Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 25 1 2 6 7 8 9 10 24 25
lemex #1702818 22/10/2007 03:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Lemex na Betcrisie masz zawsze w alternative puckline handi -1,5 i +1,5 na wybrane drużyny których niemają te popularne w polsce buki.



Bonus: Unibet
raiders_ #1704832 22/10/2007 13:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by raiders_
Oj LEMEX nie lap za slowka tongue

Do progresi na NASHVILLE dokladam dzisiaj kolejne 2

VANCOUVER -W Orki dzisiaj zaczynaja serje 4 wyjazdow do CLB,CAR,DET,WAS i sadze ze jedno zwyciestwo dodomu przywioza .
Co od dzisiejszego meczu powino byc raczej underow i zwyciestwo w 60'dla orek.Zgadzam sieze Luongo jeszce nie w pelni formy itp itd ale ekipa z Vancouver jest lepsza niz Bule JAckets.Cierpliwie gram na ich wygrana na wyjezdzie.

Colorado-W nie dawno gralem na porazke lawin a dzisiaj zaczynam gra na ich wygrana ,gdyz sadze ze COL ugra z 4-6 punktow w najblizszych 3 spotkaniach .Na 1 ogien MIN ktora wraca z 4 wyjazdow ...o tym pisal juz lemex i tu widze szanse Lawin.Nastepnie wizyta w EDMONTON i CALGARY.Spewnoscia Colorado podejdzie do tych meczy bardzo zmotywowane gyz sa to derby dywizji a jak wiemu w zeszym sezonie lawiny zostaly z tylu za koleami ...

Columbus-Vancouver 1-4 hura
Minesota -Colorado 3-2 mad

Progresja na VAN zakonczona wedle pzrewidywan ,niestety COL nie dalo rady i tzreba probowac nadal

Tak wiec
COLORADO etap 2 , Nashvile etap 2

Pozdrawiam cool

raiders_ #1704897 22/10/2007 15:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Zebras Fan: nie mam konta u tego buka, a typując mecze, gdzie wydaje się być blisko remisu, często podpieram typy na gospodarzy 1X, bądź 1(OT+SH) i handi 1,5 na przeciwników. Od czasu do czasu "wchodzi" max i jest ok., a jak nie "wchodzi", to straty są minimalizowane. Pozdro.

lemex #1705009 22/10/2007 18:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Montreal-Boston
Ten mecz może zakończyć się w "okolicach" remisu. Po 1, to rywale z Dywizji, po 2, Montreal w meczu z Caroliną został zepchnięty do defensywy i oddał zaledwie 18 strzałów, mecz przegrał, a z Floridą pomimo 32 prób i tak przegrał w OT 1:2, by wreszcie zagrać przyzwoicie z Buffalo i wygrać 4:2. Po 3, Boston "zatrybił" i od 4 spotkań(2 wyjazd, 2 dom)nie przegrał. Po 4, Fernandez w meczu z NYR(1:0 OT dla Bostonu) błysnął super formą i dzisiaj podobnie, może nie być zbytnio skory do schylania się po krążek w siatce. Po 5, w ubiegłym sezonie na 8 meczy(4 w Montrealu i 4 w Bostonie) pomiędzy tymi rywalami nie było dogrywki. Po 6, podejrzewam Underowy wynik, więc i o remis chyba w takiej sytuacji łatwiej.
Typ: 1X i handi +1,5 dla Bostonu.

lemex #1705264 22/10/2007 20:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Mialem dzisiaj nie grac ,ale zobaczylem 2 swietne typki a mianowice

San Jose Sharks-L rekiny zaczynaja dzisiaj serie 4 meczy wyjazdowych @ CAL,@DET,@CLB,@DAL,LA(H) seria to nie latwa z pewnoscia bo ze wszsytkimi eywalami SJS ma bilans ujemny co prawda nie znaczny ale jednak ujemy inie sadze zeby rekiny wygraly w szystkie potkani 2 porazk sa bardzo pewne -i oby tak sie stalo smile.SJS ma wspaniala serie WLWLWLWLW dla tego tez postawie i na wygrana SJS crazy

