|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Chciałem przeprowadzić sondę i sprawdzić komu kibicujecie w najsilniejszych ligach Europy. Można zaznaczyć dowolną ilość zespołów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Bardzo mi się podoba cały ten pomysł owej sondy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobra robota Prem$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Dzięki slav0070 - tylko dzięki takim wypowiedziom jak Twoja człowiek ma motywację do takiego działania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Witam, Owszem pomysl super, tylko niepotrzebnie wymusza zaglosowanie we wszystkich ligach. Mnie na przyklad osobiscie liga portugalska obchodzi tyle co zeszloroczny snieg..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Cieszy sprawa że dużo osób głosowało na kluby w których grają Polacy nawet gdy kluby nie prezentują najwyższej klasy. Cottbus, Marsylia, Vfl Wolfsburg czy Liverpool. Nie wiem czy tylko takimi względami się kierowali forumowicze ale jeżeli tak to chyba dobrze że tak jesteśmy za naszymi za granicą.
SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pomysl dobry tylko dlaczego nie ma w sondzie polskiej ligi??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Zgadzam się z McKracken.Ja osobiście nie kibicuję niemieckim drużynom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Interesuje sie koszykowka i pilka nozna. Kibicuje druzynom: Polska: Anwil, Widzew, Jagiellonia swiat: NY Knicks, Arminia Bielefeld, Liverpool,
oraz zawodnikom: ADAM MALYSZ!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka