|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!
a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!
Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
wiadomo - bo te wygrane to jeden wielki przekręt z strony bahu, tak naprawdę drobne kwoty zgarniają a te większe idą do martwych dusz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!
a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!
Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly ano ochrona jesli nie wiesz co to - zajrzyj w google
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
HAGIi nie badz taki tepak, chyba ze jestes z PISu... co ma liczby jakies (co nikt nie wie, jaka osoba sie kryje pod tymi cyframi)do nazwiska??
pewnie pracujecie wszyscy dla BAH i macie kase do podzialu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
A wiec jaszur to kłamca - co za leszcz.. odwolalem złe słowa na temat bah i znowu je musze uaktywnic -  bah to oszusci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Pomysl kriku81, ile jest takich osob ktore po podaniu calego numeru zaczna logowac sie z blednymi haslami  Konto wtedy napewno zostanie zablokowane.. wiec jak najbardziej rozumiem stanowisko bah.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie Twoj interes gdzie pracujemy tyle ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!
a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!
Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly ja bym sobie nie zyczyl, zeby ktos znal moje loginy do bukow...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Sorka, że tak zwodziłem, ale przed dłuższy czas widocznie było na rękę BAHowi, że ktoś pochwalił się wygraną, bo ja także nie wierzę że to idzie na jakieś rzeczywiste konto. 32 osoby pod rząd i nikt nie trafił  Byłem ciekaw reakcji po moim screenie, a tu przez długi czas nic. Jeszcze taki HAGIi co by życzył by zablokowali konto, skoro sam pracuje dla BAHu by sprawdził w minutę, że to wszystko lipne, heeh. Życzę miłego wieczorka  Nie ufajcie screenom !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie 32, tylko 64 osoby...bo jest po 50 euro dziennie, a nie 100...jak dla mnie nawet jakby 1000 osob z rzedu nie zalogowalo sie to by bylo cos normalnego, jak sie ma takie zlodziejskie kursy to szkoda wpisywac adres tego buka, sam sie dziwie, ze tam ktos wogole gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40 |
Sorka, że tak zwodziłem, ale przed dłuższy czas widocznie było na rękę BAHowi, że ktoś pochwalił się wygraną, bo ja także nie wierzę że to idzie na jakieś rzeczywiste konto. 32 osoby pod rząd i nikt nie trafił  Byłem ciekaw reakcji po moim screenie, a tu przez długi czas nic. Jeszcze taki HAGIi co by życzył by zablokowali konto, skoro sam pracuje dla BAHu by sprawdził w minutę, że to wszystko lipne, heeh. Życzę miłego wieczorka  Nie ufajcie screenom !!!!!!!! Nie wierze ze nic nie dostales od baha za taka zajebista akcje z tym screenem, mysle ze mogli ci podeslac bona na 5 PLN na maila obrot standardowo 3x Good Lock.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Kumpel był wylosowany jak było chyba 1700, inicjały i nr się zgadzały , tyle że zauważył to 2 dni później  Promocja jest dla nieaktywnych użytkowników,gdyby tak nie było to ich promocja nie miałaby sensu bo o to w tym chodzi żeby ludzie sie logowali i sprawdzali, a użytkownicy aktywni zazwyczaj i tak logują sie po kilka razy w tygodniu. Kriku skończ biadolić, to nie byłeś Ty i tyle, a gdy słucham o przekrętach ze strony Bah to zaczynam się śmiać, jeszcze nie słyszałem o kimś kogo oszukali. Buk pewny, kursy mizerne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Czy wymagany jest jakis obrot po otrzymaniu bonu urodzinowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
chyba typowy,czyli 3x obrót bonem.głowy nie dam sobie uciąć,ale tak mi siedzi w głowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293 |
Ile razy można w BaH bezplatnie wyplacać kasę w miesiącu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
temat ludzi losowanych powraca jak bumerang  co jakis czas slysze ze bah celowo losuje "nieaktywnych" klientow. tylko co to tak naprawde znaczy? przeciez nie musze sie logowac zeby sprawdzic na kogo wypada danego dnia. jak dla mnie to wiekszosc jest nieaktywna, bo malo kto gra aktywnie u buka ktory ma takie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
Bon urodzinowy dostaje kazdy?? bo kolegas sie skarzy ze nie dostal  hehe to pytam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
a widza moje IP jak tylko patrze na oferte nie logujac sie? bo jesli tak to moj plan spalil na panewce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ile trwa mniej więcej wypłata z programu partnerskiego na konto gracza ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|