CALGARY -W 5 nast. spotkan w domu czyz to nie wspaniala okazja na zlapanie kilknastu punktow ,Kolejno Płomienie beda odiwedzac SJS,MIN,COL,NAS,DET i na pewno nie beada to odwiedziny z mila pogawedka rywale wymagajacy ale w zasiegu CAL.Płomienie zawsze byly mocne naswoim lodzie .Obecnie CAL ma serie LWWlWW dzisiaj W na przelamanie


Co do pozostalych spotkan to VAN -W ,MON-BOS UNDER tongue

nivet #1707187 23/10/2007 06:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
3 poziom progresji na W VAN @ 2.50 3j +4.5j
5 poziom progresji na L MIN @ 2.95 4.5j -4.5j

Witam wszystkich.

Po pobycie w moim rodzinnym miescie i niemałych problemach z dostepem do internetu ( skad wynikała forma moich postów) wróciłem do cywilizacji i jade dalej z tym wózkiem.

Ostatnie dni nie były najlepsze. Stan Konta : 81.61 i do tego otwarte progresje na porażki Minnesoty,Caroliny i Bostonu nie napawają mnie optymizmem smile ale zobaczymy moze dzisiejsza noc cos przyniesie ciekawszego grin

4 poziom progresji na L CGY @ 2.75 2.5j Bwin
5 poziom progresji na L BOS @ 2.14 16j b365
6 poziom progresji na L CAR @ 3.30 10j Bwin

ooo

Niech moc bedzie ze mna papa

nivet #1707657 23/10/2007 19:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Toronto-Atlanta
Prawdopodobnie, to będzie najczęściej obstawiany dzisiaj mecz, więc łowcy niespodzianek mają pole do popisu. Spójrzmy tylko na dotychczasowe osiągnięcia obu ekip(w nawiasach ilość strzałów). Toronto w domu: z Ottawą 3:4OT(27:28), z Montrealem 4:3OT(29:25), z Caroliną 1:7(28:39), z NYIslanders 8:1(42:31), z Pittsburghiem 4:6(26:52), z Floridą 3:2(27:28) i z Chicago 4:6(32:39). Na 7 meczy zdobyli 8pkt, 27 bramek zdobyli i stracili 29. Ciężar gatunkowy rywali niech każdy oceni sobie sam. Atlanta natomiast na wyjazdach: w Tampie 2:5(11:18), w Buffalo 0:6(20:28), w Philadelphii 0:4(31:33 i ponownie w Tampie 2:5(20:27). 4 wyjazdy i 0 (zero) pkt, 4 strzelone i 21 straconych bramek. To tylko sport, to tylko NHL(czyli wszystko możliwe), ale przy tak prostych porównaniach, ni jak nie mogę się przekonać, aby zagrać na Atlantę, a nie wskazać jako "winera" Klonowych Liści.
Typ:1, 1X, 1(OT+SH)

lemex #1708170 23/10/2007 22:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Ja nie ruszam Liści dziś, bo mam jakieś dziwne przeczucie. Atlanta ma fatalny początek ale może wreszcie coś zwojuje (może X?). Natomiast zagram sobie na Chicago, gdzie młodzież poczyna sobie całkiem, całkiem...Under w Chicago też bardzo prawdopodobny, bo rywale z tej samej dywizji i myślę, że będzie więcej walki aniżeli goli.
Zastanawiam się też nad St. Louis, które może sprawi dziś niespodziankę z Anaheim..?

Pozdr

nivet #1710329 24/10/2007 05:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by nivet
4 poziom progresji na L CGY @ 2.75 2.5j +4.37
5 poziom progresji na L BOS @ 2.14 16j +18.24
6 poziom progresji na L CAR @ 3.30 10j -10

Stan Konta :94.22

Na tą chwile zostały mi 2 otwarte progresje:
porażka Caroliny - zainwestowane 32.5j
porażka Minnesoty - zainwestowane 12.5j

Dzis ani Carolina ani Minnesota nie gra wiec jest czas na chwile namysłu odnośnie strategi gry na te dwie druzyny.

