|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
Tez jestem z KRaka i tez uwazam ze kurs na Ziobraka calkiem dobry  1.4 na Gowina to zdecydowanie za malo by to ruszac !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442 |
panowie ja nie rozumie niektorych ludzi co stawiaja powyzej 55 % frekwencja.Wedlug mnie na 75% nie bedzie takiej frekwencji.W wyborach prezydenckich bylo 51%,a przeciez samorzadowe ciesza sie mneijsza popularnoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
panowie ja nie rozumie niektorych ludzi co stawiaja powyzej 55 % frekwencja.Wedlug mnie na 75% nie bedzie takiej frekwencji.W wyborach prezydenckich bylo 51%,a przeciez samorzadowe ciesza sie mneijsza popularnoscia na 75% nie bedzie 55% ........ a pozatym to nie sa wybory samorzadowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
55% nie musi byc, dla mnie wystarczy aby byla frekwencja 54% i wtedy $$$ , a pozatym co to za argument ze kiedys bylo tak , to teraz ma byc podobnie ??? wcale nie wlasnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
W 1989 roku frekwencja wyniosła 62%, a w 1993 52%! Od tego czasu za każdym razem magiczna linia 50% nie pękła i sporo do niej brakowało. Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!? Może mi ktoś podać racjonalną przesłankę za tym, że przez dwa lata społeczeństwo zmieniło się na tyle, żeby zanotować aż taki skok frekwencji! W 2005 uprawnionych do głosowania było 30 mln 229 tys. osób - poszło do urn 12 mln 226 tys. Jakim cudem teraz pójdzie głosować pond 3 mln więcej??? Under 55% to czysty pewniak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Frekwencja wg. betsson:
Wybory 2007 - Frekwencja Wyborcza: Zwycięzca Kursy ponizej 49.00% 3,15 49,00% - 52,00% 2,55 powyzej 52,00 2,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Uwaga!
Maly konkurs na zaklad wyborczy!
Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd ) i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.
Propozyjce prosze wysylac na moj priv.
pozdro
banik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
BET-AT-HOME wybory parlamentarne
Kto uzyska lepsze miejsce
LiD - PSL TYP 1 KURS 1.30 STAKE 10/10
Komentarzy nie bedzie :-) - komentowac to to posuniecie beda szefowie bet-at-home wobec kolesia ktory te kursy spłodził :-)
Nadmienie jeszcze tylko ze kurs wejsciowy wynosil 1.4 i po tymze kursie zagralem z przyjemnoscia cale moje konto u tego buka
zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
He he dobre Juz wycofali ????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jeszcze jest, ale tylko 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118 |
Niestety nie da rady wysłać prywatnej wiadomości Banikowi, ale ja bym chętnie widział zakład ktore wojewodztwo zanotuje najwyzsza frekwencje podczas tych wyborow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442 |
ja bym chcial jeszcze przestrzec tych co graja na zywciestwo PO.Dzisiejsza konferencja CBA wprowadzi sporo niejasnosci w elektorat PO.PIS powinien cos glosow zyskac PO stracic zobaczymy w jakich to bedzie proporcjach ale szykują sie nam w niedziele naprawde wielkie emocje, ja osobiście daje 50% szans obu partiom.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Też próbowałem do Banika wysłać priva, ale się nie da.
Musi trochę skrzynkę wyczyścić, bo pełna jest.
Natomiast widzę dobry zakład na Betsson:
Czy w nowym Sejmie powstanie koalicja rzadzaca PO-PIS?:
NIE: 1.40
Pamiętamy, że miała być taka koalicja już 2 lata temu, a gówno z tego wyszło. Po tych dwóch latach, wszystkim co się zdarzyło: wzajemnego zwalczania się, obwiniania o wszystko, wylewania pomyj i naprawdę wielu słowach, które padły - ja nie widzę możliwości powstania takiej koalicji. Do tego musiało by chyba dojść o rewolty w obu partiach - musieli by poodsuwać Kaczyńskich i Tuska od przywództwa w tych partiach, żeby takie coś było możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!? Under 55% to czysty pewniak  Jesli ktos ma namiar na zaklad " under 55% " ( frekwencja ) to niech da znac w jakim buku to moze skontruje jak sie by oplacalo. Jednak dalej jestem za tym ze bedzie Over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
W Krakowie generalnie odradzałbym Gowina, a za 1.4 to już w ogóle, Zioberek po 2.35 to spory value. w mixie od dluzszego czasu stoi po 2.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Pytanie brzmi nie czy zobaczymy over 55%, ale czy zobaczymy over 45%?!? Under 55% to czysty pewniak  Jesli ktos ma namiar na zaklad " under 55% " ( frekwencja ) to niech da znac w jakim buku to moze skontruje jak sie by oplacalo. Jednak dalej jestem za tym ze bedzie Over  STS ma under 55% po 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Panowie a gdzie mogę dokładnie zobaczeć spis list wyborczych??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
A tak poza tym to widzę świetne value na Jarka w Warszawie!
2 lata temu Kaczyński zebrał 171 tys. głosów i wyprzedził Hankę GW o 35 tysięcy! Donek zbierze więcej niż Hanka, ale nie aż tyle. PO otrzyma w stolicy większe poparcie od PiS-u, ale Tusk ma w partii Piterę, która 2 lata temu wywalczyła 40 tys. (i tak będzie zapewne teraz), a Jareczek w partii nie ma żadnej konkurencji.
Kurs na Kaczyńskiego 3.6
Podobnie rzecz się ma z Ziobrą! Jeżeli wygrał przewagą 50 tys. nad Rokitą to co dopiero nad Gowinem!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Hola, hola - może najpierw wypadałoby sprawdzić listy? Pitera startuje z pierwszego miejsca w Płocku. Ale to i tak raczej ma małe znaczenie, w Warszawie ciemnego ludu na szczęście nie ma aż tak dużo i Jaruś dostanie baty od Donalda, nie mniejsze od tych w debacie. 1.15, niby nic, ale pewne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|