|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] typ: -6,5 ASK RIGAkurs: 1.952stawka: 7/10buk: PINNACLE Dzisiaj spróbujemy zarobić na lidze bałtyckiej. Gospodarze w pierwszej kolejce ulegli Lietuvosovi Rytas, natomiast przyjezdni z Rygi liderują w tabeli. ASK Ryga to drużyna naszpikowana obcokrajowcami, mają bardzo mocny pierwszy skład oraz dobrych zmienników. Przechodząc do dzisiejszego pojedynku. Powiem tak... estońskie media podają, że Kalev zagra bez trenera Veselina Matica (pogrzeb ojca). Ciągle kontuzjowany jest Rait Keerles, ale największym problemem będzie brak Kristjana Kangura (statystyka [bckalev.ee]) .
źródła: http://www.bbl-forum.net/viewtopic.php?t=206 http://www.epl.ee/sport/404081
Uważam, że to duże osłabienie i minusowy spread na gości będzie dobrym rozwiązaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] PAOK słabo zaczął ten nowy sezon przegrali 3 z 3 spotkań dwóm spotkaniom się nie dziwię bo grali z PAO i OLY ale trzecie spotkanie z Marousii przegrane aż 13 pkt to coś musi być nie tak w tym zespole widać, że są w dołku mam nadzieję, że Larissa będzie w stanie to wykorzystać jak do tej pory na koncie mają jedno zwycięstwo w ostatniej kolejce pokonali Rethimno i sądzę, że tym samym przełamali złą passę. Larissa jak na razie gra lepiej mądrze w ataku (chociaż mogliby popracować trochę na celnością) i skutecznie w obronie. Gamebookers oferuje nam handicap +7,5 na gości myślę, że powinno to wystarczyć na PAOK. Larissa +7,5 @1,85 gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Do ciekawego spotkania dojdzie dzis w Toruniu gdzie w zenskiej ekstraklasie Katrzynki podejmowac beda Lodzki LKS. Obydwie ekipy spotkaly sie w tym tuygdoniu i wtedy na wlansym parkiecie lepsze o 2pkt okazaly sie Lodzianki. AZS jak do tej pory nei wygral jeszcze spotkania choc jak sie popatrzy na skald wydaje sie to niemozliwe. Dzis nadarza sie okazja do pierwszej wygranej. Okazja ktorej Torunianki raczej nie zaprzepaszcza. Potencjal obu ekip podobny, choc Torun wydaje sie troszke mocniejszy do teog dochodzi atut wlasnego parkeitu wiec powinna byc wyrgana Katarzynek po dobrym kusie
Kilka slow na temat roznych meczy mozna rowneiz rpzeczyatc na moim blogu:www.krisbet.blox.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] typ: +12,5 BANVITkurs: 1.85stawka: 7/10buk: GAMEBOOKERS Banvitspor (3-4) - Efes Pilsen (4-3) Dzisiaj proponuję plusowy handicap na Banvita.
1) Uraz Drew Nicholasa (Efes), którego doznał w środowym spotkaniu przeciwko Lietuvosovi Wilno. Za pewne dzisiaj Drew zagra ale Blatt myśli i nie będzie w pełni z niego korzystał. 2) W zeszłym sezonie gospodarze grali z Efesem w Play Off, przegrali 0-2, ale na własnym terenie walczyli i przegrali różnicą 7 punktów (84-91). Co ciekawe w sezonie zasadniczym także ulegli 7oma punktami (64-71). 3) Banvit koncentruje się tylko na lidze. Trener dzisiaj tak zmotywuje chłopaków by na 100% powalczyli z utytułowanym rywalem, bo szansa jest. Natomiast Efes gra w TBL i Eurolidze. Podopieczni Blatta mogą odczuwać zmęczenie. W zeszłą środę wygrali bardzo ciężki mecz w Wilnie, a już w tą środę udadzą do Grecji, gdzie zmierzą się z zawsze mocnym u siebie Arisem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[ Linked Image] vs [ Linked Image] typ: UNDER 149,5kurs: 1.90stawka: 7/10buk: VCBET Grecka liga to twarda obrona, stąd też ten typ. Aris większość akcji gra po ~20 sekund. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Zresztą w Grecji mówi się, że będzie to zacięty pojedynek. Koszykarze Arisu chcą podtrzymać zwycięską passę w lidze. Dimitris Tsaldaris (Aris) mówi, wiemy że dzisiejsze spotkanie będzie trudne, ponieważ Panellinios to ambitna drużyna. Dodaje, że liczy na wsparcie kibiców. Moim zdaniem szykuje się ciężki do oglądania mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
przypominam, ze jutro o 17:30 w finlandi swietny mecz ToPo - Tarmo, w skladzie godpodarzy, obecnie najlepszej ekipy tej ligi zagra Scottie Pipen  expekt przygotowal fajne zaklady miedzy innymi czy Scottie bedzie mial triple double, ile bedzie mial zbiorek i ile punktow, mysle, ze smialo mozna zagrac over 16,5 pkt, w tej lidze sa szybkie akcje i dodatkowo sporo pilek bedzie szlo do Pippena i powinien ustukac te 17 punktow, handi na mecz pomimo, ze wysokie ToPo powinno przeskoczyc z latwoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
Liberec - Brno A Plus ZS 2 kurs 2.06 prof Ostatnia druzyna cZeskiej ligi (bilans 3w-16l) zmierzy sie z grającym wmiare równo (na wyjazdach 5w-5l) teamem z Brna i mysle ze KURS jest wart ryzyka!!!