Schedule Car:
Oct 24 BUF 7:00 PM
Oct 26 MON 7:00 PM
Oct 27 @NYI 7:00 PM
Oct 31 @FLA 7:30 PM

Schedule Min:
Oct 24 @CGY 9:00 PM
Oct 25 @EDM 9:00 PM
Oct 28 @COL 8:00 PM

Teoretycznie obie progresje powinny sie skończyc lada chwila pytanie tylko czy mój budżet to wytrzyma, głupio by było rozstać sie z NHL juz w październiku wiec taktyka gry musi być przemyślana odpowiednio.

Jutro tj 24-ego Października czeka mnie ciezki dzien bo jednoczesnie przyjdzie mi zagrac przeciw Wild i Cannes i jeśli wydaje sie ze stawka przeciw Wild nie bedzie jakaś strasznie wysoka to już stawka przeciw Huraganom bedzie duzo wyższa...

Jak zagrać postanowie jutro.
Tymczasem powodzenia Panowie dla Was dziś i Pozdro papa

nivet #1710514 24/10/2007 06:23
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Po ubiegłej nocy mogę pluć sobie w brodę, że nie zagrałem tak jak chciałem... Na nadchodzącą nocą nie mam żadnego pomysłu, kompletna ciemność. W dodatku nie rozumiem kursów na Ducks oraz Predators. Kings nie mają gk, który potrafił by zagrać mecz dla Kings, Predators po 2 wysokich zwycięstwach na początku sezonu doznali zadyszki ,przegrywając pięć kolejnych spotkań. Według mnie, z kim mieli by nie wygrać jak z Kings?. Ducks - Bertuzzi, Niedermayer prawdopodobnie nie zagrają, co nie znaczy, że w ich bramce stoi człowiek pokroju gks z LA Kings. STL bardzo dobrze rozpoczęli sezon, w przeciwieństwie do Ducks, którzy szukają formy z poprzedniego sezonu, która powinna w końcu nadejść... Tak to widzę, dwa kursy warte ryzyka, ale jak to będzie to przekonamy się rano. W końcu to NHL, tutaj wszystko jest możliwe...

Pozdro dla Lipiego i Niveta piwo

SJS #1710572 24/10/2007 07:19
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
proponuje dzisiaj :
Los Angeles Kings - Nashville Predators
Typ 2 kurs. 2.65 Bwin

Nashville ma 5 porażek z rzędu wiec myślę że lada moment powinni coś ugrac

SJS #1710737 24/10/2007 18:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Chicago nie wypaliło ale przeczucie co do Liści i Nutek sprawdziło się w 100%. Zabrakło tylko "jaj" żeby to zagrać...

Pozdr

Ralph #1711064 24/10/2007 21:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Chryste panie Predators nie istnieli w meczu z LA .Co sie dzieje z tym zespolem czyzby az taki kryzys ....Nast. 2 spotkania grajaw domu z FLO i ATL musza sie tu przelamac

Ralph #1711102 24/10/2007 21:26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Nivet "wywindował" progresje na odpowiedni poziom, więc czas najwyższy przyłączyć się, aby koledze było raźniej.
Moja propozycja jest taka, aby zagrać jednak wielotorowo w przypadku Caroliny i Minnesoty.

Carolina-Buffalo 1, 1x, 1(OT+SH) oraz 2 z handi
Buffalo na razie nie gra tak jak w ubiegłym sezonie(czyli dobrze), a Huragany - odwrotnie(o wiele lepiej). Carolina ma okazję wziąć rewanż na Buffalo za zeszły rok, gdy dwukrotnie na swoim lodzie przegrali 2:3OT i 4:7. "Karolinki" przegrały w 60' tylko z Washingtonem. W pozostałych 8 meczach punktowały. Buffalo z kolei dotychczas punkty w 60' zdobyło tylko na epikach z tej samej Dywizji co Carolina(6:0 Atlanta, 7:3 Washington), czyżby mieli na nich patent i "dopisali" sobie na rozkład również Huragany? Oby nie, najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłaby jednak porażka Buffalo różnicą 1 gola i na to najbardziej liczę.

