|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 248 |
noi dzis rozpoczynaja sie MŚ... moimi glownymi faworytami sa Hunter i O'Sullivan, lecz Docherty i Ebdon mogą namieszać...
kursy na najlepszych sa narazie bardzo smieszne (oscyluja w granicach 1.1), ale im dalej pojdzie turniej, tym kursy beda wieksze.
analitycy z toto-mix'a (snooka gram tam, bo w naziemnych chyba tylko tam jest...) przechodza sami siebie... najnizsze kursy na O'Sullivana i Huntera, reszta czolowki tak po 1.15-1.3, ale na Steva Daviesa daja juz 1.7 :eek:
trzeba korzystac z takich kursow...
powodzenia i zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Jeśli interesuje Cię Davis to w expekt masz kurs 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
a co sadzicie o pojedynku Jimmy White - Barry Pinches??1.35 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Jak na początek mistrzostw to sporo już niespodzianek, jednak myślę że dziś:
Peter Ebdon - Ian McCulloch 1 (1,25) Jimmy White - Barry Pinches 1 (1,35)
powinny wejść... 69% zysku z tych dwóch pozycji kusi, ale co do snookera to można powiedzieć że jestem typerem raczkującym więc dobrze by było gryby wypowiedzieli się specjaliści
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Peter Ebdon - Ian McCulloch narazie 2 wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
a co dzis myslicie o kingu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Wie ktoś o której zaczyna dziś King? I ile w ogóle trwa taki mecz na tych mistrzostwach, bo coś mi się zdaje, że chyba kupe godzin i King dziś nie skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FUCK! I do ilu wygranych fremów w końcu oni grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
graja do 10 wygranych fremow, dzisiaj nie skoncza, bo pojedynki sa rozkladane na 2 dni! niestety troche to jest wkurzajace!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]graja do 10 wygranych fremow, dzisiaj nie skoncza, bo pojedynki sa rozkladane na 2 dni! niestety troche to jest wkurzajace![/qb] Tak myślałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FUCK. Teraz się w.kur.wiłem na maxa! Miałem kupon tylko na dziś mieć!!! Nie gram więcej tego snookera. A jest taka możliwość, że skończą dziś? Jak np. by wygrał 10:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Powie mi ktoś czy jest jakaś nadzieja, że King dziś skończy, bo tylko go brakuje mi do wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Na bank NIE, dzis grają tylko 9 lub 8 fremów o ile się nie myle!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562 |
sorka ze z takim glupim pytaniem , ale czy wynik Kinga 5:4 jezt wynikiem koncowym ?? jezeli nie to kiedy mozna sie tego wyniku spodziewac i jak upatrujecie jego szanse na zwyciestwo ? pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
nie jest wynikiem końcowym - dziś będzie dokończony i jeśli sięnie mylę to w sesji wieczornej, a co do szans to nie będę sięwypowiadał bo na Ebdonie wczoraj utopiłem trochę kasy - nie znam się :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Dott - King - dokończenie 0 14:30 naszego czasu, link do live ktoś podał powyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Polecam do zagrania w GB parę Ronnie O'Sullivan - Stephen Maguire 2 +4,5.
Maguire w marcu rozegrał świetny turniej European Open na Malcie który wygrał. Pokonał tam takie asy jak S.Lee, J.Higgins, P.Ebdon, J.White i moim zdaniem ma bardzo duże szanse na ugranie 7/8 frejmów.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Oryginalnie wysłał lorder: [qb]Polecam do zagrania w GB parę Ronnie O'Sullivan - Stephen Maguire 2 +4,5.
Maguire w marcu rozegrał świetny turniej European Open na Malcie który wygrał. Pokonał tam takie asy jak S.Lee, J.Higgins, P.Ebdon, J.White i moim zdaniem ma bardzo duże szanse na ugranie 7/8 frejmów.
Pozdr.[/qb] Ale nerwy były, przed chwilą Maguire zdobył 6 frejm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
W Expekcie ciężko coś wygrać, nie ma ustawionych handicapów. Z par dostępnych na teraz kursy są śmiesznie niskie. I tak wg mnie: Williams - Perry 1 bez wachania Dott - Higgins 2 z małym oporem Nendry - Pinches 1 bez najmniejszego wachania Łączny kurs to bodajże 1,40 Z kategorii :4gw: : McManus - McCulloch 1
I z kategorii bomba: O,Sullivan - Hicks 2 @8,50
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Chłopaki, mam pytanie trochę z innej beczki i potrzebuje szybkiej odpowiedzi: gra ktoś z was w tą grę 3D Billards ze strony Eurosportu?? bo chodzi mi o kwestię gry Online- jak chce się zalogować to wyskakuje, że nie może połączyć się z serwerem i coś o firewall! Mam Net przez sieć osiedlową i podejrzewam, że muszę iść do administratora i on powinien odblokować mi jakiś port. No właśnie, jaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pomóżcie pilnie!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|