|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zmarcin, gdzie są właśnie zakłady head-to-head na różne miasta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231 |
Powiedzcie mi zatem dlaczego kursy na frekwencję w totomixie wyglądają tak:
mniej niż 43,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 44,00-46,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 47,00-49,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 50,00-52,99 (frekwencja wyborcza) 4.50 (19 paź 19:30) 53,00 i więcej (frekwencja wyborcza) 1.85 (19 paź 19:30)
Dlaczego najniższy zdecydowanie kurs jest na frekwencję powyżej 53%??? Jak pokazuje historia, pogoda i inne argumenty już wymienione wszystko wskazuje na niską frekwencję. A buki nie są aż tak głupie, żeby o tym nie wiedzieć. Nie rozumiem tego, ale można ładnego surebeta ustrzelić stawiając na pierwsze cztery typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
Granie overa frekwencji to liczenie na cud, skoro tylko raz, w 89 roku zaglosowalo w parlamentarnych 62%, w kazdych kolejnych ponizej 55%: 2005: 40.57% 2001: 46.29% 1997: 47.93% 1993: 52.08% 1991: 43.20% 1989: 62%
Dodajac emigracje zarobkowa, wejscie w pule uprawnionych rocznikow nizu demograficznego oraz zla prognoze pogody, marzenie o over 55% to czysta utopia. STS daje prezent na under po 1.80, a ludzie nie korzystaja. Dziwne. nie korzystaja a zarazem maja glowe na karku bo nie ma z czego korzystac ja czekam do soboty jak wzrosnie kurs na udnder 55% to akurat zagram i do tego cos dorzuce tak aby miesc skontrowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Zmarcin, gdzie są właśnie zakłady head-to-head na różne miasta? W STS są zakłady na te same okręgi wyborcze i jeden zakład na kandydatki z różnych okręgów, nie wiem czy o to Ci chodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
ja czekam do soboty jak wzrosnie kurs na udnder 55% to akurat zagram i do tego cos dorzuce tak aby miesc skontrowane  A zakłady przyjmują do piątku, powodzenia! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
no wlasnie teraz widze na millenium, to piatek tez dobry....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Powiedzcie mi zatem dlaczego kursy na frekwencję w totomixie wyglądają tak:
mniej niż 43,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 44,00-46,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 47,00-49,99 (frekwencja wyborcza) 5.00 (19 paź 19:30) 50,00-52,99 (frekwencja wyborcza) 4.50 (19 paź 19:30) 53,00 i więcej (frekwencja wyborcza) 1.85 (19 paź 19:30)
Dlaczego najniższy zdecydowanie kurs jest na frekwencję powyżej 53%??? Jak pokazuje historia, pogoda i inne argumenty już wymienione wszystko wskazuje na niską frekwencję. A buki nie są aż tak głupie, żeby o tym nie wiedzieć. Nie rozumiem tego, ale można ładnego surebeta ustrzelić stawiając na pierwsze cztery typy. Nie dziwi, ze spadal over 53% przy middlu z STS-owskim under 55%. I tak Milenium zarobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Spodobal mi sie pojedynek Grabarczyk - Olejniczak na tego drugiego jzu ktos tutaj wspominal ze dwa lata temu byla miazga na korzysc Olejniczaka no i Olejniczak startuje z numerem 1 Grabarczyk z nr3. Martwi mnei tylko obecnosc Millera i to ze moze on odebrac glosy Olejniczakowi. Co wy o tym myslicie bo kurs 1,75 wygalda dosc fajnie tymbardizje w dublu z unerem frekwencji:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy. tylko problem jest taki ze MIlenium to cioty i nie przyjmuja zakladow pojedynczych powyzej 500 zl trzeba glosno o tym mowic bo klient chcial grac grubo w Milenium to mu przyjeli takie stawki ze smiech a jeszcze z kursem zjechali akurat bylem swiadkiem tego jak gosc dzwonil i pytal czy moze puscic to odmowili zalosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
A to z mixa kursy, Milenium zreszta podobnie. Obie firmy zarobia ladnie, przyjmujac te overy. nie zarobia tylko straca !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
Cos dla Was "underowcy" :
"Duże zainteresowanie wyborami
Zainteresowanie tegorocznymi wyborami do Sejmu i Senatu jest znacznie większe niż przed wszystkimi poprzednimi wyborami parlamentarnymi w ciągu ostatnich 10 lat - podkreśla CBOS. Obecnie 65% ankietowanych deklaruje, że interesuje się wyborami (w tym 21% - zdecydowanie).
