Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zmarcin, gdzie są właśnie zakłady head-to-head na różne miasta?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Powiedzcie mi zatem dlaczego kursy na frekwencję w totomixie wyglądają tak:

mniej niż 43,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
44,00-46,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
47,00-49,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
50,00-52,99 (frekwencja wyborcza) 4.50 (19 paź 19:30)
53,00 i więcej (frekwencja wyborcza) 1.85 (19 paź 19:30)

Dlaczego najniższy zdecydowanie kurs jest na frekwencję powyżej 53%??? Jak pokazuje historia, pogoda i inne argumenty już wymienione wszystko wskazuje na niską frekwencję. A buki nie są aż tak głupie, żeby o tym nie wiedzieć. Nie rozumiem tego, ale można ładnego surebeta ustrzelić stawiając na pierwsze cztery typy.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Originally Posted by Krompa
Granie overa frekwencji to liczenie na cud, skoro tylko raz, w 89 roku zaglosowalo w parlamentarnych 62%, w kazdych kolejnych ponizej 55%:
2005: 40.57%
2001: 46.29%
1997: 47.93%
1993: 52.08%
1991: 43.20%
1989: 62%

Dodajac emigracje zarobkowa, wejscie w pule uprawnionych rocznikow nizu demograficznego oraz zla prognoze pogody, marzenie o over 55% to czysta utopia. STS daje prezent na under po 1.80, a ludzie nie korzystaja. Dziwne.

nie korzystaja a zarazem maja glowe na karku bo nie ma z czego korzystac smile

ja czekam do soboty jak wzrosnie kurs na udnder 55% to akurat zagram i do tego cos dorzuce tak aby miesc skontrowane smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Conrad
Zmarcin, gdzie są właśnie zakłady head-to-head na różne miasta?


W STS są zakłady na te same okręgi wyborcze i jeden zakład na kandydatki z różnych okręgów, nie wiem czy o to Ci chodziło.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by pgsupertoto
ja czekam do soboty jak wzrosnie kurs na udnder 55% to akurat zagram i do tego cos dorzuce tak aby miesc skontrowane smile



A zakłady przyjmują do piątku, powodzenia! laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
no wlasnie teraz widze na millenium, to piatek tez dobry....

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Originally Posted by boher
Powiedzcie mi zatem dlaczego kursy na frekwencję w totomixie wyglądają tak:

mniej niż 43,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
44,00-46,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
47,00-49,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30)
50,00-52,99 (frekwencja wyborcza) 4.50 (19 paź 19:30)
53,00 i więcej (frekwencja wyborcza) 1.85 (19 paź 19:30)

Dlaczego najniższy zdecydowanie kurs jest na frekwencję powyżej 53%??? Jak pokazuje historia, pogoda i inne argumenty już wymienione wszystko wskazuje na niską frekwencję. A buki nie są aż tak głupie, żeby o tym nie wiedzieć. Nie rozumiem tego, ale można ładnego surebeta ustrzelić stawiając na pierwsze cztery typy.

Nie dziwi, ze spadal over 53% przy middlu z STS-owskim under 55%. I tak Milenium zarobi.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Spodobal mi sie pojedynek Grabarczyk - Olejniczak na tego drugiego jzu ktos tutaj wspominal ze dwa lata temu byla miazga na korzysc Olejniczaka no i Olejniczak startuje z numerem 1 Grabarczyk z nr3. Martwi mnei tylko obecnosc Millera i to ze moze on odebrac glosy Olejniczakowi. Co wy o tym myslicie bo kurs 1,75 wygalda dosc fajnie tymbardizje w dublu z unerem frekwencji:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by Krompa
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy.

tylko problem jest taki ze MIlenium to cioty i nie przyjmuja zakladow pojedynczych powyzej 500 zl trzeba glosno o tym mowic bo klient chcial grac grubo w Milenium to mu przyjeli takie stawki ze smiech a jeszcze z kursem zjechali akurat bylem swiadkiem tego jak gosc dzwonil i pytal czy moze puscic to odmowili zalosne

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Originally Posted by Krompa
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy.

nie zarobia tylko straca !!!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Cos dla Was "underowcy" :

"Duże zainteresowanie wyborami

Zainteresowanie tegorocznymi wyborami do Sejmu i Senatu jest znacznie większe niż przed wszystkimi poprzednimi wyborami parlamentarnymi w ciągu ostatnich 10 lat - podkreśla CBOS. Obecnie 65% ankietowanych deklaruje, że interesuje się wyborami (w tym 21% - zdecydowanie).

