Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
[Linked Image] vs [Linked Image]


typ: -6,5 ASK RIGA

kurs: 1.952

stawka: 7/10

buk: PINNACLE


Dzisiaj spróbujemy zarobić na lidze bałtyckiej. Gospodarze w pierwszej kolejce ulegli Lietuvosovi Rytas, natomiast przyjezdni z Rygi liderują w tabeli. ASK Ryga to drużyna naszpikowana obcokrajowcami, mają bardzo mocny pierwszy skład oraz dobrych zmienników. Przechodząc do dzisiejszego pojedynku. Powiem tak... estońskie media podają, że uwaga Kalev zagra bez trenera Veselina Matica (pogrzeb ojca). Ciągle kontuzjowany jest uwaga Rait Keerles, ale największym problemem będzie brak uwaga Kristjana Kangura (statystyka [bckalev.ee]) .

źródła:
http://www.bbl-forum.net/viewtopic.php?t=206
http://www.epl.ee/sport/404081

Uważam, że to duże osłabienie i minusowy spread na gości będzie dobrym rozwiązaniem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
Post deleted by sebkos

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Post deleted by sebkos

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
[Linked Image] vs [Linked Image]

PAOK słabo zaczął ten nowy sezon przegrali 3 z 3 spotkań dwóm spotkaniom się nie dziwię bo grali z PAO i OLY ale trzecie spotkanie z Marousii przegrane aż 13 pkt to coś musi być nie tak w tym zespole widać, że są w dołku mam nadzieję, że Larissa będzie w stanie to wykorzystać jak do tej pory na koncie mają jedno zwycięstwo w ostatniej kolejce pokonali Rethimno i sądzę, że tym samym przełamali złą passę. Larissa jak na razie gra lepiej mądrze w ataku (chociaż mogliby popracować trochę na celnością) i skutecznie w obronie. Gamebookers oferuje nam handicap +7,5 na gości myślę, że powinno to wystarczyć na PAOK.

Larissa +7,5 @1,85 gamebookers

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Do ciekawego spotkania dojdzie dzis w Toruniu gdzie w zenskiej ekstraklasie Katrzynki podejmowac beda Lodzki LKS. Obydwie ekipy spotkaly sie w tym tuygdoniu i wtedy na wlansym parkiecie lepsze o 2pkt okazaly sie Lodzianki. AZS jak do tej pory nei wygral jeszcze spotkania choc jak sie popatrzy na skald wydaje sie to niemozliwe. Dzis nadarza sie okazja do pierwszej wygranej. Okazja ktorej Torunianki raczej nie zaprzepaszcza. Potencjal obu ekip podobny, choc Torun wydaje sie troszke mocniejszy do teog dochodzi atut wlasnego parkeitu wiec powinna byc wyrgana Katarzynek po dobrym kusie

Kilka slow na temat roznych meczy mozna rowneiz rpzeczyatc na moim blogu:www.krisbet.blox.pl

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
[Linked Image] vs [Linked Image]



typ: +12,5 BANVIT

kurs: 1.85

stawka: 7/10

buk: GAMEBOOKERS


Banvitspor (3-4) - Efes Pilsen (4-3)
Dzisiaj proponuję plusowy handicap na Banvita.

1) Uraz Drew Nicholasa (Efes), którego doznał w środowym spotkaniu przeciwko Lietuvosovi Wilno. Za pewne dzisiaj Drew zagra ale Blatt myśli i nie będzie w pełni z niego korzystał.
2) W zeszłym sezonie gospodarze grali z Efesem w Play Off, przegrali 0-2, ale na własnym terenie walczyli i przegrali różnicą 7 punktów (84-91). Co ciekawe w sezonie zasadniczym także ulegli 7oma punktami (64-71).
3) Banvit koncentruje się tylko na lidze. Trener dzisiaj tak zmotywuje chłopaków by na 100% powalczyli z utytułowanym rywalem, bo szansa jest. Natomiast Efes gra w TBL i Eurolidze. Podopieczni Blatta mogą odczuwać zmęczenie. W zeszłą środę wygrali bardzo ciężki mecz w Wilnie, a już w tą środę udadzą do Grecji, gdzie zmierzą się z zawsze mocnym u siebie Arisem.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
[Linked Image] vs [Linked Image]


typ: UNDER 149,5

kurs: 1.90

stawka: 7/10

buk: VCBET


Grecka liga to twarda obrona, stąd też ten typ. Aris większość akcji gra po ~20 sekund. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Zresztą w Grecji mówi się, że będzie to zacięty pojedynek. Koszykarze Arisu chcą podtrzymać zwycięską passę w lidze. Dimitris Tsaldaris (Aris) mówi, wiemy że dzisiejsze spotkanie będzie trudne, ponieważ Panellinios to ambitna drużyna. Dodaje, że liczy na wsparcie kibiców. Moim zdaniem szykuje się ciężki do oglądania mecz.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
przypominam, ze jutro o 17:30 w finlandi swietny mecz smile

