Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!

a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!

Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
wiadomo - bo te wygrane to jeden wielki przekręt z strony bahu, tak naprawdę drobne kwoty zgarniają a te większe idą do martwych dusz:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by kriku81
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!

a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!

Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly


ano ochrona
jesli nie wiesz co to - zajrzyj w google

HAGIi #1692268 19/10/2007 02:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
HAGIi nie badz taki tepak, chyba ze jestes z PISu...
co ma liczby jakies (co nikt nie wie, jaka osoba sie kryje pod tymi cyframi)do nazwiska??

pewnie pracujecie wszyscy dla BAH i macie kase do podzialu

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
A wiec jaszur to kłamca - co za leszcz..
odwolalem złe słowa na temat bah i znowu je musze uaktywnic - puke bah to oszusci
laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Pomysl kriku81, ile jest takich osob ktore po podaniu calego numeru zaczna logowac sie z blednymi haslami smile Konto wtedy napewno zostanie zablokowane.. wiec jak najbardziej rozumiem stanowisko bah.

dondo #1692281 19/10/2007 02:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie Twoj interes gdzie pracujemy

tyle ode mnie smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by kriku81
jaka ochrona???pieprzenie kotka za pomoca mlotka!!

a kto ma wiedziec ze np Kaczor ma nr 123523. a ziobro 1231245?tego nikt nie wie!!!

Ja i tak w to nie wierze, zeby w ciagu 2 sekund 2 osoby o tych samych inicjalach sie zalogowaly

ja bym sobie nie zyczyl, zeby ktos znal moje loginy do bukow...

yaaho #1692441 19/10/2007 03:25
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Sorka, że tak zwodziłem, ale przed dłuższy czas widocznie było na rękę BAHowi, że ktoś pochwalił się wygraną, bo ja także nie wierzę że to idzie na jakieś rzeczywiste konto. 32 osoby pod rząd i nikt nie trafił laugh

Byłem ciekaw reakcji po moim screenie, a tu przez długi czas nic.
Jeszcze taki HAGIi co by życzył by zablokowali konto, skoro sam pracuje dla BAHu by sprawdził w minutę, że to wszystko lipne, heeh.
Życzę miłego wieczorka papa
Nie ufajcie screenom !!!!!!!!

jaszur #1692517 19/10/2007 03:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie 32, tylko 64 osoby...bo jest po 50 euro dziennie, a nie 100...jak dla mnie nawet jakby 1000 osob z rzedu nie zalogowalo sie to by bylo cos normalnego, jak sie ma takie zlodziejskie kursy to szkoda wpisywac adres tego buka, sam sie dziwie, ze tam ktos wogole gra...

jaszur #1692988 19/10/2007 05:21
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40
Originally Posted by jaszur
Sorka, że tak zwodziłem, ale przed dłuższy czas widocznie było na rękę BAHowi, że ktoś pochwalił się wygraną, bo ja także nie wierzę że to idzie na jakieś rzeczywiste konto. 32 osoby pod rząd i nikt nie trafił laugh

Byłem ciekaw reakcji po moim screenie, a tu przez długi czas nic.
Jeszcze taki HAGIi co by życzył by zablokowali konto, skoro sam pracuje dla BAHu by sprawdził w minutę, że to wszystko lipne, heeh.
Życzę miłego wieczorka papa
Nie ufajcie screenom !!!!!!!!


Nie wierze ze nic nie dostales od baha za taka zajebista akcje z tym screenem, mysle ze mogli ci podeslac bona na 5 PLN na maila obrot standardowo 3x Good Lock.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Kumpel był wylosowany jak było chyba 1700, inicjały i nr się zgadzały , tyle że zauważył to 2 dni później smile Promocja jest dla nieaktywnych użytkowników,gdyby tak nie było to ich promocja nie miałaby sensu bo o to w tym chodzi żeby ludzie sie logowali i sprawdzali, a użytkownicy aktywni zazwyczaj i tak logują sie po kilka razy w tygodniu.

Kriku skończ biadolić, to nie byłeś Ty i tyle, a gdy słucham o przekrętach ze strony Bah to zaczynam się śmiać, jeszcze nie słyszałem o kimś kogo oszukali.
Buk pewny, kursy mizerne.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Czy wymagany jest jakis obrot po otrzymaniu bonu urodzinowego?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
chyba typowy,czyli 3x obrót bonem.głowy nie dam sobie uciąć,ale tak mi siedzi w głowie

Kacpro #1726402 30/10/2007 04:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
Ile razy można w BaH bezplatnie wyplacać kasę w miesiącu ???

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
temat ludzi losowanych powraca jak bumerang smile co jakis czas slysze ze bah celowo losuje "nieaktywnych" klientow. tylko co to tak naprawde znaczy? przeciez nie musze sie logowac zeby sprawdzic na kogo wypada danego dnia. jak dla mnie to wiekszosc jest nieaktywna, bo malo kto gra aktywnie u buka ktory ma takie kursy tongue

barciu #1727046 30/10/2007 14:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 293
patrza po IP

Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
Bon urodzinowy dostaje kazdy?? bo kolegas sie skarzy ze nie dostal smile hehe to pytam

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by banan881
patrza po IP

a widza moje IP jak tylko patrze na oferte nie logujac sie?
bo jesli tak to moj plan spalil na panewce tongue

żyła #1733604 01/11/2007 22:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ile trwa mniej więcej wypłata z programu partnerskiego na konto gracza ?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1