Początek godzina 18.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie patrz na to, ze Liberec ma fatalny bilans, miesiac temu do druzyny przyszedl Wooten, zagral narazie w 5 meczach, ale w kazdym bardzo dobrze, niestety nic nie udalo sie wygrac, bo grali ciezkie mecze, dodakowo wyjazdy, zauwaz tez, ze w bukach w necie to A+ jest faworytem, a w bukach "czeskich", ktore jakby nie patrzec analitykow maja lepszych dla swojej ligi faworytem jest Liberec, kurs na gosci w profku (ktory jest czeskim bukiem) jest nie ukrywam, bardzo dobry, ale ja tu bardziej widze przelamanie zlej passy Liberca, bo A+ w niczym nie przypomina juz druzyny z zeszlego sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dodatkowo dziś w Libercu kolejny nowy grajek zadebiutuje - Joseph R. Enright (208-F/C-83, college: St.Francis,PA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
czemu na ural perm jest taki kurs
moze ktos wie
ural perm u siebie 7w 2l - dynamo moscov reg. na wyjazdach 3w 2l
kurs na perm okolo 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Rosja , 10.02 , godz. 11:00 Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Rostov over 161 @1.901 Pinn w meczach z udziałem gospodarzy linia 161 przekraczana jest regularnie ... wyjatkiem był ostatni mecz ligowy z Primorje kiedy to rzucili wspolnie 157 pkt ... jezeli chodzi o zdobycze punktowe ekipy z Rostova to sa duzo skromniejsze ... popatrzmy jednak na H2H z ostatnich dwoch sezonow Rostov-Nowosibirsk 172,163 Nowosibirsk-Rostov 187, ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Beºiktas - Efes Pilsen 1 @1.60 - Interwetten
Można jeszcze zagrać w kilku bukach.
Nicholas, Wright and Woods zostali odsunięci od składu i nie zagrają w dzisiejszym meczu derbowym. Besiktas ostatnio w wysokiej formie, nie powinien mieć problemów z rozbitą drużyną Efesu. Mecz o 13:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Liga Rumuńska - Women ICM Arad - CST Alexandria
Zna ktoś może wynik tego spotkania, było dzisiaj o godzinie 9.00 rozegrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
http://www.frbaschet.ro/ tu bedzie wynik....ale o 9 rano to one napewno nie graly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Dzięki, chyba grają teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Koszykarze wicemistrza Euroligi Maccabi Elite Tel Awiw nie zdobyli mistrzostwa Izraela. W jedynym meczu finałowym niespodziewanie przegrali z Hapoelem Holon 72:73. Zespół Maccabi został zdetronizowany po raz pierwszy od 15 lat.  ktoś mi powie jak to możliwe ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
Koszykarze wicemistrza Euroligi Maccabi Elite Tel Awiw nie zdobyli mistrzostwa Izraela. W jedynym meczu finałowym niespodziewanie przegrali z Hapoelem Holon 72:73. Zespół Maccabi został zdetronizowany po raz pierwszy od 15 lat.  ktoś mi powie jak to możliwe ?! a msz sklad teho maccabi holon? boze to dopiero sensacja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
1 Moran Roth 2 Chester Simmons 3 Eric Campbell 4 Chris Watosn 5 Elton Brown
W piatce sa sami Amerykanie, ja znam tylko Erica bo gral we Francji w Le Mans, Simmonsa wzieli z Gran Canarii a Wastona z Belgii. Rezerwy przecietne, znow 4 Amerykanow: Washam, Dixon, Tucker i Lexer na Izraelskim paszporcie.
Dla mnie SZOK!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|