Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 21 1 2 10 11 12 13 14 20 21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
czy w expekcie tez wam biora powyzej 200 zl do akceptacji?? Chodzi o tym pis vs PO

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Limit 200 zł w expekcie cienizna....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Gdzies w necie oprocz Unibetu, Expektu, Betssona i BaH sa zaklady na wybory?

Na teraz to chyba najlepsza opcja jest wygrana PO(1,8)+ wejscie do sejmu PSL(1.10) w Expekcie co daje AKo 1,98

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pomiedzy Expektem a BAh jest surebet 2,86%

Expekt PO 1.80
Bah Pis 2.40

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest...
Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by petre11
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest...
Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze laugh
Bo Brytyjczyków to nie interesuje...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by petre11
Limit 200 zł w expekcie cienizna....

To bardzo wysoki ja miałem 30 złoty na to, że Samoobrona nie wejdzie do sejmu.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by tomo
Originally Posted by petre11
W expekcie nie mozna laczyc dwoch typow na jednym kuponie. zreszta i tak smieszny limit 200 zl jest...
Dla mnie niezrozumiale jest czemu betfair nie ma wyborow w ofercie.. Zaraz chyba do nich napisze laugh
Bo Brytyjczyków to nie interesuje...

Szkoda, bo zyski z prowizji mieliby większe niż na niektórych egzotycznych sportach w egzotycznych ligach.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
napisalem do nich maila moze sie namysla wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Logan
Gdzies w necie oprocz Unibetu, Expektu, Betssona i BaH sa zaklady na wybory?

Na teraz to chyba najlepsza opcja jest wygrana PO(1,8)+ wejscie do sejmu PSL(1.10) w Expekcie co daje AKo 1,98


Jeszcze bwin cos tam ma laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Expekt dorzucil jeszcze kilka zakladow procentowych. smile

Jak mi dojdzie kasiora na mb to sobie chyba zagram over4% dla Lpr.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Szkoda ze wlasnie wyplacilem kase z bwin, po ladny kurs sie pojawil under 35,5 glosow na PiS 2.20

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ostatecznie under frekwencji połączony w dublu z Zychem przeciw Bosakowi. 2 lata temu Zych > 9000, przy >3000 Bosaka (choć należy cenić ten wynik, bo było to z pozycji numer 10). Niemniej jednak, wydaje mi się, że pozycja wewnątrz partyjna tej dwójki jest podobna, tj. obaj mogą liczyć na podobny % głosów oddanych na listę. Dodatkowo Bosakowi odejdzie część głosów na UPR-owców. Poparcie PSL było wyższe 2 lata temu, teraz różnica będzie jeszcze większa. Izi moim zdaniem.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Bosak to może być czarny koń, bo występuje w Tańcu z Gwiazdami, przez co, co niedzielę jest na szklanym ekranie w śwetnej porze i dobrej oprawie. Nas to nie rusza, ale babki mogą się zasugerowac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
E tam. To może mu pomóc co najwyżej w tym, że zgarnie większą pulę przewidzianą na LPR (choć głosów UPR-owców i tak nie zabierze), co i tak zakładam. Nie sądze by ktoś specjalnie zagłosował na LPR - ze względu na magie osobowości Bosaka smile

Zych 2 lata temu zebrał znaczną większość głosów PSL w okręgu i teraz będzie podobnie. A pula głosów PSL będzie wyższa.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Banik
Uwaga!

Maly konkurs na zaklad wyborczy!

Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd )
i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.

Propozyjce prosze wysylac na moj priv.

pozdro

banik


Dwa zaklady sa juz na stronie:

Który z braci Kaczyńskich pierwszy przyjdzie do urn by zagłosować w wyborach parlamentarnych?

Ile kobiet otrzyma mandat poselski po wyborach parlamentarnych?

Zwyciazcy to tomo i RaJ2005.

Gratuluje!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
o to co mi odpisali z betfair:
"Juz ponad miesiac temu nasza polska ekipa w Betfair zaproponowala zaoferowanie nowego rynku ' Wybory Parlamentarne w Polsce', jednakze pomysl ten zostal odrzucony z powodow prawnych. Prawnicy Betfair, po przeanalizowaniu prawa polskiego w kwestii zakladow na rynki specjalne, stwierdzili, ze zaproponowanie takiego rynku mogloby byc ryzykowne ze wzgledow prawych."

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Frekwencja...

To jest tak: w mediach słyszymy, że ma być wysoka.
Ok, czyli Kowalski sobie pomyśli, że skoro jest wysoka, to nie ma sensu iść i nie pójdzie.

Spora część osób będzie głosować w drodze z/do kościoła, te osoby zagłosują nawet, jak będzie -20 stopni.
IMHO frekwencja nie przekroczy 50%.

Tusk w Warszawie przeciwko Kaczyńskiemu Jarkowi. Tu też bym upatrywał zwycięstwa Jarosława, bo warto po takim kursie. Nie wiem czy warszawiacy tak bardzo lubią Tuska, poza tym w Warszawie jest sporo studentów, nie wszyscy będą głosować w stolicy, za to moherowe babcie i dziadki tak. Warto spróbować zagrać na Kaczyńskiego, a 1.15 na Tuska to śmieszny kurs, dla samobójców.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam pytanie do osob ktore postawily zaklad w expie na Pis-Po.

W pending mam

"Law and Justice (PiS)
Polish General Elections
Which party will have more seats in Sejm " i typ 2 na PO.

Nie ma slowa w zakladzie o Platformie, mimo ze przed zlozeniem zakladu pisalo jeszcze Civil Platform. Obawiam sie czy przypadkiem nie ma to sluzyc do oszustwa ze strony buka. Kursy byly takie same i jak teraz udowodnic na kogo sie postawilo?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
ja stawiam bardzo grubo jutro, ze samoobrona i lpr wejda do sejmu ;d

Mimo, ze im tego nie zycze na to jest kurs prawie 8 ;d
partie te maja dosc staly elektorat i nie sadze, zeby byly ponizej 5%. Chociaz byloby to moim marzeniem laugh
LPR na bank wejdzie, UPR ich ciagnie jak cholera.

Dodam do tego chyba lid > psl bo to tez pewniak tylko kursy mierne.

Frekwencja ponad 55% zarty sobie stroicie? laugh wiecie w jakim kraju zyjemy? Kto chce sie ze mna zalozyc o to, ze bedzie nizej pisac na priv laugh Zrobimy kursy 2,00/2,00 wink

Typu PO - PiS bym nie ruszal, loteria i kursy za niskie dla mnie laugh

Strona 12 z 21 1 2 10 11 12 13 14 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1