Na tydzień przed wyborami chęć wzięcia udziału deklaruje aż 71% uprawnionych do głosowania. Dalsze 14% jeszcze się nad tym zastanawia, a tylko 16 proc. odrzuca możliwość uczestniczenia w tym głosowaniu.
Według CBOS, na tydzień przed głosowaniem blisko co piąty Polak deklarujący chęć udziału w wyborach (18%) jeszcze nie wie na jaką partię lub koalicję będzie głosować. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Daaaawno nie grałem w STS, więc mam pytanko za ile mi przyjmią singla na under 55%??
Ja w pełni się zgodze z polskimgnomem i Krompa. Jak jeden z kolegów podał tylko raz frekewncja przekroczyła tę bariere - w 1989 r. (62%) . Wtedy to było pierwsze głosowanie w Polsce i mobilizacja była wielka. Od 1993 roku frekwencja spada w dół przy kolejnych wyborach (patrz post Krompa). To samo się ma w wyborach Prezydenckich, które cieszą się większym zainteresowaniem niż parlamentarne, ale jak pisałem tu tez jest gorzej niż dawniej. Zobaczmy: 1990 60.60 % 1995 64.70 % 2000 61.12 % 2005 50.99 % !!
Do tego dodajmy wspomnianą już emigracje, z tego co przeglądałem za granicą Polski pracuje ponad milion obywateli (pracuje = powyżej 18 lat = uprawniony do głosowanie) Milion to ok. 6-7% uprawnionych do głosowania. Ktoś pisał, że za granicami ma głosować tylko ok. 70 tys. !! Ciekawy fakt zauważyl także jeden z userów że tydzień później jest długi weekend i gro studentów własnie wtedy przyjedzie do domu. Wcześniej już wspomniałem o niepełnosprawnych (2 mln to daje ok. 12 %) To, że sondaże pokazują coraz większą przewage PO też moim zdaniem wpłynie na frekwencje. Wiadomo że elektorat PiSu jest twardy i raczej nikt nei odejdzie i mało kto się do nich nagle przekona. Wyraźnie widać, że politycy PiSu nie chcą przekonać do siebie tylko prubuje pokazac żeby NIE głosować na PO czy LiD. Jeśli w piątek PO w sondarzach będzie prowadził różnicą 5-8 % to nie będzie aż takiego ciśnienia. Jeszcze wróce do ludzi masowo głosujących po mszy. Ile chodzi teraz ludzi do kościoła a ile teraz - coraz mniej.
Dla mnie under 55 % to peffka
Takzę jeszcze raz zapytam za jaką kwotą mogą to mi przyjąc w STS bo tam nie gram??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
No juz powiedziane zostalo duzo w tej kwestii. Z wszystkich sondazy te frekwencyjne obarczone sa najwiekszymi bledami statystycznymi. Ja osobiscie nie widze matematycznych przeslanek ku overowi, Ty pqsupertoto jestes przekonany, ze over padnie. Zobaczymy w niedziele. End of story. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Limity 100 zl na kupon, ale przypuszczam, ze "na telefon" przyjma sporo. Sam upchnalem duzo, choc z dokladkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64 |
No bo wiekszosc z Was kieruje sie tym co bylo kiedys w poprzednich latach, oby Was to nie zgubilo. To tyle.
W sondazach juz ponoc jest remis miedzy PO i PiS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
drfocus przyjma za ile bedziesz chcial bo po telefonicznym uzgodnieniu akurat STS przyjmuje mysle ze 3 tys ze spokojem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Powiem krótko i na temat PIS po kursie 2 to jest w tej chwili prezent pod choinkę tak samo jak LID powyżej 15%
Zapraszam na strone pgb.org.pl najlepszy i najbardziej prawdziwy sondaz o tych cyferek róznice będa kilku (3-4) procent max
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
w BAHu na PiS to jest dopiero prezent, tylko ciekawe ile ten kurs jeszcze tam powisi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|