podać racjonalną przesłankę za tym, że przez dwa lata społeczeństwo zmieniło się na tyle, żeby zanotować aż taki skok frekwencji!

W 2005 uprawnionych do głosowania było 30 mln 229 tys. osób - poszło do urn 12 mln 226 tys.
Jakim cudem teraz pójdzie głosować pond 3 mln więcej???
Under 55% to czysty pewniak smile



Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Frekwencja wg. betsson:

Wybory 2007 - Frekwencja Wyborcza: Zwycięzca Kursy
ponizej 49.00% 3,15
49,00% - 52,00% 2,55
powyzej 52,00 2,35

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Uwaga!

Maly konkurs na zaklad wyborczy!

Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd )
i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.

Propozyjce prosze wysylac na moj priv.

pozdro

banik

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
BET-AT-HOME wybory parlamentarne

Kto uzyska lepsze miejsce

LiD - PSL TYP 1 KURS 1.30 STAKE 10/10

Komentarzy nie bedzie :-) - komentowac to to posuniecie beda szefowie bet-at-home wobec kolesia ktory te kursy spłodził :-)

Nadmienie jeszcze tylko ze kurs wejsciowy wynosil 1.4 i po tymze kursie zagralem z przyjemnoscia cale moje konto u tego buka

zycze powodzenia

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
He he dobre Juz wycofali ????

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jeszcze jest, ale tylko 1.20

Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
Niestety nie da rady wysłać prywatnej wiadomości Banikowi, ale ja bym chętnie widział zakład ktore wojewodztwo zanotuje najwyzsza frekwencje podczas tych wyborow smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
ja bym chcial jeszcze przestrzec tych co graja na zywciestwo PO.Dzisiejsza konferencja CBA wprowadzi sporo niejasnosci w elektorat PO.PIS powinien cos glosow zyskac PO stracic zobaczymy w jakich to bedzie proporcjach ale szykują sie nam w niedziele naprawde wielkie emocje, ja osobiście daje 50% szans obu partiom.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Też próbowałem do Banika wysłać priva, ale się nie da.

Musi trochę skrzynkę wyczyścić, bo pełna jest.


Natomiast widzę dobry zakład na Betsson:

Czy w nowym Sejmie powstanie koalicja rzadzaca PO-PIS?:

NIE: 1.40


Pamiętamy, że miała być taka koalicja już 2 lata temu, a gówno z tego wyszło. Po tych dwóch latach, wszystkim co się zdarzyło: wzajemnego zwalczania się, obwiniania o wszystko, wylewania pomyj i naprawdę wielu słowach, które padły - ja nie widzę możliwości powstania takiej koalicji.
Do tego musiało by chyba dojść o rewolty w obu partiach - musieli by poodsuwać Kaczyńskich i Tuska od przywództwa w tych partiach, żeby takie coś było możliwe.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Originally Posted by Emrod
Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!?

Under 55% to czysty pewniak smile

Jesli ktos ma namiar na zaklad " under 55% " ( frekwencja ) to niech da znac w jakim buku to moze skontruje jak sie by oplacalo. Jednak dalej jestem za tym ze bedzie Over smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Skipper
W Krakowie generalnie odradzałbym Gowina, a za 1.4 to już w ogóle, Zioberek po 2.35 to spory value.

w mixie od dluzszego czasu stoi po 2.90

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Originally Posted by pgsupertoto
Originally Posted by Emrod
Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!?

Under 55% to czysty pewniak smile

Jesli ktos ma namiar na zaklad " under 55% " ( frekwencja ) to niech da znac w jakim buku to moze skontruje jak sie by oplacalo. Jednak dalej jestem za tym ze bedzie Over smile

STS ma under 55% po 1.8

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Panowie a gdzie mogę dokładnie zobaczeć spis list wyborczych??

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
A tak poza tym to widzę świetne value na Jarka w Warszawie!

2 lata temu Kaczyński zebrał 171 tys. głosów i wyprzedził Hankę GW o 35 tysięcy!
Donek zbierze więcej niż Hanka, ale nie aż tyle. PO otrzyma w stolicy większe poparcie od PiS-u, ale Tusk ma w partii Piterę, która 2 lata temu wywalczyła 40 tys. (i tak będzie zapewne teraz), a Jareczek w partii nie ma żadnej konkurencji.

Kurs na Kaczyńskiego 3.6

Podobnie rzecz się ma z Ziobrą! Jeżeli wygrał przewagą 50 tys. nad Rokitą to co dopiero nad Gowinem!

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Hola, hola - może najpierw wypadałoby sprawdzić listy? wink

Pitera startuje z pierwszego miejsca w Płocku.

Ale to i tak raczej ma małe znaczenie, w Warszawie ciemnego ludu na szczęście nie ma aż tak dużo i Jaruś dostanie baty od Donalda, nie mniejsze od tych w debacie.

1.15, niby nic, ale pewne smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Skrzynka wyczyszczona

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1