Na tydzień przed wyborami chęć wzięcia udziału deklaruje aż 71% uprawnionych do głosowania. Dalsze 14% jeszcze się nad tym zastanawia, a tylko 16 proc. odrzuca możliwość uczestniczenia w tym głosowaniu.

Według CBOS, na tydzień przed głosowaniem blisko co piąty Polak deklarujący chęć udziału w wyborach (18%) jeszcze nie wie na jaką partię lub koalicję będzie głosować. "

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Daaaawno nie grałem w STS, więc mam pytanko za ile mi przyjmią singla na under 55%??

Ja w pełni się zgodze z polskimgnomem i Krompa. Jak jeden z kolegów podał tylko raz frekewncja przekroczyła tę bariere - w 1989 r. (62%) . Wtedy to było pierwsze głosowanie w Polsce i mobilizacja była wielka. Od 1993 roku frekwencja spada w dół przy kolejnych wyborach (patrz post Krompa). To samo się ma w wyborach Prezydenckich, które cieszą się większym zainteresowaniem niż parlamentarne, ale jak pisałem tu tez jest gorzej niż dawniej. Zobaczmy:
1990 60.60 %
1995 64.70 %
2000 61.12 %
2005 50.99 % !!

Do tego dodajmy wspomnianą już emigracje, z tego co przeglądałem za granicą Polski pracuje ponad milion obywateli (pracuje = powyżej 18 lat = uprawniony do głosowanie) Milion to ok. 6-7% uprawnionych do głosowania. Ktoś pisał, że za granicami ma głosować tylko ok. 70 tys. !!
Ciekawy fakt zauważyl także jeden z userów że tydzień później jest długi weekend i gro studentów własnie wtedy przyjedzie do domu.
Wcześniej już wspomniałem o niepełnosprawnych (2 mln to daje ok. 12 %)
To, że sondaże pokazują coraz większą przewage PO też moim zdaniem wpłynie na frekwencje. Wiadomo że elektorat PiSu jest twardy i raczej nikt nei odejdzie i mało kto się do nich nagle przekona. Wyraźnie widać, że politycy PiSu nie chcą przekonać do siebie tylko prubuje pokazac żeby NIE głosować na PO czy LiD. Jeśli w piątek PO w sondarzach będzie prowadził różnicą 5-8 % to nie będzie aż takiego ciśnienia.
Jeszcze wróce do ludzi masowo głosujących po mszy. Ile chodzi teraz ludzi do kościoła a ile teraz - coraz mniej.

Dla mnie under 55 % to peffka

Takzę jeszcze raz zapytam za jaką kwotą mogą to mi przyjąc w STS bo tam nie gram??

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
No juz powiedziane zostalo duzo w tej kwestii. Z wszystkich sondazy te frekwencyjne obarczone sa najwiekszymi bledami statystycznymi. Ja osobiscie nie widze matematycznych przeslanek ku overowi, Ty pqsupertoto jestes przekonany, ze over padnie. Zobaczymy w niedziele. End of story. Pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Limity 100 zl na kupon, ale przypuszczam, ze "na telefon" przyjma sporo. Sam upchnalem duzo, choc z dokladkami.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
No bo wiekszosc z Was kieruje sie tym co bylo kiedys w poprzednich latach, oby Was to nie zgubilo. To tyle.

W sondazach juz ponoc jest remis miedzy PO i PiS.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
drfocus przyjma za ile bedziesz chcial bo po telefonicznym uzgodnieniu akurat STS przyjmuje mysle ze 3 tys ze spokojem

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Powiem krótko i na temat PIS po kursie 2 to jest w tej chwili prezent pod choinkę tak samo jak LID powyżej 15%

Zapraszam na strone pgb.org.pl najlepszy i najbardziej prawdziwy sondaz o tych cyferek róznice będa kilku (3-4) procent max

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
w BAHu na PiS to jest dopiero prezent, tylko ciekawe ile ten kurs jeszcze tam powisi laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
oczywiscie kurs @3

Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1