|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12 |
Nom, Hendry jest bardzo pewny. :-) Wczoraj Higgins i Hann słabo zagrali. :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
wie ktos który mecz będzie live na eurosporcie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
podajcie stronkę na której można znaleźć wyniki za snookera. Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Po tym co dzis zaprezentowal hunter stawiam na niego za stawke 9,0 na gb na zwyciestwo...uwazam ze moze zagrozic mu jedynie s.hendry...o'sullivan nie jest w swojej najlepszej formie...a kurs na huntera przy jego dyspozycji naprawde wart ryzyka... na jutro: o'sullivan (mala stawka niestety) williams
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127 |
wczoraj faworyci nie zawiedli, ja będę dalej stawiał na Hendry'ego i Huntera. z dzisiejszych meczy O'Salivan, Williams powinien sobie poradzić chociaż Mark King ostatnio również w dobrej dyspozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
wie ktos jaki mecz bedzie na eurosporcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
a wieczorkiem jak dla mnie stuprocentlony: hunter s.hendry zdrowko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]Po tym co dzis zaprezentowal hunter stawiam na niego za stawke 9,0 na gb na zwyciestwo...uwazam ze moze zagrozic mu jedynie s.hendry...o'sullivan nie jest w swojej najlepszej formie...a kurs na huntera przy jego dyspozycji naprawde wart ryzyka... na jutro: o'sullivan (mala stawka niestety) williams[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chociaz williams z problemami na 5-4...nastepna runda juz raczej bez niego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367 |
Oryginalnie wysłał qwasek: [qb]Williams wtopil 5-4[/qb] raczej odwrotnie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Williams wygral i dobrze bo na niego postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127 |
no dzis 2/2, zastanawialem sie rano tez nad zwyciestwem Ebdona, ale expekt zdjął go chyba z oferty a pozniej neta mi zabrali i z wieczornych par nic nie zagralem, a szkoda bo Hunter i Doherty ladnie wygrali. w 1/4 pary już bardziej wyrównane:
Mark Willimas - Peter Ebdon Jimmy White - Ian McCulloch (1) Ronnie O'Sullivan - Paul Hunter :eek: Ken Doherty - Steven Hendry (2)
ktos ogladal moze ostatnio jakis meczyk Williamsa ??? bo Ebdona oglądałem w Irish Masters i wg mnie jest w stanie powalczyć o zwycięstwo. jeśli chodzi o pojedynek Ronniego z Hunterem to chyba jednak no bet, po tym co pokazał Hunter, jest on w stanie wygrac cały turniej, a O'Sallivan popełnił w dotychczasowych meczach sporo błędów. poza tym Jimmy White, i Hendry - to są moje wstępne typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 12 |
Witam.
Ken Doherty - Steven Hendry - no bet.
Ja nie wiem czy można tak gładko stawiać na Hendrego. Wczoraj Doherty pokazał, że jest w formie robiąć breaka 145.
Jimmy White - Ian McCulloch (1)
Tu się zgadzam, Jimmy powinien wygrać.
Mark Willimas - Peter Ebdon (1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Witam
Mark Willimas - Peter Ebdon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jimmy White - Ian McCulloch (1) Ronnie O'Sullivan - Paul Hunter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ken Doherty - Steven Hendry (2)
2 pojedynki są raczej pewne,chociaż Hendry nie porywa,za to Williams "wrócił wczoraj z dalekiej podróży", z taką grą daleko nie zajdzie hit dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> O'Sullivan - Hunter -skłaniałbym się ku 2-Hunter gra rewelacyjnie,O'Sullivan pomału się rozkręca-mam nadzieję że będzie transmisja z tego pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
kurde znowu nie wiadomo ktore mecz beda w telewizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
wieczorem transmisja z meczu O'Sullivana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188 |
A ja mam takie pytanko postawilem w 5 frejmie na zwyciestwo Williamsa(11493904 09 Apr 04 16:59 CET single 1.70 Williams M. v Ebdon P. Williams M. to w @ 1.70 0.50 0.00 lost ) i pisze ze niby Ebdon wygral 5 frejma a z tego co do przerwy bylo 1-3 dla Ebdona po przeriwie 2-3 byl stan czyli 5 frejma williams wygral ...... czzegos tu nierozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
Oryginalnie wysłał kopernik: [qb]A ja mam takie pytanko postawilem w 5 frejmie na zwyciestwo Williamsa(11493904 09 Apr 04 16:59 CET single 1.70 Williams M. v Ebdon P. Williams M. to w @ 1.70 0.50 0.00 lost ) i pisze ze niby Ebdon wygral 5 frejma a z tego co do przerwy bylo 1-3 dla Ebdona po przeriwie 2-3 byl stan czyli 5 frejma williams wygral ...... czzegos tu nierozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Moze nie postawiles na wygrana konkretnie w 5 frejmie a na koncowe zwyciestwo williamsa, a moze jesli to GB to kolejna juz dzisiaj ich pomylka. Ja dzisiaj postawilem na Liverpool to score w meczu z Arsenalem, i bylo 4:2 wiec Liverpool zdobyl 2 bramki a ja dostalem sms ze przegralem. Prawie pisalem do nich maila w tej sprawie jak otrzymalem drugiego ze wygralem i kasa pojawila sie na koncie wiec moze ty tez masz pomylke i sie zorientuja lub bedziesz musial do nich napisac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka