|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
Jakies pomysly na dzisiaj? Wydaje mi sie, ze kurs na Mosleya jest troche przesadzony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Moze warto zagrac w expekcie ponizej 10.5 rundy @ 2.80!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
WITAM !
Dzis oskar DE LA HOYA wygra kurs w gb 1.41
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
WYGRA I TO PEWNIE TAK MI SIE WYDAJE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
MOZE NOKAUT BEDZIE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Witam ! Gratuluje zwyciestwa Mosleyowi, byłes zdecydowanie lepszy !!!
SHANE MOSLEY respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
IVAN Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A jak obstawiacie, kto wygra:
Toney James - Hollyfield Evander - Waga ciężka 2.15 - 1.60 - kursy z expektu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
za 4 godzinki taki ciekawy pojedynek bokserski a tu nikt nie stawia? Nie wierzę! Typerzy boksu odzywajcie się, niech wstapi w was duch walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Holyfield zmiazdzy swojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
jest gdzieś live dzisiejsza walka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]: [qb]Wlasnie sie zaczelo na TVP1 bezposrednia relacja ale wyjda gdzies po 4[/qb] dzięki,wypas,że walczka na tvp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (oby tylko Tiger nie komentował i te jego ojoj)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb] czyżby superkozak ringu mr.Paleta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
jest jakaś ciekawa walka na przestrzenia tygodnia taką która można by było obstawiać w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb] Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb] czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb] czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał gryzonko: [qb] Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb] Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) komentuje ten co komurki reklamuje czy tam karty chipowe ten co ma nazwisko podobne do Salami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))[/qb] czyżby superkozak ringu mr.Paleta?[/qb] czyzby chodziło o kolege który swojego czasu zarobił ostry nokaut od holenderskiego robotnika budowlanego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] hmm...tego nie pamietam ale ten co komentowal to pamietam tez ze chcial sie bic z tym,no jak on ma ,no ten co po jajach bije?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
To chyba ten co pobił taksówkarza w Sopocie a jego walki w ringu trwają krócej od skoków Adama M.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104 |
Szkoda... nieprzyjemnie sie to czyta, wspolczuje Wam, ze smiejecie sie z Andrzeja Goloty.
Dzieci - nikt nie uczynil tyle dobrego dla polskiego boksu, co on i nikt nigdy nie osiagnal tyle w boksie zawodowym co on - swego czasu byl najlepszym bialym bokserem na swiecie - komu z polakow kiedykolwiek placono miliony dolarow za stoczenie walki? tylko prosze Was nie mowcie mi o michalczewskim, bo to nie jest prawdziwy bokser...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Mkozi ja sie z tego nie smieje tylko placze, a pozatym ja mowie o tym jak on ma Salami hmm ,no ten lysy A o tym co bije po jajach to nic doniego niemam niech dalej bije po jachach to moze mu setki milionow dolarow beda oferowac , ale czy jest taki sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 104 |
Zrozum - to, ze ktos w dwoch walkach w karierze (z 40-stu) uderzyl przeciwnika w jaja, to nie znaczy, ze zawsze to robi. Ludzie wlasnie uwielbiaja wymyslac przydomki, np."ten co bije w jaja" - dla mnie jest to bez sensu. A jesli chodzi o Salete - to nawet nie chce mi sie o nim rozmawiac, przeciez to nie jest forum "balet"...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|