Calgary-Minnesota 1, oraz 2 z handi
Mikka Kiprusoff w meczu z San Jose pograł tylko "ciut" ponad 35 minut i jego dyspozycja była "bolawa". Minnesota, to "rewelka" jak dotychczas i mając w pamięci okres gdy czekałem kiedyś na ich OT, to już dostaje torsji na samą myśl. Chyba nie będą "grabarzami" progresowiczów i w najbliższym czasie ktoś powinien im "przetrzepać porcięta". Obsada bramki Płomieni i dyspozycja goolie w mojej ocenie zaważy o tym, czy Dzikusy "padną" już teraz. Jutro zagrają w Edmonton, a potem w Colorado.

lemex #1712494 25/10/2007 03:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137

Witam wszystkich fanow nhl!!(starych wyjadaczy w szczegolnosci!!)
jestem waszym wiernym "czytelnikiem"od poczatku sezonu i dzieki wam wiele typow jest do przodu.
postanowilem zaczac cos pisac w tym temacie bo widze ze cosik malo ludzi tutaj w porownaniu do ubieglego sezonu:/...

dziwnym trafem gram tak jak nivet na przegrana Caroliny i Minesoty-mam nadzieje ze to niedlugo nastapi (a nie takie przeboje jak rok temu z SHS :)) ktore niejako puscily mnie z torbami:/...)

ale do rzeczy:

Carolina - Buffalo 4 poziom progresji na L Caroliny
z tych dwoch progresji bardziej prawdopodbna jest wg mnie porazka Minnesoty- od poczatku sezonu przegrali tylko raz i to po dogrywce z LA(wygrywaja ZAWSZE roznica jednej lub dwoch bramek, Plomienie graja dosyc nierowno, ale licze na to z dzisiaj "trafia" w dzien i wreszcie "przetrzepia porcieta" dzikusa:))


Calgary - Minnesota 5 poziom progresji na L Minnesoty oraz under 5,5
co do meczu w drugiej progresji to widac ze Buffalo ma jakis sposob na Caroline bo w poprzednim sezonie wygrali z nimi wszystkie mecze.Jednak najbardziej mozliwa jest w tym meczu dorgywka..

Detroit - Vancouver typ: 1
Wings po serii czterech meczow wyjazdowych(i po 3 dniach przerwy) wracaja do domu, natomiast Canucks kontynuuja serie na wyjezdzie i bedzie to ich 4 mecz w ostatnich 6 dniach- zmeczenie i podroze moga miec pewien wplyw na ich gre oraz kondycje fizyczna. Ponadto Vancouver w ostatnich meczach nie zachwyca swoja gra. W zeszlym sezonie Detroit bylo drugim zespolem z najwieksza liczba zwyciestw w domu i mysle ze tym razem bedzie to samo-roznica 2-3bramek

Washington - Tampa Bay typ: 1
Washington prowadzi serie meczy u siebie-narazie przegrali dwa, pozostaly jeszcze dwa: z Tampa Bay oraz Canucks i mysle ze przed wlasna publicznoscia w jednym z tych meczy beda chcieli wygrac.

pozdrawiam

lemex #1712501 25/10/2007 03:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Sportingbet wystawił handi +4,5 na Minnesote, chyba kogoś tam dopadła odmiana "Filipinki". Ciekaw jestem jak wybrną z tego zakładu(pewno unieważnią). Kto żyw niech się spieszy.

lemex #1712515 25/10/2007 03:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
lemex zapomniałeś o kursie...

1,384 nie rzuca na kolana (ale fakt faktem błąd jest)

kamasss #1712521 25/10/2007 03:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
38% od parogodzinnej lokaty, to Ci nie da żaden bank na świecie.

lemex #1712546 25/10/2007 03:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
no niby lokata, ale wygrane 5 bramkami też się zdarzają:)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
Post deleted by lupus

Strona 8 z 25 1 2 6 7 8 9 10 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, rymoholik, JelineK, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, forty, kamel, betowiec), 872 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1