Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#168714 13/09/2003 13:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
Jakies pomysly na dzisiaj? Wydaje mi sie, ze kurs na Mosleya jest troche przesadzony...

Bonus: Unibet
#168715 13/09/2003 16:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Moze warto zagrac w expekcie ponizej 10.5 rundy @ 2.80!

#168716 13/09/2003 16:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
WITAM !

Dzis oskar DE LA HOYA wygra kurs w gb 1.41

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#168717 13/09/2003 22:16
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
WYGRA I TO PEWNIE TAK MI SIE WYDAJE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

MOZE NOKAUT BEDZIE !!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#168718 14/09/2003 10:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Witam !
Gratuluje zwyciestwa Mosleyowi, byłes zdecydowanie lepszy !!!

SHANE MOSLEY respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

IVAN Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#168719 04/10/2003 21:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A jak obstawiacie, kto wygra:

Toney James - Hollyfield Evander - Waga ciężka 2.15 - 1.60 - kursy z expektu

#168720 05/10/2003 03:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
za 4 godzinki taki ciekawy pojedynek bokserski a tu nikt nie stawia?
Nie wierzę!
Typerzy boksu odzywajcie się, niech wstapi w was duch walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#168721 05/10/2003 04:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Holyfield zmiazdzy swojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#168722 05/10/2003 04:34
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jest gdzieś live dzisiejsza walka?

#168723 05/10/2003 06:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4

#168724 05/10/2003 07:17
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb]Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4[/qb]
dzięki,wypas,że walczka na tvp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (oby tylko Tiger nie komentował i te jego ojoj)

#168725 05/10/2003 07:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

#168726 05/10/2003 08:51
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb]
czyżby superkozak ringu mr.Paleta?

#168727 08/10/2003 02:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
jest jakaś ciekawa walka na przestrzenia tygodnia taką która można by było obstawiać w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#168728 08/10/2003 16:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb]
czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb]
czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#168729 08/10/2003 23:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb]
czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb]
czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
hmm...tego nie pamietam ale ten co komentowal to pamietam tez ze chcial sie bic z tym,no jak on ma ,no ten co po jajach bije?

#168730 09/10/2003 04:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
To chyba ten co pobił taksówkarza w Sopocie a jego walki w ringu trwają krócej od skoków Adama M.

#168731 09/10/2003 13:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
Szkoda... nieprzyjemnie sie to czyta, wspolczuje Wam, ze smiejecie sie z Andrzeja Goloty.

Dzieci - nikt nie uczynil tyle dobrego dla polskiego boksu, co on i nikt nigdy nie osiagnal tyle w boksie zawodowym co on - swego czasu byl najlepszym bialym bokserem na swiecie - komu z polakow kiedykolwiek placono miliony dolarow za stoczenie walki? tylko prosze Was nie mowcie mi o michalczewskim, bo to nie jest prawdziwy bokser...

#168732 09/10/2003 15:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Mkozi ja sie z tego nie smieje tylko placze, a pozatym ja mowie o tym jak on ma Salami hmm ,no ten lysy A o tym co bije po jajach to nic doniego niemam niech dalej bije po jachach to moze mu setki milionow dolarow beda oferowac , ale czy jest taki sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#168733 10/10/2003 13:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
Zrozum - to, ze ktos w dwoch walkach w karierze (z 40-stu) uderzyl przeciwnika w jaja, to nie znaczy, ze zawsze to robi. Ludzie wlasnie uwielbiaja wymyslac przydomki, np."ten co bije w jaja" - dla mnie jest to bez sensu.
A jesli chodzi o Salete - to nawet nie chce mi sie o nim rozmawiac, przeciez to nie jest forum
"balet"...


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1