|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
czy w expekcie tez wam biora powyzej 200 zl do akceptacji?? Chodzi o tym pis vs PO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Limit 200 zł w expekcie cienizna....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Gdzies w necie oprocz Unibetu, Expektu, Betssona i BaH sa zaklady na wybory?
Na teraz to chyba najlepsza opcja jest wygrana PO(1,8)+ wejscie do sejmu PSL(1.10) w Expekcie co daje AKo 1,98
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Pomiedzy Expektem a BAh jest surebet 2,86%
Expekt PO 1.80 Bah Pis 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest... Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest... Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze  Bo Brytyjczyków to nie interesuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Limit 200 zł w expekcie cienizna.... To bardzo wysoki ja miałem 30 złoty na to, że Samoobrona nie wejdzie do sejmu. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest... Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze  Bo Brytyjczyków to nie interesuje... Szkoda, bo zyski z prowizji mieliby większe niż na niektórych egzotycznych sportach w egzotycznych ligach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
napisalem do nich maila moze sie namysla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Gdzies w necie oprocz Unibetu, Expektu, Betssona i BaH sa zaklady na wybory?
Na teraz to chyba najlepsza opcja jest wygrana PO(1,8)+ wejscie do sejmu PSL(1.10) w Expekcie co daje AKo 1,98 Jeszcze bwin cos tam ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Expekt dorzucil jeszcze kilka zakladow procentowych.  Jak mi dojdzie kasiora na mb to sobie chyba zagram over4% dla Lpr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Szkoda ze wlasnie wyplacilem kase z bwin, po ladny kurs sie pojawil under 35,5 glosow na PiS 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ostatecznie under frekwencji połączony w dublu z Zychem przeciw Bosakowi. 2 lata temu Zych > 9000, przy >3000 Bosaka (choć należy cenić ten wynik, bo było to z pozycji numer 10). Niemniej jednak, wydaje mi się, że pozycja wewnątrz partyjna tej dwójki jest podobna, tj. obaj mogą liczyć na podobny % głosów oddanych na listę. Dodatkowo Bosakowi odejdzie część głosów na UPR-owców. Poparcie PSL było wyższe 2 lata temu, teraz różnica będzie jeszcze większa. Izi moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Bosak to może być czarny koń, bo występuje w Tańcu z Gwiazdami, przez co, co niedzielę jest na szklanym ekranie w śwetnej porze i dobrej oprawie. Nas to nie rusza, ale babki mogą się zasugerowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
E tam. To może mu pomóc co najwyżej w tym, że zgarnie większą pulę przewidzianą na LPR (choć głosów UPR-owców i tak nie zabierze), co i tak zakładam. Nie sądze by ktoś specjalnie zagłosował na LPR - ze względu na magie osobowości Bosaka  Zych 2 lata temu zebrał znaczną większość głosów PSL w okręgu i teraz będzie podobnie. A pula głosów PSL będzie wyższa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Uwaga!
Maly konkurs na zaklad wyborczy!
Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd ) i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.
Propozyjce prosze wysylac na moj priv.
pozdro
banik Dwa zaklady sa juz na stronie: Który z braci Kaczyńskich pierwszy przyjdzie do urn by zagłosować w wyborach parlamentarnych?Ile kobiet otrzyma mandat poselski po wyborach parlamentarnych? Zwyciazcy to tomo i RaJ2005. Gratuluje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
o to co mi odpisali z betfair: "Juz ponad miesiac temu nasza polska ekipa w Betfair zaproponowala zaoferowanie nowego rynku ' Wybory Parlamentarne w Polsce', jednakze pomysl ten zostal odrzucony z powodow prawnych. Prawnicy Betfair, po przeanalizowaniu prawa polskiego w kwestii zakladow na rynki specjalne, stwierdzili, ze zaproponowanie takiego rynku mogloby byc ryzykowne ze wzgledow prawych."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Frekwencja...
To jest tak: w mediach słyszymy, że ma być wysoka. Ok, czyli Kowalski sobie pomyśli, że skoro jest wysoka, to nie ma sensu iść i nie pójdzie.
Spora część osób będzie głosować w drodze z/do kościoła, te osoby zagłosują nawet, jak będzie -20 stopni. IMHO frekwencja nie przekroczy 50%.
Tusk w Warszawie przeciwko Kaczyńskiemu Jarkowi. Tu też bym upatrywał zwycięstwa Jarosława, bo warto po takim kursie. Nie wiem czy warszawiacy tak bardzo lubią Tuska, poza tym w Warszawie jest sporo studentów, nie wszyscy będą głosować w stolicy, za to moherowe babcie i dziadki tak. Warto spróbować zagrać na Kaczyńskiego, a 1.15 na Tuska to śmieszny kurs, dla samobójców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mam pytanie do osob ktore postawily zaklad w expie na Pis-Po.
W pending mam
"Law and Justice (PiS) Polish General Elections Which party will have more seats in Sejm " i typ 2 na PO.
Nie ma slowa w zakladzie o Platformie, mimo ze przed zlozeniem zakladu pisalo jeszcze Civil Platform. Obawiam sie czy przypadkiem nie ma to sluzyc do oszustwa ze strony buka. Kursy byly takie same i jak teraz udowodnic na kogo sie postawilo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
ja stawiam bardzo grubo jutro, ze samoobrona i lpr wejda do sejmu ;d Mimo, ze im tego nie zycze na to jest kurs prawie 8 ;d partie te maja dosc staly elektorat i nie sadze, zeby byly ponizej 5%. Chociaz byloby to moim marzeniem  LPR na bank wejdzie, UPR ich ciagnie jak cholera. Dodam do tego chyba lid > psl bo to tez pewniak tylko kursy mierne. Frekwencja ponad 55% zarty sobie stroicie?  wiecie w jakim kraju zyjemy? Kto chce sie ze mna zalozyc o to, ze bedzie nizej pisac na priv  Zrobimy kursy 2,00/2,00  Typu PO - PiS bym nie ruszal, loteria i kursy za niskie dla mnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|