Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#17103 13/03/2002 01:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Chciałem przeprowadzić sondę i sprawdzić komu kibicujecie w najsilniejszych ligach Europy. Można zaznaczyć dowolną ilość zespołów.

Bonus: Unibet
#17104 13/03/2002 02:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Bardzo mi się podoba cały ten pomysł owej sondy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobra robota Prem$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#17105 13/03/2002 17:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Dzięki slav0070 - tylko dzięki takim wypowiedziom jak Twoja człowiek ma motywację do takiego działania.

#17106 13/03/2002 18:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Witam,
Owszem pomysl super, tylko niepotrzebnie wymusza zaglosowanie we wszystkich ligach. Mnie na przyklad osobiscie liga portugalska obchodzi tyle co zeszloroczny snieg..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17107 14/03/2002 01:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Cieszy sprawa że dużo osób głosowało na kluby w których grają Polacy nawet gdy kluby nie prezentują najwyższej klasy. Cottbus, Marsylia, Vfl Wolfsburg czy Liverpool. Nie wiem czy tylko takimi względami się kierowali forumowicze ale jeżeli tak to chyba dobrze że tak jesteśmy za naszymi za granicą.

SLAV

#17108 14/03/2002 17:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
pomysl dobry tylko dlaczego nie ma w sondzie polskiej ligi??????

#17109 14/03/2002 17:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Zgadzam się z McKracken.Ja osobiście nie kibicuję niemieckim drużynom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#17110 14/03/2002 17:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Interesuje sie koszykowka i pilka nozna.
Kibicuje druzynom:
Polska: Anwil, Widzew, Jagiellonia
swiat: NY Knicks, Arminia Bielefeld, Liverpool,

oraz zawodnikom: ADAM MALYSZ!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1