Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#171045 17/04/2004 23:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 248
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 248
noi dzis rozpoczynaja sie MŚ... moimi glownymi faworytami sa Hunter i O'Sullivan, lecz Docherty i Ebdon mogą namieszać...

kursy na najlepszych sa narazie bardzo smieszne (oscyluja w granicach 1.1), ale im dalej pojdzie turniej, tym kursy beda wieksze.

analitycy z toto-mix'a (snooka gram tam, bo w naziemnych chyba tylko tam jest...) przechodza sami siebie... najnizsze kursy na O'Sullivana i Huntera, reszta czolowki tak po 1.15-1.3, ale na Steva Daviesa daja juz 1.7 :eek:

trzeba korzystac z takich kursow...

powodzenia i zapraszam do dyskusji

Bonus: Unibet
#171046 18/04/2004 18:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Jeśli interesuje Cię Davis to w expekt masz kurs 1,85

#171047 19/04/2004 12:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
a co sadzicie o pojedynku Jimmy White - Barry Pinches??1.35 3.00

#171048 19/04/2004 14:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Jak na początek mistrzostw to sporo już niespodzianek, jednak myślę że dziś:

Peter Ebdon - Ian McCulloch 1 (1,25)
Jimmy White - Barry Pinches 1 (1,35)

powinny wejść... 69% zysku z tych dwóch pozycji kusi, ale co do snookera to można powiedzieć że jestem typerem raczkującym więc dobrze by było gryby wypowiedzieli się specjaliści

#171049 19/04/2004 15:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113

#171050 19/04/2004 17:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Peter Ebdon - Ian McCulloch narazie 2 wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171051 19/04/2004 18:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
a co dzis myslicie o kingu ?

#171052 19/04/2004 19:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104

#171053 19/04/2004 22:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Wie ktoś o której zaczyna dziś King? I ile w ogóle trwa taki mecz na tych mistrzostwach, bo coś mi się zdaje, że chyba kupe godzin i King dziś nie skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FUCK!
I do ilu wygranych fremów w końcu oni grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#171054 19/04/2004 22:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
graja do 10 wygranych fremow, dzisiaj nie skoncza, bo pojedynki sa rozkladane na 2 dni! niestety troche to jest wkurzajace!

#171055 19/04/2004 22:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]graja do 10 wygranych fremow, dzisiaj nie skoncza, bo pojedynki sa rozkladane na 2 dni! niestety troche to jest wkurzajace![/qb]
Tak myślałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FUCK. Teraz się w.kur.wiłem na maxa! Miałem kupon tylko na dziś mieć!!! Nie gram więcej tego snookera.
A jest taka możliwość, że skończą dziś? Jak np. by wygrał 10:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#171056 19/04/2004 23:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Powie mi ktoś czy jest jakaś nadzieja, że King dziś skończy, bo tylko go brakuje mi do wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#171057 20/04/2004 00:06
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na bank NIE, dzis grają tylko 9 lub 8 fremów o ile się nie myle!

#171058 20/04/2004 11:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
sorka ze z takim glupim pytaniem , ale czy wynik Kinga 5:4 jezt wynikiem koncowym ?? jezeli nie to kiedy mozna sie tego wyniku spodziewac i jak upatrujecie jego szanse na zwyciestwo ? pzdr

#171059 20/04/2004 13:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
nie jest wynikiem końcowym - dziś będzie dokończony i jeśli sięnie mylę to w sesji wieczornej, a co do szans to nie będę sięwypowiadał bo na Ebdonie wczoraj utopiłem trochę kasy - nie znam się :rolleyes:

#171060 20/04/2004 15:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
Dott - King - dokończenie 0 14:30 naszego czasu, link do live ktoś podał powyżej.

#171061 20/04/2004 18:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Polecam do zagrania w GB parę Ronnie O'Sullivan - Stephen Maguire 2 +4,5.

Maguire w marcu rozegrał świetny turniej European Open na Malcie który wygrał. Pokonał tam takie asy jak S.Lee, J.Higgins, P.Ebdon, J.White i moim zdaniem ma bardzo duże szanse na ugranie 7/8 frejmów.

Pozdr.

#171062 21/04/2004 17:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Quote
Oryginalnie wysłał lorder:
[qb]Polecam do zagrania w GB parę Ronnie O'Sullivan - Stephen Maguire 2 +4,5.

Maguire w marcu rozegrał świetny turniej European Open na Malcie który wygrał. Pokonał tam takie asy jak S.Lee, J.Higgins, P.Ebdon, J.White i moim zdaniem ma bardzo duże szanse na ugranie 7/8 frejmów.

Pozdr.[/qb]
Ale nerwy były, przed chwilą Maguire zdobył 6 frejm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171063 22/04/2004 15:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
W Expekcie ciężko coś wygrać, nie ma ustawionych handicapów.
Z par dostępnych na teraz kursy są śmiesznie niskie. I tak wg mnie:
Williams - Perry 1 bez wachania
Dott - Higgins 2 z małym oporem
Nendry - Pinches 1 bez najmniejszego wachania
Łączny kurs to bodajże 1,40
Z kategorii :4gw: :
McManus - McCulloch 1

I z kategorii bomba:
O,Sullivan - Hicks 2 @8,50

Pozdrawiam

#171064 25/04/2004 23:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Chłopaki, mam pytanie trochę z innej beczki i potrzebuje szybkiej odpowiedzi: gra ktoś z was w tą grę 3D Billards ze strony Eurosportu?? bo chodzi mi o kwestię gry Online- jak chce się zalogować to wyskakuje, że nie może połączyć się z serwerem i coś o firewall! Mam Net przez sieć osiedlową i podejrzewam, że muszę iść do administratora i on powinien odblokować mi jakiś port. No właśnie, jaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pomóżcie pilnie!!!

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1