ToPo - Tarmo, w skladzie godpodarzy, obecnie najlepszej ekipy tej ligi zagra Scottie Pipen smile
expekt przygotowal fajne zaklady miedzy innymi czy Scottie bedzie mial triple double, ile bedzie mial zbiorek i ile punktow,
mysle, ze smialo mozna zagrac over 16,5 pkt, w tej lidze sa szybkie akcje i dodatkowo sporo pilek bedzie szlo do Pippena i powinien ustukac te 17 punktow, handi na mecz pomimo, ze wysokie ToPo powinno przeskoczyc z latwoscia

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Liberec - Brno A Plus ZS 2 kurs 2.06 prof
Ostatnia druzyna cZeskiej ligi (bilans 3w-16l) zmierzy sie z grającym wmiare równo (na wyjazdach 5w-5l) teamem z Brna i mysle ze KURS jest wart ryzyka!!!




Początek godzina 18.00

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie patrz na to, ze Liberec ma fatalny bilans, miesiac temu do druzyny przyszedl Wooten, zagral narazie w 5 meczach, ale w kazdym bardzo dobrze, niestety nic nie udalo sie wygrac, bo grali ciezkie mecze, dodakowo wyjazdy, zauwaz tez, ze w bukach w necie to A+ jest faworytem, a w bukach "czeskich", ktore jakby nie patrzec analitykow maja lepszych dla swojej ligi faworytem jest Liberec, kurs na gosci w profku (ktory jest czeskim bukiem) jest nie ukrywam, bardzo dobry, ale ja tu bardziej widze przelamanie zlej passy Liberca, bo A+ w niczym nie przypomina juz druzyny z zeszlego sezonu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dodatkowo dziś w Libercu kolejny nowy grajek zadebiutuje - Joseph R. Enright (208-F/C-83, college: St.Francis,PA)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
czemu na ural perm jest taki kurs

moze ktos wie

ural perm u siebie 7w 2l - dynamo moscov reg. na wyjazdach 3w 2l

kurs na perm okolo 2.70

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Rosja , 10.02 , godz. 11:00
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Rostov over 161 @1.901 Pinn

w meczach z udziałem gospodarzy linia 161 przekraczana jest regularnie ... wyjatkiem był ostatni mecz ligowy z Primorje kiedy to rzucili wspolnie 157 pkt ...
jezeli chodzi o zdobycze punktowe ekipy z Rostova to sa duzo skromniejsze ... popatrzmy jednak na H2H z ostatnich dwoch sezonow
Rostov-Nowosibirsk 172,163
Nowosibirsk-Rostov 187, ???
papa

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Beºiktas - Efes Pilsen 1 @1.60 - Interwetten

Można jeszcze zagrać w kilku bukach.

Nicholas, Wright and Woods zostali odsunięci od składu i nie zagrają w dzisiejszym meczu derbowym. Besiktas ostatnio w wysokiej formie, nie powinien mieć problemów z rozbitą drużyną Efesu. Mecz o 13:00

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Liga Rumuńska - Women
ICM Arad - CST Alexandria

Zna ktoś może wynik tego spotkania, było dzisiaj o godzinie 9.00 rozegrane.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
http://www.frbaschet.ro/ tu bedzie wynik....ale o 9 rano to one napewno nie graly

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by yaaho
http://www.frbaschet.ro/ tu bedzie wynik....ale o 9 rano to one napewno nie graly

Dzięki, chyba grają teraz.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Koszykarze wicemistrza Euroligi Maccabi Elite Tel Awiw nie zdobyli mistrzostwa Izraela. W jedynym meczu finałowym niespodziewanie przegrali z Hapoelem Holon 72:73.

Zespół Maccabi został zdetronizowany po raz pierwszy od 15 lat.

shocked

ktoś mi powie jak to możliwe ?!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Originally Posted by Baqu
Koszykarze wicemistrza Euroligi Maccabi Elite Tel Awiw nie zdobyli mistrzostwa Izraela. W jedynym meczu finałowym niespodziewanie przegrali z Hapoelem Holon 72:73.

Zespół Maccabi został zdetronizowany po raz pierwszy od 15 lat.

shocked

ktoś mi powie jak to możliwe ?!

a msz sklad teho maccabi holon? boze to dopiero sensacja:)

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
1 Moran Roth
2 Chester Simmons
3 Eric Campbell
4 Chris Watosn
5 Elton Brown

W piatce sa sami Amerykanie, ja znam tylko Erica bo gral we Francji w Le Mans, Simmonsa wzieli z Gran Canarii a Wastona z Belgii. Rezerwy przecietne, znow 4 Amerykanow: Washam, Dixon, Tucker i Lexer na Izraelskim paszporcie.

Dla mnie SZOK!

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1