Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#170864 07/04/2004 11:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
Nom, Hendry jest bardzo pewny. :-)
Wczoraj Higgins i Hann słabo zagrali. :/

Bonus: Unibet
#170865 07/04/2004 17:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
wie ktos który mecz będzie live na eurosporcie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170866 08/04/2004 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
podajcie stronkę na której można znaleźć wyniki za snookera. Z góry dzięki

#170867 08/04/2004 01:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12

#170868 08/04/2004 03:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Po tym co dzis zaprezentowal hunter stawiam na niego za stawke 9,0 na gb na zwyciestwo...uwazam ze moze zagrozic mu jedynie s.hendry...o'sullivan nie jest w swojej najlepszej formie...a kurs na huntera przy jego dyspozycji naprawde wart ryzyka...
na jutro:
o'sullivan (mala stawka niestety)
williams

#170869 08/04/2004 12:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
Czy Williams da radę?

#170870 08/04/2004 17:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
S
sh4 Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
wczoraj faworyci nie zawiedli, ja będę dalej stawiał na Hendry'ego i Huntera.
z dzisiejszych meczy O'Salivan, Williams powinien sobie poradzić chociaż Mark King ostatnio również w dobrej dyspozycji.

#170871 08/04/2004 17:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
wie ktos jaki mecz bedzie na eurosporcie???

#170872 08/04/2004 20:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
a wieczorkiem jak dla mnie stuprocentlony:
hunter
s.hendry
zdrowko...

#170873 08/04/2004 22:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]Po tym co dzis zaprezentowal hunter stawiam na niego za stawke 9,0 na gb na zwyciestwo...uwazam ze moze zagrozic mu jedynie s.hendry...o'sullivan nie jest w swojej najlepszej formie...a kurs na huntera przy jego dyspozycji naprawde wart ryzyka...
na jutro:
o'sullivan (mala stawka niestety)
williams[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chociaz williams z problemami na 5-4...nastepna runda juz raczej bez niego...

#170874 08/04/2004 22:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Williams wtopil 5-4

#170875 08/04/2004 22:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
Quote
Oryginalnie wysłał qwasek:
[qb]Williams wtopil 5-4[/qb]
raczej odwrotnie

#170876 08/04/2004 23:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Williams wygral i dobrze bo na niego postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#170877 09/04/2004 04:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
S
sh4 Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
no dzis 2/2, zastanawialem sie rano tez nad zwyciestwem Ebdona, ale expekt zdjął go chyba z oferty a pozniej neta mi zabrali i z wieczornych par nic nie zagralem, a szkoda bo Hunter i Doherty ladnie wygrali.
w 1/4 pary już bardziej wyrównane:

Mark Willimas - Peter Ebdon
Jimmy White - Ian McCulloch (1)
Ronnie O'Sullivan - Paul Hunter :eek:
Ken Doherty - Steven Hendry (2)

ktos ogladal moze ostatnio jakis meczyk Williamsa ??? bo Ebdona oglądałem w Irish Masters i wg mnie jest w stanie powalczyć o zwycięstwo.
jeśli chodzi o pojedynek Ronniego z Hunterem to chyba jednak no bet, po tym co pokazał Hunter, jest on w stanie wygrac cały turniej, a O'Sallivan popełnił w dotychczasowych meczach sporo błędów.
poza tym Jimmy White, i Hendry - to są moje wstępne typy.

#170878 09/04/2004 13:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
Witam.

Ken Doherty - Steven Hendry - no bet.

Ja nie wiem czy można tak gładko stawiać na Hendrego. Wczoraj Doherty pokazał, że jest w formie robiąć breaka 145.

Jimmy White - Ian McCulloch (1)

Tu się zgadzam, Jimmy powinien wygrać.

Mark Willimas - Peter Ebdon (1)

#170879 09/04/2004 15:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
Witam

Mark Willimas - Peter Ebdon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jimmy White - Ian McCulloch (1)
Ronnie O'Sullivan - Paul Hunter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ken Doherty - Steven Hendry (2)

2 pojedynki są raczej pewne,chociaż Hendry nie porywa,za to Williams "wrócił wczoraj z dalekiej podróży", z taką grą daleko nie zajdzie
hit dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> O'Sullivan - Hunter -skłaniałbym się ku 2-Hunter gra rewelacyjnie,O'Sullivan pomału się rozkręca-mam nadzieję że będzie transmisja z tego pojedynku

#170880 09/04/2004 18:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
kurde znowu nie wiadomo ktore mecz beda w telewizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#170881 09/04/2004 21:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
wieczorem transmisja z meczu O'Sullivana

#170882 09/04/2004 22:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
A ja mam takie pytanko postawilem w 5 frejmie na
zwyciestwo Williamsa(11493904 09 Apr 04 16:59 CET single 1.70 Williams M. v Ebdon P. Williams M. to w @ 1.70 0.50 0.00 lost )
i pisze ze niby Ebdon wygral 5 frejma a z tego co do przerwy bylo 1-3 dla Ebdona po przeriwie 2-3 byl stan czyli 5 frejma williams wygral ......
czzegos tu nierozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170883 09/04/2004 23:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
Quote
Oryginalnie wysłał kopernik:
[qb]A ja mam takie pytanko postawilem w 5 frejmie na
zwyciestwo Williamsa(11493904 09 Apr 04 16:59 CET single 1.70 Williams M. v Ebdon P. Williams M. to w @ 1.70 0.50 0.00 lost )
i pisze ze niby Ebdon wygral 5 frejma a z tego co do przerwy bylo 1-3 dla Ebdona po przeriwie 2-3 byl stan czyli 5 frejma williams wygral ......
czzegos tu nierozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Moze nie postawiles na wygrana konkretnie w 5 frejmie a na koncowe zwyciestwo williamsa, a moze jesli to GB to kolejna juz dzisiaj ich pomylka. Ja dzisiaj postawilem na Liverpool to score w meczu z Arsenalem, i bylo 4:2 wiec Liverpool zdobyl 2 bramki a ja dostalem sms ze przegralem. Prawie pisalem do nich maila w tej sprawie jak otrzymalem drugiego ze wygralem i kasa pojawila sie na koncie wiec moze ty tez masz pomylke i sie zorientuja lub bedziesz musial do nich napisac.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1